Autoškola Chaloupková - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Chaloupková

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Chaloupková < <

Naprosto příšerná autoškola a rozhodně nedoporučuji nic vás nenaučí, domluva na jízdách naprosto hrozná, když budeme mít štěstí pojedete jednou za 14 dní, pak vám p. Burián akorát oznámí že vaše jízda je hrozná..po těchto a mnoha dalších hrozných zkušenostech jsem se rozhodla autoškolu změnit.
PS: kupovala jsem přes voucher a zjistila jsem, že autoškola Petry Chaloupkové je již 2 roky zrušená, tudíž by mě celkem zajímala platnost licence p. Buriána
vloženo: 7. ledna 2014

Dobrý den, pokud hledáte vhodnou autoškolu a jste dívka tak Vám doporučuji aby jste do této autoškoly - pokud se to tak dá nazvat - vůbec nepsali! Instruktor je uchyl! Miroslav Burian mildik.b@seznam.cz. Prvá hodina v autoškole nebyla ani ve vozovém parku, jela jsem rovno na dálnici mezi auta, přidával mi plyn i když jsem jela požadovanou rychlostí... Hrozné vůbec tam nechoďte!
vloženo: 28. dubna 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte zájem se v autoškole něco naučit, tak rozhodně nedoporučuji tuto autoškolu. Pan "instruktor" si během Vašich jízd čte noviny, píše smsky, kouká všude kolem jen ne na značky a na to, jak jezdíte. Není schopný se s Vámi domluvit na době další jízdy, po domluvě voláte v pondělí, řekne, že nemá diář. Voláte v úterý, to zase nemá čas. Až ve středu se domluvíte na další jízdě. Naprostá neschopnost.
Také se připravte na to, že pokud máte domluveny jízdy od 10:00, pan "instruktor" dorazí nejdříve v 10:30. Také se nechá zavést na jídlo, kde tráví několik minut VAŠEHO času, místo toho, aby jste vůbec něco trénovali.
Na hodiny teorie budete chodit k jiné autoškole, tato autoškola totiž není schopná vyučovat teorii.
Chcete-li ztrácet čas a nic se nenaučit, prosím, tato autoškola je pro Vás. Jinak zásadně nedoporučuji.
vloženo: 30. října 2012

Velmi rychle a dobře jsem poschopila jak řízení vozidla tak dané situace v Praze....a to je v některých pražských ulicích velmi těžké :)
vloženo: 1. listopadu 2009
vložil: PetraD, emailová adresa nezveřejněna

Nic moc Vás nenaučí, tak se nedivte až budete dělat zkoušky na několikrát. :-( Mezitím si doplatíte jízdy.
vloženo: 2. října 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Je to autoškola se super instruktorkou. Vím co říkám. Dala bych jí 1.Aja
vloženo: 27. července 2009