Autoškola Haltmar Brno, Ing. Vladislav Haltmar

628 00, Brno- Líšeň
web: http://www.autoskolabrno.biz

kontaktní údaje

MottoNa autoškolu je zapotřebí si udělat čas. Vstupujte do ní až v okamžiku, kdy budete rozhodnuti se něčemu řádně naučit a hlavně Vám nebude nic bránit v klidném absolvování předepsaných hodin.

Popis autoškoly

Autoškola Haltmar je soukromá, takřka rodinná firma nabízející kvalitní teoretickou výuku a praktický výcvik pro získání řidičského oprávnění sk. B, A1, AM, kondiční jízdy, doplňkový výcvik a školení řidičů.
Nepatříme rozhodně k nejlevnějším autoškolám v Brně. Naše autoškola Vám zajistí serióznost, trpělivost a individuální přístup, čímž Vám umožníme nejen řidičský průkaz získat, ale zároveň Vás dobře připravíme na samostatnou jízdu dnešním náročným provozem.

Vozový park osobní automobil:
Autoškola Haltmar Brno byla doposud ohodnocena 2krát s průměrným počtem 4.5 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Haltmar Brno - navigace