Autoškola Cerman - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Cerman

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Cerman < <

S Autoškolou Cerman jsem velice spokojená!
Nejdříve jsem začínala u jiného učitele a s jeho přístupem jsem nebyla spokojená, ale podle dobrých recenzí jsem zkusila autoškolu Cerman a bylo to nejlepší rozhodnutí! Za těch pár jízd jsem se naučila mnohem více než v předchozí autoškole a nakonec jsem dostala řidičský průkaz. Super přístup a domluva. Doporučuji všemi deseti!
vloženo: 11. ledna 2023

Autoškolu u pana Cermana jsem začal v září 2021, ze začátku jsem měl strašný strach z řízení ale pan Cerman a další instruktoři, mně vše objasnili a vysvětlili. Teoretické hodiny jsou zábavné a člověk se na nich mnoho naučí, na každého žáka se dostane a nikdo není nijak zanedbávání či nevyvoláván, připadal jsem si jako doma, možnost jízd i o víkendu byla největší výhodou kvůli školní docházce. Dokonce jsem dostal i možnost občas se odvést ráno do školy a pak ze školy. Nejčastěji jsem jezdil s panem Cermanem, který mi vždy odpovídal na všechny dotazy a nikdy ani trochu nezvýšil hlas či se nějak naštval, i přes to, že mé jízdy byly občas na zabití. Kvůli mým osobním problémům se můj kurz o 4 měsíce protáhl, ale i přes to pan Cerman, vždy dělal maximum abych byl připravený na závěrečnou zkoušku. Na to, že jsem se ze začátku neuměl pomalu ani rozjet. Mé schopnosti řídit po několika jízdách a teorii, vzrostly o několik stovek procent. Závěrečný test jsem napsal na 48/50 a jízdu udělal na poprvé. Až si budu dodělávat další skupiny řidičského oprávnění určitě oslovím opět Autoškolu Cerman..
vloženo: 22. září 2022

S autoškolou pana Cermana jsem velice nespokojena. S autoškolou jsem začínala na jaře roku 2022 a zkoušky jsem měla dělat okolo léta. Postupně mi pan Cerman zkoušky oddaloval. Na začátku jsem nebyla nejlepší žákyně a dělala mi problém přednost zprava. Pan Cerman mě to naučil traumatickou metodou (zabrzdil mi auto, které jelo ve městě 50km/h na nulu tak, že to semnou trhlo způsobem, že jsem si myslela že si vymlatím zuby o volant - nutno dodat, že jsem nikoho neohrozovala a cesta byla úplně prázdná) touhle metodou se mě pak snažil naučit vše. (boční odstupy, dodržování rychlostí, parkování apod.)
Na jízdy pravidelně přijížděl o 10-20 minut později. Vysazoval mě o 5-10 minut dříve než naše hodina skončila a pravidelně jsme zastavovali, aby si mohl zajít na kávu, na úřad nebo do servisu, kde býval okolo 15 min. Jednou mě vysadil 5 km od místa, kde jsme měli domluvený konec hodiny bez varování aniž bych věděla jak se dostat na nádraží, kde vůbec jsem a odjel se slovy : "koukej jak se jezdí." Na poslední hodinu, co jsem tam byla jsem měla kraťase a šly vidět jizvy od sebepoškozování z minulých let. Pan Cerman na to měl velice neslušnou připomínku a celou jízdu ohledně toho měl nehezké poznámky. Cituji: "kdyby jsi byla moje dítě. Radši bych tě seřezal." apod. Po téhle zkušenosti jsem pana Cermana požádala, at' mi pošle přestupové papíry. První žádost jsem mu psala na začátku srpna a do září je stále nemám i po třech dalších prosbách o zaslání.
vloženo: 16. září 2022

S autoškolu pana Cermana jsem byl velmi spokojen. Dochvilnost, přístup i ochota pana Cermana mě mile překvapila. Pan Cerman mě úspěšně připravil k závěrečným zkouškám. Jeho autoškolu mohu vřele doporučit.
vloženo: 6. září 2022

Jsem nesmirne rada, ze jsem narazila zrovna na Autoskolu Cerman.
Pan David Cerman je profesional kazdym coulem. Domluva ohledne jizd na jednicku, vzdy v presny cas na danem miste. Vyhodou je, ze nekdy Vam pan ucitel da do auta I dalsiho zaka a odpada tak velky strach a nervozita. V aute panovala dobra nalada, vzdy byl ochotny, klidny a vysvetlil vse, co mi nebyla schopna nabidnout autoskola ve vetsim meste.
Opravdu nemam ani jednu vec, kterou bych hodnotila negativne. Dekuji za trpelivost, kterou jste do me vlozil a za Vas opravdu lidsky pristup.
Doporucuji vsem!:)

vloženo: 12. listopadu 2019
vložil: Ivana Freharova,

Pokud máte s autoškolou Cerman osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Cerman < <

Autoškola Cerman - navigace