Autoškola Chramosta - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Chramosta

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Chramosta < <

Pokud se chcete do autoškoly těšit, volte pana Chramostu. Nejen že vás řídit naučí, ale navíc ještě v klidu, vstřícně a laskavě.
Sama jsem z autoškoly měla velkou obavu, protože jsem se k ní rozhoupala až po čtyřicítce. Hledala jsem proto někoho, kdo mě nebude zbytečně stresovat. Každý učitel autoškoly umí řídit, ale ne každý umí současně i dobře učit. Výhodou pana Chramosty je, že umí naprosto skvěle oboje. Jako vystudovaný pedagog s letitou praxí se studenty opravdu ví, jak vás podpořit v tom, co vám jde, a jak vás naučit věci, ve kterých se daří méně - aniž by vás frustroval či odradil.
Naučila jsem se řídit, složila zkoušky napoprvé a zbavila se strachu z řízení, který jsem v počátku měla.
Moc děkuji a služby této autoškoly opravdu upřímně doporučuji.
vloženo: 12. září 2023
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší, nekonečná trpělivost a zkušenosti!!!
vloženo: 19. prosince 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Chramosta je moc milý, trpělivý a vstřícný.
Určitě všem můžu doporučit
vloženo: 17. srpna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Rozhodně doporučuji. Pan Chramosta je moc příjemný instruktor
vloženo: 4. července 2022

Celkový průběh kurzu nemohl být lepší. Pan Chramosta je velice sympatický člověk a je s nim během jízd i spousta zábavy. Nikdy, opakuji nikdy na mě nezařval ani nezvýšil hlas, když jsem udělala jakoukoli chybu. A to pro mě bylo nejdůležitější když jsem si vybírala autoškolu, nikdo přeci nechce jezdit pod nátlakem.
Na každou jízdu s panem Chramostou jsem se těšila a neskutečně mě bavili. Kdybych mohla klidně bych si projela celý kurz znova jenom, abych mohla s panem Chramostou zajezdit a pokecala.
Na zkoušky jsem byla od pana Chramosty velice dobře připravená a úspěšně jsem zkoušky složila.
Autoškolu u pana Chramosty bych doporučit úplně každému:)
vloženo: 25. září 2019
vložil: Aneta Drápalíková,

Autoškolu pana Chramosty považuji za velmi kvalitní. Dokáže žáky naučit potřebné i zbavit zbytečné nervozity. Ke každému přistupuje s ohledem na jeho individuální potřeby. Byla jsem opravdu spokojena. Pan Chramosta je vstřídný ochotný a pohodový učitel. :-) Děkuji.
vloženo: 29. srpna 2013
vložil: Malá Monika,

Suprová autoškola nejlepší učitel a hlavně bezvadné zacházení se žákem a cena je taky dobrá byla čest dělat u této autoškoly.
vloženo: 10. května 2011

Pan Chramosta je skvělý, pohodový člověk, vše vás naučí bez problémů, skvěle se s ním povídá, když něco nevíte vše vám řekne, vyhoví ve všech požadavcích. Jednoznačně doporučuji!
vloženo: 20. prosince 2010
vložil: Dušan Ilčík,

Pokud máte s autoškolou Chramosta osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Chramosta < <

Autoškola Chramosta - navigace