Autoškola Brdská - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Brdská

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Brdská < <

Maximální spokojenost. Profesionální přístup s lidskou tváří.. Vřele doporučuji. Zájem autoškoly o Váš úspěch. Prostě fakt pohoda a klídek.
vloženo: 4. února 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dodělat si autoškolu mimo hlavní město, jsem se rozhodla jednak proto, že jsem nebyla spokojena s kvalitou mého výcviku v Praze, druhak proto, že v té době (z doslechu vím, že pořád jsou) byly velmi dlouhé čekací doby na zkoušky, tzn. přes měsíc, opravné pokusy nepočítaje. Můj výcvik byl vzhledem k velkému počtu žáků na instruktory rozvleklý, necítila jsem se jistě, a namísto doplácení hodin nad rámec povinných jsem se na doporučení rozhodla 'dojezdit' právě v Autoškole Brdská.
Jsem za toto rozhodnutí neskutečně ráda. Instruktor Brabec je neuvěřitelně milý a velmi ochotný člověk, není problém se domlouvat na jízdách i ve večerních hodinách či o víkendu, jeho cílem je opravdu vás k těm zkouškám zdárně dovést, a je vidět, že svou práci dělá rád. Podobná ochota vládne i ze strany pana Fechtnera, majitele autoškoly, se kterým přijdete do styku jako s prvním. Lidský je v neposlední řadě i přístup pana komisaře, alespoň toho, který jezdí na Dobříši (dělala jsem řidičák na skupinu B).
Cena super, vozidla vyhovující (možná ne nejnovější, ale proč si s tou Fabii nezajezdit), kancelář teda v Mníšku - trochu ježdění, ale nic nezvladatulného.
Autoškolu, byť jsem s ní jezdila kratší čas, mohu jednoznačně všem doporučit. A pokud jste někdo v podobné situaci jako já, věřte, že přestup rozhodně není špatné řešení - rozhodně ne do Autoškoly Brdská :-)
vloženo: 22. srpna 2019

Pan Fechtner je vynikající instruktor a skvělý člověk. Autoškolu vřele doporučuji.
vloženo: 30. ledna 2015
vložil: Tomáš Hrbáček,

Vysoká profesionální úroveň vyučujícího, velmi dobrý přístup k teoretické i praktické výuce.
Zdenka Amdouniová
vloženo: 4. října 2012
vložil: Zdenka Amdouniová,

že místo na začátku jsem napsal inspektorů místo instruktorů .... instruktoři byly opravdu dobří ale podotýkám inspektora z Příbrami který jinak z autoškolou samotnou nemá co dělat .
vloženo: 7. srpna 2012

S autoškolou jsem spojený a můžu doporučit, inspektoři mívaly občas zpoždění ale šlo to, motocykl byl docela dobrý až ná pár výjimek . Ale za to pan inspektor z Příbrami radši (bez komentáře).Ale autoškolu bych jinak doporučil, už jenom z toho důvodu chození na teorii vás neprudí a když tomu rozumíte stačí aby jste přišly aspoň 3 až 5 krát .
vloženo: 7. srpna 2012

Pan Fechtner je starší milý pán, já osobně jsem mu byla vděčná za to, že na mě nekřičel, ale jinak jsem na něj dost časlo čekala, míval zpoždění až půl hodiny, což krátilo moje jízdy a nikdy se to nenahradilo. S jistotou k jízdám jsem taky nešla, měla jsem pocit, že bych potřebovala ještě jednou tolik odjezdit...ale to je individuální. Jinak se nějčastěji jezdí na Mníšek, občas do Prahy (asi 3x) a pak se hodně projíždí Dobříš, kde se dělají závěrečné zkoušky. Pan komisař je hodný a nezkouší žádné triky při závěrečné zkoušce. Jinak já jsem jezdila se žlutou Fabii, se kterou se jezdilo velmi dobře. Autoškola stojí 9 000,- a k tomu 700,- zkoušky. Tuto autoškolu doporučuji všem kdo to prostě chtějí jen udělat, žádný mistři jízdy, až vyjdou, z nich nebudou.
vloženo: 11. října 2009

ja osobne jsem z brdskou autoskolou velmi spokojkena a muzu ji doporucit dealsim budoucim ridicum myska:-)))))
vloženo: 31. srpna 2009

Pokud máte s autoškolou Brdská osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Brdská < <

Autoškola Brdská - navigace