Autoškola Jan Bártl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jan Bártl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jan Bártl < <

Naučí ,ale jeho chování je hrozné,uráží ostatní žáky,zvedá nevhodně křik za každou blbost,kterou dělá každý začátečník!Jen pro silné povahy.

vloženo: 19. března 2015

Nevhodne chovani instruktora.
vloženo: 19. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S panem bártlem jsem se setkal a předal mu přihlášku , dokonce si pro ní přijel až do práce abych nemusel zbytečně do krumlova , když přišlo z kraje že muzu zacit jezdit tak trvalo 4 týdny a mnel sem ridicak doma , pan bártl nekřičel a vše vysvětlil , stačí ho poslouchat a neopkovat stále jedny chyby a dočkáte se parádního přístupu , je flexibilní dojede pro vás domů , učit se musíte asami což je logické , nechápu ty lidi co si stěžujou že jim nic nevysvětlí on má za ůkol jen naučit a osvojit ovládaat vozidlo , předpisy a provoz je na vás , já sem se naučil vše sám a jak říkám za 4 týdny jsem mněl zkušky hotové na plný počet bez jediného problému .) rozhodně doporučui všem co na řp chvátají , dá se s ním domluvit opravdu parádně .)
vloženo: 13. října 2014

Tak ja ted zdarne udelala autoškolu s p. Bártlem a bez jedineho problemu.Hotova jsem byla pomalu do dvou mesiců zadny problem .P Bartl v pohode vše krasne vysvetlil a poradil.Byla sem s nim naprosto spokojena.
vloženo: 8. května 2014
vložil: denisa, emailová adresa nezveřejněna

Suhlasim Stym že by měl změnit přístup. Ved mi ho neplatíme zato abychom naslouchali jeho křik ten ať používat doma. Nemůže čekat že každý žák je nadany.8300ck jedost velka položka nato aka velka je zde nezaměstnanost. Nedivím se že žáci se po několika jízdou boje ještě více než v prvni den. Zapomínají na podctatnu věc náš zákazník náš pán.
vloženo: 2. června 2011

Byl jsem spokojen, doporučuji Všem co se rozmýšlí dělat papíry na auto či motorku atd.
vloženo: 5. března 2010
vložil: Joaef Hadrava,

S panem bártlem jsem byl maximálně spokojen. Dělal jsem u něj A, A18, B a vždy bez jakéhokoliv problému, rád doporučím ostatním.
vloženo: 14. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pohodové ježdění po městě.... Žádné teoreitocké hodiny, takže všechen čas strávíte v autě. A ta teorie je stejně zbytečná. Prostě pohoda za skvělou cenu.
vloženo: 10. září 2009
vložil: Jan Toušek,

Měl by se zlepšit přístup
vloženo: 1. září 2009