Autoškola Baumruk - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Baumruk

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Baumruk < <

Dobrý den, lepší autoškolu jsem si vybrat nemohl. Paní Gergelova Martina a pan Sobota Milan jsou skvělý učitelé. Hodně vás naučí, mají velikou trpělivost a jsou přátelský. Všem můžu doporučit tuhle autoškolu.
vloženo: 7. září 2022
vložil: Ladislav Bardarik , emailová adresa nezveřejněna

Jakub je nejlepší &#128513;
vloženo: 15. června 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

BYLA JSEM POCELOU DOBU SPOKOJENÁ PAN KLEMENT VYCHÁZÍ VSTŘÍCT POKUD VIDÍ ŽE LIDI MAJÍ SNAHU,JÁ A SPOUSTU JINÝCH BYLO U NĚJ SPOKOJENÝCH,TAŽE URČITĚ DOPORUČUJU.T.R.
vloženo: 17. května 2010

Ihned bych vyhodila lektora neboť má antipatie vůči slabšímu pohlaví!V přístupu hodnotím chování negativní ve všech směrech,pokud ho toto zaměstnání nenaplňuje ať ho neprovádí a jde do starobního důchodu si léčit slabší nervovou soustavu.Je mi líto,ale nikdy bych se pro vaše služby s tímto lektorem nerozhodla.Nechce opakovat,nechce učit,otravuje ho to!Naopak napadne žáka,že se nechce učit!Tomu říkám "síla"!Ze své zkušenosti říkám "VELKÉ NE".
vloženo: 20. dubna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vše v pohodě doporucuji
vloženo: 1. ledna 2010
vložil: Ladislav Bušek,

S autoškolou Baumruk nemám vůbec dobre zkušenosti. Nejen že nedodržují to co mají naslibované na internetu, ale i pan Klement se nesnaží nějak vám pomoci, či vám ve vašich prosbách vyhovět. Při jízdě s vámi opravdu jen minimálně komunikuje. S výukou teorie vám časově nějak nevyhoví, pokud prostě ve 3 hodiny každou středu nemáte čas je to váš problém!!! K této autoškole bych už nikdy v životě nešla!!! Nejraději bych v tom hodnocení dala někam nulu, ale bohužel mi to tu nedovolí.
vloženo: 6. prosince 2009

S touto autoškolou jsem byla spokojená i nespokojená. Určitě toho hodně naučí, lektoři si dají velice záležet na tom, aby žákům předali dostatečné informace; zaměřují se na jízdu ve městě, ale i mimo město. S výukou jsem byla spokojená. Ale trochu to vázne u přístupu k žákům, především k dívkám. Proto si myslím, že citlivé a povahově slabší dívky by si měly raději zvolit jinou autoškolu, anebo si dupnout a říct, co se jim nelíbí. Kdybych si měla znovu vybrat autoškolu, možná bych trochu váhala.
vloženo: 20. října 2009

Pokud máte s autoškolou Baumruk osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Baumruk < <

Autoškola Baumruk - navigace