Autoškola Chovanec - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Chovanec

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Chovanec < <

Osobně nemám dobrou zkušenost s touto autoškolou, konkr. s učitelem panem Chovancem. Vtípky ani narážky mi vtipne nepřišly (a to mám celkem smysl pro humor v pořádku :-)). Na jízdy jsem se vždy nutila a to jsem již 5 let ridic bez problému. Narozdíl od pana kolegy Paly, který je velmi příjemný a trpělivý, měla jsem s nim par lekci. Takže 100 lidi 100 chuti. Za mě pan Chovanec rozhodne ne.
________________________
Žasnu. Vy musíte být největší 3,14ča ve svém okolí. Napsat takový blábol po 5 letech úspěšného řízení, tak to už je opravdu na Chocholouška.
Každopádně vás tam nikdo nedržel, mohla jste kdykoliv odejít. Teď jde o to, jestli by si vás nějaká další autoškola vůbec vzala.
vloženo: 22. března 2022
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 21. března 2022

Vyborna autoskola, pan Chovanec je velmi dobry ucitel s perfektni znalosti provozu a pravidel. Doporucuji
vloženo: 6. října 2019
vložil: Jan,

Vřele Doporučuji! Opravdu skvělá autoškola řízená skvělým učitelem. Pan Chovanec je klidný a vše Vám vysvětlí. Na hodinách teorie, které jsou v pondělí a ve čtvrtek od 2 do 4, kde si procházíte testy a každou chybu, kterou uděláte si můžete nechat vysvětlit. Pan Chovanec to vysvětlí, tak že už ji nikdy neuděláte. Jezdí se dvěmi auty (fabie 1. a 2.generace Diesel). V jízdách se střídá s kolegou, ale oba jsou velcí profesionálové. Na hodinach teorie se domlouvají jizdy, takže už jen proto je tam dobré chodit. Za žádnou cenu bych neměnil. Jen díky této autoškole jsem v pohodě udělal zkoušku.
vloženo: 5. srpna 2017

vloženo: 1. srpna 2017

Všechno velmi dobré
Radek
vloženo: 11. září 2015

Osahava skolacky.
vloženo: 1. srpna 2012

Doporučuji všem, kteří chtějí autoškolou projít bez větších nervů. Pan Chovanec je nesmírně příjemný člověk, což se projeví v celém kurzu. U jízd je klidný, vše vysvětlí a má smysl pro humor. Člověk se nemusí bát na nic zeptat. Výborná domluva, odborný výcvik, příjemný instruktor, krásné autíčko a navíc lze začít kdykoliv individuálně (nemusíte čekat až vás bude př. 8 lidí aby mohl začít kurz). Dostatečná příprava ke zkouškám. Cena odpovídající kvalitě výcviku. Neměnila bych ;) Děkuji moc.

vloženo: 17. dubna 2012
vložil: Veronika Z., emailová adresa nezveřejněna

Výborna domluva,příjemné jízdy,proste nejlepší Autoškola na světě??:)Pan Chovanec je SKVĚLÍ:):):):)
vloženo: 15. prosince 2011
vložil: Barbora, emailová adresa nezveřejněna

Výborná domluva,kvalitní instruktáž,příjemné jízdy mohu jen doporučit.Charakteristika: vtipný,hovorný,příjemný.
vloženo: 1. srpna 2011
vložil: Ondra, emailová adresa nezveřejněna

Velmiu vstřícný přistup bezproblemová domluva
vloženo: 21. června 2010

Skvělý přístup ze strany instruktorů, parádní zážitky.. Můžu vřele doporučit.
vloženo: 23. září 2009
vložil: Aneta, emailová adresa nezveřejněna

bud jde o kvalitni židiče, nobo jen o peníze - tady jdejen o to druhé,klidně se přesvěčte...
vloženo: 11. srpna 2009
vložil: no, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší autoškola na světě!!
S panem Chovancem je sranda!!
vloženo: 4. prosince 2008
vložil: Edita,

Pokud máte s autoškolou Chovanec osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Chovanec < <

Autoškola Chovanec - navigace