Autoškola Věra Čapková - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Věra Čapková

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Věra Čapková < <

na jedničku s hvězdičkou

perfektní autoškola, hlavně skvělý přístup, prostě nejlepší široko daleko :-) bez stresu a v klidu
vloženo: 12. dubna 2022

Dnes jsem napoprvé úspěšně udělala zkoušky. Takže za mě můžu autoškolu jedině doporučit. Pan Čapek je milý, usměvavý, klidný, trpělivý. Nikdo na mě nikdy ani nezvýšil hlas, všechno probíhá v naprostém klidu. A to si myslím, že by u autoškoly mělo být. Skoro mi ty jízdy budou chybět :)
vloženo: 3. prosince 2019
vložil: Adéla Vicherková, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu jsem si vybírala opravdu důkladně. Chtěla jsem se všechno pořádně naučit a ne si řidičák jen "zaplatit". Pan Čapek je hrozně přátelskej, milej, vždycky ve všem mi vyhověl. Má úžasnej smysl pro humor. Hlavně kdo máte z autoškoly stres takmoc doporučuju. Je ohromně klidnej. Ani jednou se na mě nijak nerozčílil. Jízdy začínaly a končily kde jsem chtěla já což je taky velké plus. Kdybych si měla znovu vybrat autoškolu tak se ani na chvilku nerozmejšlim.
vloženo: 29. října 2019

Rozhodně doporučuji!
vloženo: 16. srpna 2019

Přihlásila jsem se do této autoškoly z důvodu dobrého hodnocení. Musím, ale říct že jsem nebyla moc spokojená. Teorie probíhala jednou za týden na 60 minut, zbytek doučit doma. Co se týče jízd tak to bylo ještě horší. Vůbec mě instruktor nevzal na odlehlé místo bez aut, ale rovnou na silnici a jezdili jsme mezi vesnicemi. Opravdu jsem měla strach, seděla jsem v autě jako řidič poprvé a hned provoz! Intenzita jízd nedostačující, pokud chodíte do práce tak jsou jízdy max dvakrát do týdne někdy třeba vůbec. A délka autoškoly byla 4 měsíce!! U těch co mohli jízdy dělat časově kdykoliv 3,5 měsíce. Když k tomu připočítám vydání řidičáku ze zákona po 20 dnech tak se rozhodněte zda zvolit tuto autoškolu. Jediné plus je že pan instruktor je klidný, ale musíte jezdit přesně podle jeho představ.
vloženo: 14. srpna 2019

S autoškolou jsem byl spokojený.
Instruktoři bezproblémoví.
Autoškolu Čapek bych doporučil každému.
vloženo: 5. listopadu 2015

Tuto autoškolu bych určitě doporučila. Byla jsem skvěle připravená na zkoušky.
vloženo: 23. května 2010

Uplně bezproblémová vyuka. Vše je vám perfektně vysvětleno, žádný stres, profesionální přístup, výborná cena. Moc děkuji p. Čapkovi, který mě vážně dobře připravil ke zkouškám, které jsem bez problému udělal hned na poprvé. Dělal jsem u něj auto, a všechny moto. Ještě jednou děkuji a všem vřele doporučuji tuto autoškolu. Ondřej V.
vloženo: 4. května 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

prostě supr :D udělal sem to :D na A1 zatim-víc mi nedovolí věk
vloženo: 8. prosince 2009