Autoškola Ladislav Čičmanec - diskuze

Každá autoškola potřebuje platnou registrační listinu.

• Od: Petr Černý Každá autoškola potřebuje platnou registrační listinu.
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Ladislav Čičmanec, Jablonec nad Nisou

Pokud autoškola provádí skutečně výuku na deklarované adrese, měl by provozovatel být schopen doložit, že má příslušným úřadem vydanou (kromě živnostenského oprávnění) i registraci k provozování autoškoly. Příslušným úřadem je ten, kde má tato autoškola provozovnu. Pokud chodí uchazeči do AŠ v Jablonci n. N., měli by zde i vykonávat závěrečné zkoušky.

Vloženo 18. února 2013 (15:23) uživatelem Petr Černý z IP adresy 93.99.XXX.X
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Každá autoškola potřebuje platnou registrační listinu.
      asi je to záměrně vloženo ke "konkrétní" autoškole - nevím co k tomu tazatele informátora vedlo - asi on ví nejlépe !
      Taky mám ve svém okolí "autoškolu" bez registrace - no a taky to jde a výcvik probíhá :-(

Vloženo 18. února 2013 (16:44) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Každá autoškola potřebuje platnou registrační listinu. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Autoškola Ladislav Čičmanec - navigace