Autoškola BOKR - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly BOKR

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola BOKR < <

Mohu jen doporucit ostatni autoskoly v brode jsou hrozne v jedne vas nic nenauci v dalsi jste jim u zadku. Bokr obvzlast Bozan ma svoje praktiky a zkusenosti ktere dokaze suprove predat zakovi (nekterym slecinkam se to nelibi) ale ty si neuvedomuji ze ridi zbran a v jejich okoli muze byt prave ridic z autoskoly rs nebo te druhe ktery nic neumi a muze je zabit. Pokud chtete umet ridit uz od zacatku jdete do teto autoskoly. Pokud neudelate jizdy nebo testy je to jen Vase chyba tato autoskola za to rozhodne nemuze. A pokud nekdo dela jizdy na po 3ti by si mel rozmyslet jestli je to dobry napad. Nez pak treba nekoho pripravit o zivot.
vloženo: 14. března 2018
vložil: Martin Svoboda, emailová adresa nezveřejněna

Nekonečné opakování a placení závěrečných jízd, které stejně nevedlo k získání ŘP. Zkušební komisař vždy uvedl, že ovládání vozu je nejisté.
Bohužel - vyhozené poměrně velké peníze.
vloženo: 27. září 2016

u Božana je všechno možný. pecková autoškola, zároveň nabízí možnost naštívit všechny burzy v okolí 50km. Doporučuji všem. :)
vloženo: 16. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Velice přátelský přístup :D Ke zkouškám jsme byli skvěle připraveni a celkově jenom klady :D
vloženo: 1. června 2014

Takže nejlepší autoškola v ČR :)prostě božskej božan::)) """""""""!DOPORUČUJI!
vloženo: 22. února 2013

Vážení zájemci o služby této autoškoly,

reaguji zde na předešlý příspěvek , který opovrženíhodně hovoří o naší autoškole rs. Naše autoškola provozuje svoji činnost v Českém Brodě od roku 2010, a teprve v loňském roce rozšířila své služby o motocykly , ale v Českém Brodě pouze o skupinu A18, tedy s věkem od 18ti let. Tuto službu využili 4 lidé, především ve spojení s osobním automobilem , tedy výcvik AB dohromady. Podotýkám, že se všemi těmito čtyřmi lidmi ( policista, 3 středoškoláci) máme nadstandartní vztahy. Výcvik neprovádím já, ale můj 26 letý kolega, pohodový a slušný kluk.Výcvik ostatních skupin A nám provádí specializovaná motoškola v Kolíně, kde se žáky jezdí profesionál na motocykly a tito lidé byli vždy nadšeni z toho, co je naučil. Tedy níže uvedený anonym u nás nemohl být a nebyl. Toto je pouze účelové nařčení, neboť za tak krátkou dobu ( 2 roky ) jsme dosáhli téměř poloviny žadatelů na skupinu B, kolik se jich v Českém Brodě přihlásí, t.j. jsme konkurenci trnem v oku.
Mgr. Radek Švrčula
vloženo: 25. srpna 2012
vložil: radekšvrčula,

!!!!!!!!!!!!!!!!!!DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vloženo: 3. července 2012

nej autoškola v okolí fak super doporučuji:-)
vloženo: 25. června 2012

Super autoškola, která mi dala fakt dokonalou výuku a asi i proto nějakých set tisíc km bez nehody :-). M.
vloženo: 18. května 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Absolutně nejlepší autoškola:-D ...opravdu individuální přístup k žákům..instruktorovi záleží na tom, aby žák něco uměl a ne jen na penězích..opravdu boží Božan :) je s nim hrozná sranda...doporučuju všem!!
vloženo: 24. února 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

Celkový pruběh autoškoly byl dobrý, myslím, že tady opravdu něco naučí!!! Určitě doporučuji ostatním!!!
vloženo: 10. prosince 2009

Pokud máte s autoškolou BOKR osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola BOKR < <

Autoškola BOKR - navigace