Autoškola Čep - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Čep

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Čep < <

Autoškolu Čep rozhodně doporučuji. Klidný a přátelský přístup k žákům, pohodové jízdy a zvládnuté zkoušky!
vloženo: 28. ledna 2024
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Výborný přístup a jednání ohledně jízd vždy vyjdou vstříc pan Červenka je super instruktor.
vloženo: 17. června 2021
vložil: Martin,

Všechny termíny probíhaly po vzájemné domluvě. Pokud byl v něčem problém zaměřili jsme se na to. Instruktor je klidný, trpělivý a hlavně lidský. Materiály ke studii teorie dodány autoškolou již v ceně. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 6. dubna 2020

Tempo a uspořádání výuky instruktor přizpůsobil mým možnostem a požadavkům. Velmi dobrá cena za kurz. Autoškolu mohu jen doporučit.
vloženo: 8. října 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Profesionalita, vstřícnost, flexibilita.
Veliká spokojenost, můžeme jen doporučit.
vloženo: 28. června 2018
vložil: Jana , emailová adresa nezveřejněna

Mám špatné zkušenosti s p. Červenkou a zejména jeho instruktorem p. Kůstkou, který má značně neprofesionální způsob výuky. Když jsem chtěl jít na zkouškový termín, ani jeden z nich mi nezvedali telefon, ani žádná reakce na SMS zprávu, přičemž jsem chtěl přestoupit do jiné autoškoly. To jsem nemohl, neboť mi drželi písemnosti a odmítali komunikovat celých šest měsíců. Radím všem zájemcům - dejte si pozor; několikrát jsem chtěl p. Červenku během kurzu navštívit - nikdy se nepodařilo; úřední hodiny nesouhlasí a místo provozovny, které je v průjezdu mezi hospodou a fotbalovým stadionem se zdá, že je zavřené natrvalo. Dokonce mi řekl jeden z místních obyvatel, že tam prakticky vůbec nechodí. Dle mých zkušeností se jedná o podvodnou autoškolu, kterou rozhodně nemohu doporučit žádnému zájemci, usilujícímu o řidičský průkaz.
vloženo: 4. března 2017

Byla to paráda, už od začátku přístup učitelů, vybavení a prostě všechno.
vloženo: 30. listopadu 2013

Velmi seriózní přístup autoškoly, instruktora, k žákovi celkově. Jízdy probíhaly bez napětí a nervozity, v pohodové atmosféře. Žádná hodina neodpadla ani nebyla ze strany autoškoly přesouvána na jiný termín.
Cena v pořádku, studijní materiál obstarán autoškolou.
Doporučuji.
vloženo: 24. srpna 2013
vložil: Dominik Matulka, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Čep osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Čep < <

Autoškola Čep - navigace