Autoškola Čížek, Petr Čížek

kontaktní údaje

MottoS autoškolou Petr Čížek zvládnete auto, provoz, teorii - hlavně klídek

Popis autoškoly

Autoškola se slušným a osobním přístupem ke každému žákovi-budoucímu řidiči. Připravenost žáků k závěrečné zkoušce je výsledkem poctivé a profesionální výuky instruktora s dlouholetou praxí. Výuka probíhá v moderní učebně 1x týdně podle výukového plánu, nebo formou samostudia a konzultací s instruktorem. Praktický výcvik ve vozidle probíhá podle vlastního harmonogramu výuky. Každá lekce trvá dvě vyučovací hodiny / 2x 45minut /. Po získání potřebných znalostí v ovládání vozidla, v zásadách bezpečné a ekonomické jízdy a jízdy podle dopravního značení v minimálním provozu a mimo obec se budeme učit zvládat náročnější provoz v krajském městě Hradec Králové.
V závěrečných lekcích výuky se naučíte rozjezdy do kopce, parkování podélné, kolmo, popředu a couváním. Cena za výcvik je od 18000,- Kč. Možnou formou výuky je i rychlokurz. Vítejte mezi námi řidiči. Petr Čížek.

Vozový park osobní automobil:

Autoškola Čížek - navigace