Autoškola Jan Bříza - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jan Bříza

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jan Bříza < <

Začnu nejspíš panem učitelem, nejlepší učitel autoškoly,nekřičí, vše v klidu vysvětlí, přátelské jednání a jízdy s ním úplná pohodička. Můžu doporučit dalším zájemcům o řidičský průkaz.
vloženo: 13. května 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

P,Břízu DOPORUČUJI,je to ten nejlepší učitel,jaký může být!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!skvělěj chlap,hodnej,vyjde se vším vstříc,je to prostě pohodovej člověk.
vloženo: 1. srpna 2011
vložil: petra,

Dělala jsem si jen jízdy, protože ŘP mám už velice dlouho a nikdy jsem vlastně nejezdila. Strašně jsem se bála, protože jsem už neuměla ani nastartovat. Všechno se změnilo během prvních dvou jízd a já si konečně užívám svého autíčka. Bez problémů jsem se, za pomoci instruktora, rozjezdila a zvládla testy. Splnila jsem si sen. Veliký dík za přístup pana Břízy. Je to čkověk velice obětavý, klidný, všechno důkladně vysvětlí. Ode mne veliký dík!
vloženo: 25. června 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Fakt nejlepší!! Spousta zábavy a zároveň skvěle vysvětlený zákon i všechna pravidla + samozřejmě jízda. Bude se mi stýskat =)
vloženo: 19. února 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Líbilo se mi že sem si mohla zařídit jízdy podle sebe kdy sem chtěla já a jak sem měla čas a pokaždé mi instruktor vyšel vstříc.Nekřičel a byl moc hodný. Celkový dojem super. dělala sem si tzesty na internetu a z knížky a bez problému sem to udělala napoprvé!
vloženo: 6. ledna 2010
vložil: Dita,

Opravdu dobrá autoškola p.Břiza je tolerantní a opravud vysvětlí když člověk potřebuje to je asi tak všechno co bych řekla mužu doporučit
vloženo: 16. prosince 2009
vložil: Jana P., emailová adresa nezveřejněna

Výborný, profesionální přístup k jednotlivcům i ke kolektivu. Bohatý výklad teorie, klidný, přívětivý, příjemné jednání, naprostá spokojenost. Vřelé díky!!!
vloženo: 19. listopadu 2009

Pokud máte s autoškolou Jan Bříza osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jan Bříza < <

Autoškola Jan Bříza - navigace