Autoškola Bajgar - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Bajgar

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bajgar < <

Svoji paní tam nedávat, přijdete o ní,
vloženo: 3. ledna 2023

autoškola hrozná !!!!!!
vloženo: 5. února 2011

vloženo: 4. října 2010
vložil: Radka K., emailová adresa nezveřejněna

Jak zmiňují ostatní, kurz není nejlacinější, ale příprava a přístup k zákazníkovi byla skvělá. Mají s lidmi dostatek trpělivosti a nemusíte se bát, že by na vás řvali, což mnozí neskušení "řidiči" opravdu ocení:) Na to, jaký jsem měla z celé akce děsivou hrůzu, jsem testy i jízky udělala hned napoprvé:) Takže Bajgarovi mohu jen doporučit. Radka K.
vloženo: 4. října 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu doporučuji. Naučíte se zde kvalitně teorii, zasmějete se ve skvělém kolektivu, naučíte se bezpečně a v klidu jezdit jak v autech s benzínovým, tak i s naftovým motorem. Motorky mají ve skvělém stavu. Mají tu trpělivost, je vidět, že je to baví. I když je cena asi o tisícovku větší než jinde, je tu více jízd, kterých nikdy není dost a také si můžete chodit zkoušet testy, kolikrát se Vám zachce.
vloženo: 28. září 2009
vložil: verča, emailová adresa nezveřejněna

Přístup při výcviku milý a perfektní, mnoho rad, trpělivosti při výuce i při jízdách, duševní podpora při zkouškách. Příprava na zkoušky ideální, během nácviku jízd střídání vozidel tak, aby dovednosti byly procvičeny co nejvíce.
vloženo: 21. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Sice za vyšší cenu, ale dostane se Vám zde velmi milých lidí a učení baví. Kdybych měl znovu absolvovat autoškolu, tak vyberu jedině tuto.
vloženo: 16. září 2009

Pokud máte s autoškolou Bajgar osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bajgar < <

Autoškola Bajgar - navigace