Autoškola Bártová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Bártová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bártová < <

skvela autoskola nemuzu rict zadne spatne slovo vsem doporocuju
vloženo: 26. února 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S autoškolou jsem byl maximálně spokojen,skvělý přístup,doporučuji!
vloženo: 14. června 2013
vložil: Marek D.,

Tak já jsem dělala autoškolu před 9 lety a musím říci, že mě na ni připravili velmi znamenitě. Jako v té době jsem tam byla jediná těžce neslyšicí, rychle jsem se naučila testy a zkoušky jsem udělala na plný počet bodů. Byli ke mě ohleduplní. Umožnili dokonce na splátky autoškolu a učitelé měli perfektní přístup. A hlavně trpělivost se mnou:-D Jsem na sebe díky nim pyšná. Všechny zdravím:-)Lenka
vloženo: 25. ledna 2011

Dělala jsem autoškolu ve 38 bala jsem se ale přístup od pani Bártove byl skvěly měla semnou dávku trpělivosti moc jí děkuji.Mám dva dospěle kluky a taky dělali autoškolu u pani Bártové ted tam posílam poslední dítko tak doufám že to zvládne.
vloženo: 4. ledna 2011

Na tuto autoškolu nemohu říct nic špatného,jelikož jsem u této autoškoly dělala zkoušky a úspěšně je udělala tak vím,že jsou tu dobří učitelé,hodně vás naučí dokonce i s vámi posrandují,cítíte se velmi uvolněně,výjdou vám vstříct musím jim poděkovat za všechno co mě naučily děkuji a moc ji doporučuji.
vloženo: 28. listopadu 2010
vložil: Lenka,

Výuka v autoškole byla vždy pečlivě naplánovaná a precizní. Absolutní spolehlivost a dochvilnost, která je dle mého názoru nezbytná byla vždy na místě.
vloženo: 24. ledna 2010
vložil: Anna Blagevová,

Pokud máte s autoškolou Bártová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bártová < <

Autoškola Bártová - navigace