Autoškola Benčík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Benčík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Benčík < <

Myslím, že takto má vypadat autoškola! Profesionální přístup k žákům a to od všech učitelů, kteří se nám po celý výcvik opravdu maximálně věnovali a hlavně naučili! Ještě jednou všem z autoškoly Benčík děkuji a mohu opravdu doporučit &amp;#128077;s pozdravem Martin Sailer
vloženo: 10. ledna 2024
vložil: Martin Sailer ,

Jsem velice spokojená všem doporučuji! Skvělý přístup a kvalita výuky!
Výborne připraví na zkoušky.
Všechno vysvětlí. Ochota, laskavost, vstřícnost. Vždycky jsem se na jízdu těšila.
Rozhodně doporučuji všem!
vloženo: 8. ledna 2024
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu Benčík mohu jen chválit. Zajímavé a naučné hodiny teorie, příjemní instruktoři, jízdy na zajímavá místa, dobrá domluva, odvoz až domů - to vše mi udělalo autoškolu zábavnou a příjemnou, že jsem se těšila na další jízdy. Na zkoušky jsem byla perfektně připravená, takže to nebyl žádný problém a na jízdách jsem si, díky hodnému a zábavnému instruktorovi, veřila. Mohu jen chválit. Klidně bych si to dala znovu a znovu. :-)
vloženo: 16. prosince 2015
vložil: Lucie Mošnová, emailová adresa nezveřejněna

Po pěti letech jsem dělal o5 v autoškole Benčík rozšíření RP. Mohu doporučit!
vloženo: 7. října 2015
vložil: Jakub Král, emailová adresa nezveřejněna

Instruktor je milý vstřícný a ochotný člověk s veselou povahou. Vše řádně vysvětlí a poradí jak co nejjednodušeji udělat ten jaký úkon např. couvání. Výborná domluva ohledně cvičných jízd i výuky. Cenově velmi přijatelná pro všechny. Osobně jsem byla velmi spokojená a mohu všem budoucím řidičům vřele doporučit :-)
vloženo: 15. září 2015
vložil: Simona Poustková,

Protože jsem přecházela z jiné autoškoly, mám malé srovnání. A o to víc jsem byla spokojená ! Přístup, jakým lektoři vyučují je úžasný. Jízdy probíhali v klidu, bez zbytečného stresu. Termíny jízd jsem domlouvali tak, aby vyhovovali oběma stranám (protože nejsem ze Strašic, bylo pro mě velice přínosné, že mě lektor vyzvedával, nebo odvážel domů). Všem tuto autoškolu vřele doporučuji, protože jak jsem na vlastní kůži zažila, ne všude se chovají takto vstřícně. A myslím, že i kladné výsledky žáků u zkoušek (sama jsem je zvládla na poprvé) vypovídají o kvalitě přípravy. Jediné co mě mrzí je, že už nebudu mít ony zmíněné jízdy, protože jsem se na každou hodinu nesmírně těšila. (s panem Benčíkem je totiž opravdu sranda) Tereza Červencová
vloženo: 12. února 2015
vložil: Tereza Červencová,

Jsem momentálně před zkouškami a tato autoškola je super. Učitel se věnuje žákům na 100%. A můžu jen doporučit. Věci, kterých jsem se bála zvládám jako nic. Všem dalším žákům přeji pevné nervy a bez obav to dají. Faustová Libuše Strašice
vloženo: 23. listopadu 2014
vložil: Faustová Libuše,

Celkové hodnocení na výbornou, doporučuji všem, velmi pěkný a klidný přístup, zkoušky jsem udělala na poprvé. Učitel autoškoly je je ochotný, vše vysvětlí, poradí.
vloženo: 7. listopadu 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Benčík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Benčík < <

Autoškola Benčík - navigace