Autoškola Ladislav Čičmanec - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ladislav Čičmanec

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ladislav Čičmanec < <

Instruktoři jsou všichni perfektní. Ani při hrubé či nebezpečné chybě nejsou hrubí nekřičí a neurážejí. Všechno vám vysvětlí a jezdí skoro všechny situace. Troufám si říct že mě tam bez nervů naučili dost dobře řídit. Cena je super. S braním hodin to bylo trošku horší: stylem kdo se první hlásí, ten to má. Ale jinak spokojenost. Musím pochválit pana Putze za fakt skvělý přístup, a pana Čičmance za pomoc a vysvětlení čehokoliv co jsem nechápal, navíc vám vždy jízdu/teorii připomene, takže se nemusíte strachovat zda-li jste něco zapomněli. Super.
vloženo: 28. září 2022
vložil: Mattias, emailová adresa nezveřejněna

Bylo to pohodlné, zábavné a srozumitelné.
Cítil jsem se připraveny na zkoušky opravdu dobře.
Líbil se mi vozový park, učebna a přístup. Zlepšil bych vybavení učebny (příklad projektor).
Tuto autoskolu vřele doporučuji.
vloženo: 10. února 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Profesionální přístup, všem tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 14. června 2019
vložil: Lenka,

Přístup učitelů na výbornou,snaha se časově přizpůsobit.Možnost splácet..auta super..Jen učení vám do hlavy nikdo nenaleje,to musíte samy!!
vloženo: 6. prosince 2017
vložil: Jan Růžička,

Hrůza des. Jak se rika sbal prachy a vypadni. Dělal jsem opravnou zkoušku. Ano za 4000,- da se sehnat za 800,- za tuto cenu mi pan čicmanec pouze sdělil datum zkoušek. Zadna příprava žádna jízda proste nic. Rozhodne nedopurucuju. Je to Zloděj nic víc a ne učitel.
vloženo: 7. prosince 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu vřele doporučuji všem. Skvělá výuka, úžasní instruktoři.
vloženo: 11. listopadu 2014
vložil: Andie, emailová adresa nezveřejněna

Byla jsem velice spokojená, jak s přístupem tak i s učiteli, mohu vřele doporučit!!!!
vloženo: 17. března 2014
vložil: Bočková Michaela,

Můžu doporučit opravdu všem. Skvělý přístup všech učitelů, klid pohoda, trpělivost. Zkoušky jsem zvládla na výbornou díky nim :-). Verča
vloženo: 25. července 2013
vložil: Verča,

Super přístup a pohodová autoškola.
vloženo: 17. prosince 2012

předražená autoškola
vloženo: 9. srpna 2012

Autoškolu Čičmanec bych doporučila dalším, skvěle mě připravila na závěrečné zkoušky u kterých nebyl problém :) Po celou dobu trpělivý učitelé vysvětlovali každou mou chybu a tak to má být. Byla jsem naprosto spokojená.
vloženo: 7. prosince 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

jízdy si oblíbíte hned po první jízdě s lektory. učebna působí příjemně a pohodlně
vloženo: 15. dubna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tato autoškola je opravdu suprova...instruktor dobrej, auta dobry...a hlavne kvalita :))
vloženo: 1. října 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

mel jsem moznost od kamaradu a znamych slyset hodne hodnoceni na jne autoskoly a i podle toho usuzuji ze tahle autoskola je jedna z tech ktera nauci prakticke veci a da rady do provozu ktere v praxi pouzivam a jinde o nich zaci ani zdaleka neslyseli.
vloženo: 16. února 2010
vložil: Ladislav Rezner, emailová adresa nezveřejněna

s autoškolou jsem byla spokojená. příjemní lidí, dostatečná péče, dost materiálů na přípravu. trochu vyšší cena za to rozhodně stačí, protože na zkoušky jsem byla dostatečně připravena.
vloženo: 14. prosince 2009
vložil: Šárka Skrbková,

To byl prostě pohodovej zážitek. Instruktoři byli příjemní a zdvořilí. Vše probíhalo bez nervů, s rozvahou. Vybavení vozového parku bylo perfektní, nová Fabia je skvělej vůz pro začátečníky. I technické vybavení bylo super, výuka probíhala za použití projekce a oboustranného dialogu.

5 hvězdiček !!!
vloženo: 25. listopadu 2009
vložil: Petr Čížek, emailová adresa nezveřejněna

přístup učitelů v autoškole závisí na jednotlivých učitelech, ale dle mého názoru jsou všichni velice zdvořilý a příjemní... jinak až na cenu hodnotím tuto autoškolu velice kladně, už jen pro velice seriózní přístup bez zbytečných nervů, velice dobré a moderní vybevení v učebně, nové škody fabie v kterých jsou jízdy taky jdou(ale na superBa nemají ani náhodou) v tomto autě je též možnost se svést a je to velice příjemné... tak že jestli si někdo chcete připlatit ale dělat autoškolu bez zbytečných nervů, vřele doporučuji;-)...