Autoškola Cagašová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Cagašová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Cagašová < <

Skvělý přístup k žákům, nejen když jde o domluvu termínů na cvičné jízdy, ale i když už při nich něco spletete, což je při výcviku normální, je vám to v klidu vysvětleno! :-) ...nemusíte se bát, že po vás hned začne někdo nepříjemně hulákat a vy pak máte strach vůbec do toho auta při další jízdě nastoupit :-). Maximálně vás připraví i na písemné testy, ale je už na vás jak se to naučíte :-D.
Dalším plusem je, že cena kurzu je nízká, ne však na úkor kvality nabízených služeb, takže si přijdou na své i studenti ;-).
Vřele doporučuji!!! :-)

vloženo: 20. října 2018
vložil: Zuzana Taxová, emailová adresa nezveřejněna

Vřele doporučuji!!! :-)