Autoškola Böhm - hodnocení a reference

Prostě dobrá autoškola
vloženo: 9. května 2018
vložil: Libor Svoboda, emailová adresa nezveřejněna

Celkove hodnoceni vyborne ...dekuji a doporucuji ostatnim
vloženo: 10. listopadu 2014
vložil: kamila berounova,

perfektní přístup,hodiny teorie byly zajímavě podané a člověk si z nich hodně zapamatoval,jezdila jsem s panem instruktotem Tomanem moc fajn a trpělivý.tuto autoškolu mohu jen doporučit
vloženo: 22. srpna 2014
vložil: Eva Maděrová,

nejvíc mě naštval jeden nejmenovaný instruktor(má učebnu ve čtvrtek) svým přístupem. on si snad myslí, že má studenty připravený jak na stříbrným podnosem a oni se musí přispůsobovat jemu, ne on vyhovět jim.

nedostatečná komunikace, nespolehlivost a nezodpovědnost, prostě si dělal co chtěl a žádný výčitky na něj neplatily.
nedoporučuju.
vloženo: 11. prosince 2010

autoškolu bych doporučil, někdy byla sice trochu problematická domluva jízd, ale jinak oceňuji především odbornost instruktorů. Dělal jsem u autoškoly jen jízdy, takže nemohu ohodnotit kvalitu teoretické výuky a zázemí autoškoly
vloženo: 30. října 2009