Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Božena Šmídová - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Božena Šmídová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Božena Šmídová < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hlavně je perfektní, že se přizpůsobí Vašim potřebám. Dá se domluvit na kdečem. Vede to dáma, která má naježděno obrovské množství kilometrů a v autě je jako doma. S jinými autoškolami moc porovnávat nemůžu, protože člověk dělá autoškolu jenom jednou, ale toto byla autoškola, do které jsem nastoupila až na druhý pokus. Napoprvé jsem to zkusila v největší autoškole v Neratovicích, a tam měli na všechno hrozně moc času a jejich nezájem o mě přímo bil do očí. Přestoupila jsem proto k paní Šmídové a poznala obrovský rozdíl v přístupu....chválím a jedině doporučuju. Monika Kluzová
vloženo: 30. prosince 2010
vložil: Monika Kluzová,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Božena Šmídová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Božena Šmídová < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Božena Šmídová - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje