Autoškola Číhal - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Číhal

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Číhal < <

Profesionální přístup a dobrý vozový park.Vřele doporučuji všem,co se chystáte do autoškoly a nevíte kam,tak jasná volba AUTOŠKOLA ČÍHAL.Spokojený žák ze Šternberka J.D.
vloženo: 17. listopadu 2017

Autoškolu jednoznačně doporučuji. Hodiny teorie i jízdy mě bavily a na tyto hodiny jsem se vždy těšil. Celý tým funguje na jedničku a závěrky jsem udělal na poprvé. Perfektní domluva a lidský přístup od všech instruktorů. Jednoznačně doporučuji. V pohodě a bez stresu :-)
vloženo: 14. srpna 2015
vložil: Martin Štěpánek, emailová adresa nezveřejněna

Vše bylyo nádherné. Všichni instruktoři na jedničku
vloženo: 20. prosince 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S autoškolou u pana Číhala jsem byla velice spokojená. Dobře mě připravili na závěrečné zkoušky, které jsem udělala na první pokus. Kolektiv byl velmi příjemný a pokud se vysktl nějaký problém, nebylo nic, co by se nedalo vyřešit. Vždy všem vychází pokud možné vstřív. Jenom doporučuji.
vloženo: 22. listopadu 2011

Do této autoškoly mě bavilo chodit a těšil jsem se jak na každé jízdy tak i na každou hodinu teorie, určitě tam půjdu znova a vy běžte taky...
vloženo: 1. srpna 2011
vložil: Doleži Štěpán,

vloženo: 23. září 2010
vložil: Müllerová E., emailová adresa nezveřejněna

Vše bylo v pořádku,dle domluvy.Nebyl zničím problém.Připravenost bylá dobrá,řidičské oprávnění získáno na první pokus.
vloženo: 2. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Číhal osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Číhal < <

Autoškola Číhal - navigace