Autoškola Čech - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Čech

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Čech < <

Byl jsem velice spokojený s přístupem v této autoškole. Rád tuto autoškolu doporučím dalším.
vloženo: 21. dubna 2023
vložil: Filip K., emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 21. dubna 2023
vložil: Filip K.,

Skvělá, žádné mínusy
vloženo: 28. prosince 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu Čech v Běchovicích mohu všem jen doporučit. Profesionální a zároveň přátelský a vřelý přístup, snaha poskytovat opravdu kvalitní služby, instruktor naučí, co je potřeba, nic se nešidí, velmi dobrá domluva ohledně jízd. Ač mě snaha získat řidičské oprávnění dost stresovala, na jízdy s paní Čechovou jsem se vždy těšila. Kdybych měla znovu vybírat, neváhala bych ani vteřinu a opět zvolila tuto autoškolu.
vloženo: 12. května 2015
vložil: Katka V. Běchovice, emailová adresa nezveřejněna

Poděkování autoškole Čechová.Absolvoval jsem zde kurzy na C,C/E,D a profesní průkaz a všem vřele doporučuji,neváhejte a zvolte tuto autoškolu.Přeji autoškole hodně úspěchů a žáků v novém roce a novým žákům spokojenost s výbornou autoškolou.
Oldřich Š.
vloženo: 15. prosince 2014
vložil: Oldřich Š., emailová adresa nezveřejněna

velmi doporucuji :) instruktor Lukas je nejvic v pohode :) sice sem v kvetnu jizdy po a udelal sem to az na podruhy ale to byla.chyba moje :D budu muset v budoucnu delat papiry na vlek tak se tesim!!:) Dan
vloženo: 10. prosince 2014
vložil: dan k,

Doporučuji :)
vloženo: 28. listopadu 2014

Není lepších služeb, a proto pokud nevíte kam, tak rychle sem... Hodiny si můžete v klidu domluvit, jak to vyhovuje vám a nemusíte mít strach, že se nenaučite teorii... Všechno vám vysvětlí
vloženo: 25. listopadu 2014

Velmi dobrý přístup, velmi kvalitní učitelé :) Doporučuji všem!
vloženo: 20. dubna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Toto byla má 2. autoškola, z první jsem musela odejít kvůli nesnesitelnému lektorovi. Mohu porovnávat. V této autškole na mě nikdo nekřičel, neponižoval mě... Když jsem se na něco zeptala, paní Čechová mi v klidu a naprosto jasně odpověděla. Příjemná, milá a empatická lektorka, měla jsem radost z jízdy a ze všeho, co jsem se díky nim naučila. Určitě doporučuji!
vloženo: 30. října 2013
vložil: Vlaďka, emailová adresa nezveřejněna

Doporučuji všem! Na jízdy jsem se vždy velmi těšila, všichni lektoři zde jsou velmi milí a chápaví. Jediné mínus je to, že po složení zkoušek se Vám bude stýskat! :)
vloženo: 18. února 2012

Nejlepší autoškola, jakou si můžete přát. Neskutečně přátelský přístup a úžasní lektoři, se kterými si užijete spoustu legrace, ale také perfektně připraví! U zkoušek není problém :)
Opravdu doporučuji, po absolvování výcviku budete přemýšlet, jaké další oprávnění byste si udělali, abyste se tam mohli vrátit :)
vloženo: 28. prosince 2011
vložil: Martina Hrabalová,

Vzhledem k tomu, že jsem dost nervák a udělala jsem na plný počet a na poprvé, můžu jen doporučit.
Všichni absolutně přátelští, tím jsem se na hodiny hodně těšila. Dan, který mě učil to zvládl za 1. Díky ještě touto cestou.
Jana R.
vloženo: 18. září 2011
vložil: Jana R.,

Tato autoškola je podle mě nejlepší v Praze a i nejbližším okolí. Jednání s lektory bylo velmi příjemné a přátelské. Vozový park je velmi velký. Na této autoškole by jsem neviděl žádné mínusy, jen pluy. Tuto autoškolu by jsem doporučil snad všem, i těm kteří nebydlí moc blízko, protože do této autoškoly se vyplatí chodit, i když zrovna bydlíte daleko.
vloženo: 6. října 2010
vložil: David Kastner,

velmi spokojena a vyborne pripravena,takze na poprve udelala!!diky
vloženo: 25. září 2010
vložil: renata, emailová adresa nezveřejněna

urcite bych tuto autoskolu doporucila,protoze sice cena neni nejlevnejsi ale za kvalitu si rada priplatim....
vloženo: 25. září 2010
vložil: renata, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu Čech hodnotím velmi dobře. Mají profesionální a individuální přístup ke svým žákum. Nemohu říct jediné negativum na jejich přístup, způsob výuky a chování k žákum. Ze své zkušenosti mohu říct že jsem byla ke zkouškám dobře připravena. Tuto Autoškolu mohu všem vřele jen doporučit. S pozdravem Katka
vloženo: 17. ledna 2010
vložil: Kateřina Marešová-Nodlová, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu mohu jen doporučit, užasný přístup k lidem, učitelé přátelští a vstřícní. Při výcviku je stranda a člověk uplně zapoměne nastres z jízdy. Byla jsem mile překvapena a doporučiji každému, kdo chce mít řidičák rychle a umět dobře řídit ;)
vloženo: 29. prosince 2009
vložil: Tereza,

upe nej autoskola
vloženo: 9. září 2009