Autoškola Bačíková - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Bačíková

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bačíková < <

Autoškola s Eli byla super, naučila mě řídit skvěle a ke všemu byla vždy nezapomenutelná poučka - takže testy už pak brnkačka.
vloženo: 13. července 2013

Naprosto přesně ví,jak naučit a vysvětlit principy řízení.Naprosto nehleďte na to,že je to žena.Je výborná a její hlášky jsou nezapomenutelné.:-D
vloženo: 23. září 2012
vložil: Tomáš Prášek,

Nemám slov, parádní jednání a celkově příjemná domluva a komunikace. Vřele DOPORUČUJU! ! !
vloženo: 16. května 2012

Dobrá cena, vstřícné jednání a přizpůsobivost paní vedoucí, byl jsem naprosto spokojen a klidně bych zde dělal autoškolu znovu :).
Co se týče kurzu tak nejprve nějaká praxe, pak bylo cvičení na parkovišti (Lučina), vč. představení vozidla apod., poté až "ostré jízdy". Myslím, že především pro ženy to je vhodné, protože se zde nekoná žádné nadávání a řvaní na studenty (nebo jsem to alespoň nezažil), opravdu pohodová školitelka. V době mé autoškoly byla cena mírně pod úrovní konkurence v okolí.
vloženo: 8. července 2011
vložil: Vít Kolacia, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Bačíková osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bačíková < <

Autoškola Bačíková - navigace