Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Chytka - hodnocení a reference 

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Chytka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Chytka < <


   

Celkový průběh byl velice příjemný a nikdy jsem se nebála reakce učitele. Na případnou chybu upozornil klidně a odůvodnil správné řešení a možné následky.
Oceňuji kontrolní otázky během jízdy a nestresujici přístup :)

Autoškolu rozhodně doporučím svým přátelům a rodině :)
Ještě jednou velké díky za vše a hlavně za to , že se již nebudu bát sednout za volant :)
Jen tak dál &#128522;
vloženo: 16. září 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Po nepříjemném zážitku jsem aktivně neřídil asi šest let a necítil jsem se připravený sednout do auta, zejména ve větších městech. Klidný a přímočarý přístup pana Chytky mi ale pomohl strach překonat a během dvou měsíců jsem zpátky získal sebejistotu za volantem. Jezdili jsme náročnější městské trasy, ve kterých jsem se necítil, a nebyl problém kdykoliv jízdu přizpůsobit potřebě. Domluva byla vždy bezproblémová a pan Chytka pravidelně dával i velmi užitečné tipy co se jízdy i vybavení vozidla týče. Určitě doporučuji.
vloženo: 24. srpna 2023
vložil: Michal Vojkůvka, emailová adresa nezveřejněna


   U pana Chytky jsem absolvovala několik kondičních jízd. Po více jak deseti letech bez řízení jsem měla strach se vůbec rozjet, ale pan Chytka mi dal k dispozici perfektní materiály k teorii, všechno mi v klidu vysvětlil, jezdit jsme začali nejdříve jednodušší trasy (na křižovatce většinou rovně apod. :) ) a postupně se propracovávali ke komplikovanějším křižovatkám, udržování konverzace za jízdy atd. Chválím hlavně klidný a lidský přístup a bezproblémovou domluvu. Rozhodně bych se na pana Chytku obrátila znovu a vřele jeho autoškolu doporučuji každému, kdo má z řízení obavy.
vloženo: 15. srpna 2023
vložil: Klára,


   Nejlepší autoškola...nemusíte mít z ničeho strach!
vloženo: 12. srpna 2023
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna


   K panu Chytkovi jsem přešla od jiné instruktorky, která ve mě vyvolávala pocit, že nikdy nebudu umět řídit. Profesionalita, lidský přístup a především nekonečná trpělivost pana Chytky mi dala novou naději, až jsem nakonec po skoro ročním zápasení zkoušku zvládla. Teď už je to deset let a dodneška vzpomínám, jak jsem to tenkrát už chtěla vzdát, než mě pan Chytka převzal. Pokud máte potíže zvládnout řidičák, jednoznačně doporučuji tuto autoškolu - setkáte se s pochopením, kompetentním vedením a konečně se zbavíte strachu z řízení!
vloženo: 20. června 2023
vložil: Miroslava Kunová, emailová adresa nezveřejněna


   Na tuto autoškolu jsem přestoupil po 2 nevydařených pokusech na okresu Brno-město. Ihned jsem se setkal s pochopením a podporou. Po 4 příjemných hodinách s panem Chytkou jsme dopilovali mé nedostatky a 3. pokus na okresu Kuřim jsem v klidu odjel se známkou prospěl. S panem Chytkou se učí podstatně lépe než s jinými instruktory, protože při jízdách dokáže na chybu jakkoliv závažnou odpovědět v klidu a vysvětlit proč tomu tak je. Tady se oproti jiným horším brněnským autoškolám, které vám dají sice přívětivou cenu, ale otřesnou zkušenost, se kterou na zkouškách fakt neustojíte, opravdu naučíte řídit.
Tuto autoškolu určitě doporučuji.
vloženo: 15. června 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Chytka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Chytka < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Chytka - navigace


upozornit na chybné údaje