Autoškola Carvan & Helus - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Carvan & Helus

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Carvan & Helus < <

Skvělý přístup, paní Carvanová je úžasná a hrozně moc milá . Všechny cesty jsme projely několikrát a na zkoušky jsem byla skvěle připravená:) Na autoškolu budu moc ráda vzpomínat, bylo to moc příjemné.
vloženo: 23. ledna 2018

Nevím co si o tom mám myslet.
Pan carvan je pohodář, nic se moc neřeší.
Všechno jsem si musel zařídit sám, na jízdy jsem se po měsíci a půl musel zeptat jestli budou. Platit vám řeknou že se platí někomu kdo vám zavolá. Jediný kdo vám zavolá je instruktor na jízdy. Od kterého se posléze dozvíte že budete platit o 1400 kč* více než mají napsáno v ceníku, protože během kurzu podražilo. Na závěrečné testy mi bylo řečeno že mi přijde sms se všemi potřebnými informacemi, nepřišlo mi nic. Jediný údaj ohledně zkoušek mám od instruktora, že se to dělá většinou v půl osmý ráno.
Teorie je to jediné co mohu hodnotit kladně, pan carvan je sympatický pohodář, ale vše ostatní co se týče komunikace a domluvy hrůza děs.
*Původní cena byla 5900 platil jsem 7300. Díky
vloženo: 28. května 2017
vložil: Matěj, emailová adresa nezveřejněna

Vše probíhalo tak jak má. Domluva jízd i příprava na zkoušky