Autoškola Bezrouk - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Bezrouk

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bezrouk < <

Vřele doporučuji tuto autoškolu. Velice příjemné jednání a žádný stres. P. Bezrouk je velice ochotný a vždy se přizpůsobí mému času.
DOPORUČUJI!!!
vloženo: 24. března 2022
vložil: Leo, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu p. Bezrouka můžu všem doporučit. Dělal jsem si letos řiďičák na motorku a super. Žádné řvaní,vše proběhlo v klidu i přes chyby které jsem dělal. Práci bere vážně,dalo se s ním velice dobře domluvit na termínech a časech jízd. A k záverečne zkoušce jsem byl připravený a nemusel jsem doplácet jak u jiných..
vloženo: 2. prosince 2015
vložil: Jarda, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu u p. Bezrouka jsem absolvovala v řijnu - listopadu 2010 (B). Byla jsem naprosto spokojená. Nedošlo k jedinému konfliktu, nezvyšoval na mne hlas. Všechno řešil s klidem, přestože jsem samozřejmě chyby dělala. Musím říct, že jsem byla mile překvapená po zkušenostech mých sester z jiných autoškol. Jízdy s p. Bezroukem pro mne byly příjemnou relaxací a postupně jsem se zbavovala i nervozity ve složitějších dopravních situacích a při hustějším provozu. Vždy mi vyšel vstříc ohledně termínu jízdy. Kurz jsem absolvovala za 6 týdnů a na zkoušku jsem se cítila připravená. Navíc poměr ceny a délky kurzu považuji za velmi pozitivní (po průzkumu nabídky jiných autoškol). Moje celkové stanovisko je tedy doporučující, spokojenost naprostá a v případě, že bych se rozhodla dělat autoškolu na další typ vozidla, rozhodně bych chtěla podobného učitele.
vloženo: 1. února 2011

O prázdninách jsem absolvovala tuto autoškolu. Jedním slovem hrůza. Pan Bezrouk je arogantní, nervově labilní člověk, který po žákovi jen řve a troufám si říci, že ho celkem nic nenaučí. V polovině autoškoly jsem chtěla odejít, ale je to docela problém, tak jsem ji u pana Bezrouka dokončila. Z každé jízdy jsem chodila domů vydeptaná a totálně vystresovaná. Dvakrát jsem šla na zkoušku a dvakrát neuspěšně. Dokoupit si jízdy u pana Bezrouka nemá žádný význam, nic nenaučí, jen člověka vystresuje. A taky Vám doporučí si koupit autíčko v hračkárně a jezdit si s ním po stole, se slovy, že jste totálně neschopní. Myslím si, že chyba je někde jinde. Žák není neschopný, když se učí, neschopný je učitel. Zavolala jsem do jiné autoškoly, kde se mě ujali, zakoupila jsem si jízdy, doučili mě věci, za které jsem zaplatila panu Bezroukovi, ale vůbec je neuměla. Dnes jsem úspěšně absolvovala zkoušku. Můj závěr a doporučení-tuhle autoškolu rozhodně ne!!!!!!!
vloženo: 4. října 2010
vložil: Martina Vaverková,

Rozhodně autoškolu nikomu nedoporučuji!!! Pan Bezrouk je nerudný, nervově labilní člověk, který po žákovi jen řve a vůbec nic ho nenaučí. Panu Bezroukovi by měli odebrat licenci. Takový člověk, který žákům sprostě nadává, nemá jako instruktor autoškoly vůbec existovat. Člověk místo aby se něco naučil, přichází z každé hodiny naprosto vydeptaný. Strašná zkušenost.
vloženo: 17. září 2010

Jedná se hodně o individuální kurz, kde záleží pouze na přístupu žáka. Má to své výhody i nevýhody, ale když člověk ví, co chce, tak to není problém. Dělal jsem u p.Bezrouka kurz na motocykl a vše proběhlo naprosto v pořádku k mé spokojenosti.
vloženo: 26. listopadu 2009

Autoškolu rozhodně nedoporučuju úplným začátečníkům,kteří nemají ponětí,jak se ovládá auto.Pan Bezrouk zprvu působil velmi dobrým dojmem,zhruba v polovině lekcí ale ukázal svou pravou tvář a to nerudného,protivného,agresivního,arogantního a nervově labilního člověka,který pro sprostá slova nejde daleko.
vloženo: 15. září 2009

Pokud máte s autoškolou Bezrouk osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bezrouk < <

Autoškola Bezrouk - navigace