Autoškola Carvex - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Carvex

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Carvex < <

+ skvělé časové přizpůsobení, trpělivá instruktorka, výborná komunikace přes esemesky,
i dostačující příprava z teorie

- s procvičováním parkování bych doporučila začít dříve než 2 hodiny před zkouškou (za mě jediný malý mínus)
vloženo: 28. května 2016

Autoškola Seitlerových je výborná! Paní instruktorka VELMI trpělivá a klidná. Ve všem vycházela vstříc a ochotně opakovala informace klidně padesátkrát. Rozhodně ideální autoškola (nejen) pro holky :) !
vloženo: 30. července 2012

Jízdy jsou přispůsobené žákům což je velice dobré. Auta mají nové a ve skvělém stavu. Celkově autoškoly hodnotím jako více něž dobrou.
vloženo: 27. září 2011

Musím podotknout, že tato autoškola není ideální. A to kvůli pí. Seitlerová, která nenaučí řídit, pomluví jak žáky, tak aji instruktory a žáci od ní opakují závěrečné jízdy klidně i 8x. Na začátku se zdá být milá a zkušená, ale zdání klame. Pokud zvolíte tuto autoškolu, tak si vyberte raději jiného instruktora!
vloženo: 27. července 2011

manželé Seitlerovi to dělají dobře
vloženo: 1. září 2010
vložil: sas, emailová adresa nezveřejněna

Paní instruktorka byla velmi příjemná a trpělivá. Doporučuje určitě všem holkám... Jízdy probíhali v klidu a v pohodě.

vloženo: 2. listopadu 2009

Pokud máte s autoškolou Carvex osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Carvex < <

Autoškola Carvex - navigace