Autoškola Soňa Bogdanovičová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Soňa Bogdanovičová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Soňa Bogdanovičová < <

INSTRUKTORKA PŘIJEMNA BYLA S NI LEGRACE A MĚLA SEMNOU TRPĚLIVOST ZA COŽ JI PATŘI VELIKE DIKY
vloženo: 21. května 2016
vložil: JADWIGA,

perfektni doporučuji naprosto pohodove jizdy,žadny stres a podobně.
vloženo: 29. dubna 2012
vložil: Anna Szpyrcova,

Určitě bych doporučil všem tuto autoškolu ;) Skvělý individuální přístup skloubený s mnohaletými zkušenostmi je zárukou skvělého výsledku - spolehlivého a kvalitního řidiče. Mají přehledný web http://www.autoskolabogdanovicova.xf.cz/
vloženo: 19. března 2012
vložil: Marek,

Uroveň této autoškoly hodnotím jako mizernou, jelikož je přístup ,,kamarádský,, doplněn vulgarními výlevy. Cena neodpovídá kvalitě provedené práce. Ruce pryč!
vloženo: 5. října 2011

jak rikam nemam co dodat supr.bomba atd sama chvala,..pristup k zakum maximalni spokojenost muzu jenom doporucit...cena je prizniva
vloženo: 30. října 2009

Hihi:)byly to úžasné 2měsíce!!!!za volantem jsme se pořád smáli!!!!ráda na to vzpomínám!!!;-)a ted pořád jezdím a rodiče jsou ze mě nadšení,jak mi to jde;-)