Autoškola Club - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Club

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Club < <

Učitel dobrý, hodný, avšak moc toho nenaučí
spíš ne
zlepšil bych teoretickou část

vloženo: 2. prosince 2019

Přihlásil jsem se do jiné autoškoly na B+E, která spolupracuje s panem Parákem z Autoškoly Club, se kterým jsem absolvoval všechny jízdy i zkoušku. Pan Parák je velmi hodný a zkušený instruktor, myslím, že mě dobře připravil nejen na zkoušky, ale i na řidičskou kariéru. Jízdy jsem udělal na poprvé. Dokonce mi nabídnul, že když nebudu ohledně jízdy s vozíkem v budoucnu něco vědět, můžu mu zavolat i po skončení kurzu. Velmi mi vyhovoval i způsob, jakým jsme se domlouvali na dalších jízdách. Při výběru autoškoly jsem se rozhodoval podle hodnocení na tomto portále, proto takto přispívám i já.
vloženo: 21. února 2016
vložil: Václav Stuchlý, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Club osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Club < <

Autoškola Club - navigace