Autoškola Bartoníček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Bartoníček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bartoníček < <

Řidičák jsem udělala napoprvé, ale to, co tomu předcházelo byla šílenost. Instruktoři se střídají, sám pan Bartoníček je velmi arogantní. Určitě nedoporučuji citlivějším lidem. Tato autoškola ve mě nezanechala nic jiného než odpor k řízení a blok, který trvá i několik let po složení zkoušky.
vloženo: 10. dubna 2024

Za mě obrovské zklamání. Do autoškoly jsem nastoupil na základě kladných doporučení od známých. Kteří zde ovšem dělali autoškolu před x lety a od té doby se leccos změnilo. Se dvěma instruktory jsem byl velmi spokojený, ale pan Bartoníček je velmi arogantní, pravidelně se špatnou náladou, bez trochy úcty a pochopení k lidem, kteří s řízením začínají. Vaše chyby jsou pro něj směšné a nepochopitelné a umí vám to dát patřičně najevo. Za každou chybu místo vysvětlení vynadá. Při jízdě jsem se vždy cítil více ve stresu z jeho reakce, než soustředěný na jízdu. Autoškola se mi táhla přes půl roku, jelikož nabírá tolik lidí, že více jak 2 jízdy týdně nepřichází v úvahu. První jízda neprobíhala ani na cvičišti, ani na trenažéru, ale rovnou v provozu. Jsem velmi rád, že mám tuto zkušenost již za sebou.
vloženo: 30. dubna 2022

Neslušný a arogantní přístup,
nedoporučuji&#128078;
vloženo: 8. února 2020

Autoškolu nedoporučuji.
Instruktoři se střídají.
Pan majitel je vulgární, má nevhodné poznámky.
Příprava na začátečnou zkoušku je nedostatečná.
Chybu nikdo nevysvětlí.
Před závěrečnou zkouškou vám pouze řeknou že to nějak dopadne a že si kdyžtak doplatíte jízdy.
vloženo: 11. prosince 2019

Autoškolu doporučuji,nemám co vytknout.
vloženo: 12. listopadu 2018

autoškolu jsem si vybrala na doporučení kolegy a byla jsem maximálně spokojená - oceňuji hlavně vstřícný přístup při plánování výuky a (nesmírnou)trpělivost instruktora. i tak nenadaného žáka, jako jsem byla já, dokázali připravit na úspěšné složení zkoušek. po obdržení ŘP si tady objednám další kondiční hodiny a všude chválím.
vloženo: 8. ledna 2014
vložil: Eva Beranová, emailová adresa nezveřejněna

Já sem tam dělal A1, a poté A2 a B, chytám se A a C, ale to časem. Za to co jsem tam vždy byl jsem byl maximálně spokojen. Profesionální jednání. Kvalitní vozový park. Zkušení instruktoři jako na motorku, tak auto, a na ostatní skupiny. Já jsem byl spokojen
vloženo: 17. ledna 2013
vložil: Pepan Vrban,

Velice kvalitní zázemí s vozovým parkem a výborné jednání a přístup k lidem.
vloženo: 11. července 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Spolupráce,přístup k žákům a zázemí je dobré.Kurz není nijak protahován a zaleží jen na vás,jak bude trvat dlouho,podle toho jak si to dokážete zařídit.Jezdí se Fabiemi.Výuka nebyla špatná,až na zdravotní kurz při kterém jste se dozvěděli jen výbavu lékarničky,ale o záchraně života nepadlo ani slovo.Na závěrečnou zkoušku jsem se necítila dost dobře připravena.Když jsem získala řidické oprávnění,trvalo mi dost dlouho než jsem si opravdu pořádne zvykla na řízení ve velkých městeh,protože autoškola vás vezme pouze jen jednou do Hrade Králové a jinak jezdíte pouze po Holicích,kde není ani žádná pořádna křižovatka.Proto bych tuto autoškolu ani nedoporučla a kdybych si měla autoškolu vybrat nyní,vybrala bych si některou autoškolu v Pardubicích.
vloženo: 29. srpna 2010

Kurz jako takový vez problémů, ochota a SLUŠNOST, na rozdíl od zkušebního komisaře "Jan Oppla", který je nevychovaný a cítí se BOHEM když zkouší ženy, které navíc uráží. Nyní na něj připravujeme žalobu. Hlavně nenechat se, je to starý funkcionář, který by na tom místě nemá co dělat.
vloženo: 6. května 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Přístup k žákům silně individuální,dokonalá příprava ke zkouškám i po psychické stránce,péče o žáka je nezapomenutelná,finančně únosné,kamarádský přístup pana Bartoníčka i zkušebního komisaře.Vřele doporučuji.
vloženo: 6. ledna 2010

vloženo: 6. ledna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

dlouhé čekání na opravné zkoušky,příšerný pan komisař,