Autoškola Brodský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Brodský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Brodský < <

Jako student jsem řešil jen cenu autoškoly,
v autě jsem tehdy seděl poprvé a hned provoz. Hodina teoretické výuky byla pouze jedna, a to jen z důvodu plánování jízd, přičemž v pozadí Pan Brodský pustil vyučovací, velmi staré video, s již neplatnými informacemi.
Jízdy trvaly od 30 do 60 minut, přičemž vždy zapsal že jízda trvala 90 minut.
Abych jen nehanil, musím podotknout, že vás byl Pan Brodský ochotný ukončit jízdu na vámi zvoleném místě, popřípadě vás i vyzvednout doma, ale za cenu netrpělivosti, někdy vulgarismu a zbytečného řvaní.
Jezdit, parkovat i na testy je nutná samostatná příprava, vysvětlení od instruktora nulové.
Asi kvůli nízké ceně má neustále plno, což má za následek minimum času na vás, několika týdenní rozestupy mezi jízdami a po často neúspěšných závěrečných jízdách klidně 3 měsíční čekání na další pokus, kdy vám dá jen 2-3 jízdy.

vloženo: 26. dubna 2023
vložil: Filip, emailová adresa nezveřejněna

Po přečtení některých recenzí zde si uvědomuji v jak zhýčkané době žijeme. Pan Brodský je občas velice přísný a možná i netrpělivý. To každopádně neznamená, že by to jakkoliv kazilo kvalitu kurzů nebo učitele jako takového. Za mě autoškola určitě není pro slečinky a slabé povahy, které se rozpláčou, jakmile se na ně zvýší hlas. Za mě perfektní přístup - ráznější, ale naučí. Z prvních jízd jsem popravdě byl lehce vyplašený a neměl příliš chuť řídit, ale později jsem se zaběhl a pochopil, že panu Brodskému jde především o tom naučit žáky řídit správně. Stačí dodržovat postupy, které jsou vyžadovány a i si příjemně pokecáte během jízdy. Pan Brodský je starší škola, ale je to řízek, díky kterému nemám sebemenší strach řídit a dokážu si jízdu užít. Samozřejmě, že si každý po čase najde svůj styl řízení - některé kroky nyní považuji za poměrně zbytečné, ale jde o to, že jste pořád ve škole, kde se učíte základy.

Shrnul bych to tak, že autoškolu s p. Brodským doporučuji pro lidi, kteří nejsou vychováváni v maximálním komfortu a pro lidi, kteří nejsou přesvědčeni o tom, že je svět růžové krásné místo plné poníků. Za mě TOPKA a jsem rád, že jsem mohl být úspěšným studentem!
vloženo: 24. března 2023
vložil: Martin Hobl, emailová adresa nezveřejněna

Nízká cena se odvíjí od kvality nabízených služeb. Hodina teorie proběhla pouze dvakráť, pouze ale puštěním instruktážních videí, názorná ukázka, vysvětlení skoro vůbec. Kurz trvá většinou 5 a více měsíců, kord když to děláte přes léto. Výhodou je domluva na konkrétní čas i možnost naplánování trasy až k vám donů nebo vyzvednutí jiného žáka po cestě. V průběhu kurzu jsou projížděny úseky, které bude zkoušet sám komisař, který je velmi přísný a určitě nikomu nepřihlédne. Úroveň připravy na samotné jízdy není taková, jaká by měla, proto jízdy také většina uchazečů nezvládne. Připrava na test je pouze na uchazečích, moc se otázky jinak neprobírají. Pan Brodský bývá občas netrpělivý a dokáže vás pěkně rozhodit, přitom je to zbytečné a dalo by se to v klidu vyjasnit. Myslí si, že to stačí vyložit jednou a pak to vše ovládáte jako on, jak si občas mylně myslí.
Cena je velmi přijatelná, proto se do kurzu hlásí hodně žáků, to prodlužuje samotný kurz a příprava na záverečné zkoušky by mohla být vyšší oproti jiným autoškolám.
vloženo: 19. srpna 2022
vložil: Jirka, emailová adresa nezveřejněna

Ani nevím kde začít. Do autoškoly jsem se velice tešila, že se naučím řídit, místo toho mám z řízení jen stres. Pan Brodský který mě učil řídit je velice netrpělivý, furt vás stresuje a nic nenaučí (výuka jak funguje doprava, značky atd atd byla jen jednou). Myslí si že učení funguje tak, že vám jednou něco vysvětlí a budete to magicky umět a uděláte to pokaždé dobře, pokud ne začne na vás být ošklivý a až se vám vysmívá že vám to nejde. Moji přátelé z Nymburka mají zkušenost stejnout. Zkráceně vás autoškolu učí člověk se syndromem vyhoření který byl jako malý šikanován a chce si zvýšit jen své ubohé ego. Opravdu škoda. Jinak cena byla v pohodě, auto se kterým se jezdilo také, pokud šlo o domluvu času jízd, pokaždé se pan Brodský přizpůsobil, jen při těch jízdách se choval tak jak se choval. Na tuhle autoškolu nejde najít moc recenzí, ale říkam rovnou, nemá to cenu, nic nenaučí protože pod nátlakem stresu to fakt nejde, radši se podívejte někde jinde;)
vloženo: 9. června 2022
vložil: Pavlina, emailová adresa nezveřejněna

Pana Brodského můžu jen doporučit , ve všem vyšel vstříct , jízdy podle klienta , trpělivý přístup, skvělá cena . Výsledkem byly testy za plný počet a jízdy napoprvé .
vloženo: 30. listopadu 2015
vložil: Roman Havelka , emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Brodský osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Brodský < <

Autoškola Brodský - navigace