Autoškola Ivan Brabec - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ivan Brabec

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ivan Brabec < <

Kurz mi nedal vůbec nic. Lituji, že jsem tam chodila. Pan Brabec na začátku každé vyučovací hodiny přečetl jeden recept z kuchařky. Pak se domluvily jízdy a ve zbytku hodiny se četlo z knihy pro autoškoly. Každou jízdu měl oplzlé narážky. Např. Jestli mi může sáhnout na koleno , že jsem vdaná a neumím podržet. Tím myslel podržet spojku. Ať si s manželem užiju sex. Jestli vlastním vibrátor.Ještě si myslel jak je vtipný. A to nemluvím o mladších dívkách co vše mi řekly při zkouškách. To co povídal mě, to byl ještě slabý odvar. Nic méně jsem přestoupila do jiné autoškoly, protože jsem neudělala jízdy. V nové autoškole mi instruktor sdělil, že nemám žádné základy. A pan Brabec se na mě vykašlal.
vloženo: 24. října 2014
vložil: jméno nezveřejněno,

Tuhle autoškolu jsem absolvoval na doporučení které bylo to správné. Perfektní přístup, naučí jezdit i absolutní blbce. Přátelská komunikace i přístup. Doporučuji všem!
vloženo: 15. srpna 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

Ochotný, trpělivý, zábavný pan Brabec udělá i z nešiků řidiče.
vloženo: 27. dubna 2011
vložil: tomáš janda,

Pokud máte s autoškolou Ivan Brabec osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ivan Brabec < <

Autoškola Ivan Brabec - navigace