Autoškola Burian - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Burian

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Burian < <

Nikdy nebudu litovat, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu
vloženo: 11. listopadu 2012
vložil: Teres, emailová adresa nezveřejněna

Kurz probíhal víceméně bez problémů. Rozmezí mezi jednotlivými jízdami byl někdy trošku větší. Někdy byl pan instruktor náladový, ale jsme jen lidi. Ovšem kurz u této autoškoly hodnotím kladně. Řídit jsem se naučil a řidičák jsem napoprvé udělal. Mohu doporučit.
vloženo: 18. července 2012

Pokud vím jméno i adresu jsem uvedl!Poze jsem zaklikl nezveřejnovat e-mailovou adresu,což činím i teď.Tak jaký anonym!?
vložil: Roman Zámečník, emailová adresa nezveřejněna

Pokud vím jméno i e-mail jsem uvedl!Pouze jsem zaklikl nezveřejnovat e-mailovou adresu
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

To ononymní hodnocení patrně napsala tá supermankaco si neustále pletla brzdu s plynem a když jí pan Burian řekl že si to raději půjdou natrénovat na parkoviště,tak řekla že je to šikana a odešla.Od takových řidičů ochranuj nás pane. Roman Zámečník
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Příjemný den,
dovolím si, jako Vladimír Burian vlastník a instruktor autoškoly, vyjádřit se k této recenzi:

"ŠKODOVKA MÁ HODNĚ NAJETO A JE VE VELMI ŠPATNÉM STAVU!!!!!!!!!!!!!!!HOLD DNESKA MÁ AUTOŠKOLU KAŽDÝ, INSTRUKTOR NEUMÍ JEDNAT S LIDMI!!!! VŠICHNI JSOU BLBÝ STUDENTÍCI, TAKŽE DOPORUČUJI ZMĚNIT CHOVÁNÍ!!!!
vloženo: 12. ledna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna"

Škada fabia 1,9 TDI má najeto 137468 km a je servisovaná pravidelně.
Všechny vozy autoškol mají povinnou technickou prohlídku každý rok.

O svých žácích, kteří jsou ve věku od 17 do 50 let, si rozhodně nemyslím, že jsou jen blbí študentíci. Podívejte a zeptejte se na:

Děkuji, s pozdravem Vladimír Burian

vladimirburian@seznam.cz

PS: Provozovatelům webu se omlouvám, hodnocení jsem dát musel, abych mohl vložit tento příspěvek, neberte ho prosím na vědomí. Nenašel jsem jiný způsob jak reagovat na výše zmíněnou anonymní recenzi. Děkuji za pochopení
vloženo: 15. února 2012
vložil: Vladimír Burian,

vloženo: 12. ledna 2012

Pokud máte s autoškolou Burian osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Burian < <

Autoškola Burian - navigace