Autoškola BHM Břeclav - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly BHM Břeclav

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola BHM Břeclav < <

Pan učitel Sigmund je osoba na svém místě, skvěle připraví a se závěrečkami jsem neměla problém. Na to jaký jsem měla strach z autoškoly a respekt z řízení, tak mi pomohl, jak jen mohl, opravdu toho hodně naučí. Vychází vám vstříc jak jen může, lidský přístup, trpělivost a nějaká ta sranda vždycky musí být. Člověk na svém místě opravdu. Všem vřele doporučuji!
vloženo: 19. prosince 2022
vložil: Lucka, emailová adresa nezveřejněna

p.Sigmund super pan jen doporučuji opravdu borec na svem miste.
vloženo: 8. ledna 2018
vložil: Jan,

Vřele doporučuji autoškolu BHM, přístup perfektní,vychází vámi vstříc,no co dodat byl sem nadmíru spokojen a velké dík. Pan instruktor Zikmund
trpělivý a hodně nauči&#128077;
vloženo: 26. prosince 2015
vložil: Zdeněk ,

S panem Šlichtou jsem dělal řidičák již v roce 2002. Tehdy B. Připravil mě perfektně, jízdy i teorii. A tehdy jsme ještě měli 1 - 4 možné odpovědi. I tak jsem to zvládl na 100%, včetně technických a jízd. Letos jsem si dělal rozšíření na BE a byl jsem rád opět za pana Šlichtu. Jeho přístup je velmi přátelský. V případě pochybení na Vás nekřičí, ale suše okomentuje, že za to by nás u zkoušek vystřelili až na Mars. Případně Vás zkouší nachytat na stejnou chybu (STOPky, plné čáry, objíždění cyklistů - vždy Vám vysvětlí, co jste udělal špatně a jak to má být správně), aby si ověřil, že si to pamatujete :-) I během zkoušek umí rozptýlit případnou nervozitu. Narovinu každému řekne, jestli je již připravený nebo nikoliv. Spokojenost a osobně doporučuji každému.
vloženo: 5. srpna 2015
vložil: Ondřej Malina,

Rozšiřoval jsem z C na C-E, velmi profesionální přístup, rozhodně doporučuji.
vloženo: 14. května 2012

Do autoškoly jsem šel jako naprostý amatér a pan Šlichta mě neučil naprosto vše a myslím, že nejlíp jak mohl. Závěrečná zkouška na 100% a bez připomínek k jízdě. Autoškolu všude a všem jen doporučuji. :)
vloženo: 25. dubna 2012
vložil: Tony,

Já jsem jezdila s panem Šlichtou a nemůžu si stěžovat. Nekřičel na mě, jenom občas ze srandy vytahal za uši :D. Hodně dbal třeba na přesné dodržování rychlostí (když jsem jezdila po městě, tak ručiča tachometru nemohla být přesně na 50, ale trochu pod a tak). Ale zkoušky jsem udělala bez problémů, takže řídit vás tam určitě naučí :)
vloženo: 13. října 2011

Můžu říct, že mne tato autoškola úžasně připravila a neměla jsem problémy udělat závěrečky. Moc děkuji
vloženo: 27. května 2011
vložil: Ivana Zemánková,

prvně jsem docela litoval, že jsem nešel jinam, ale po zkouškách se to v hlavě vyjasní a vzpomíná se jen na to dobré, Oba instruktoři jak jsem slyšel na druhého pana šlichtu, jsou v pohodě-někdy.. Já měl Silaka. Nejvíc mu vadilo, když jsem trochu dupnul na brzdy, přitom sem nedupal-trochu to cuklo, pak couvani docela u toho hulakal, nebo rozjezdy, křičel, sahal mě na volant a na nohu kde sem měl plyn, ale myslím, že kdyby to všecko nedělal tak to teďka tak neumím... docela su s tím spokojený, už jezdím a je všecko v poho:), stálo to 8 litrů, plus 7 kil za zkoušky uřadu, a když se to neudělalo tak konstrukce 200, testy 100, 400 jizdy a můžete tp dělat kolikrát chcete:D
vloženo: 1. prosince 2010
vložil: Petr Vlček,

BHM je v pohode, nejen pan Slichta je vyborny, ale i pan Silak. Namysleni mi napripadaji.
vloženo: 22. září 2009

Super
vloženo: 16. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna