Autoškola Club - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Club

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Club < <

Neabsolvoval jsem řidičské oprávnění v této autoškole, ale možná je to dobře.
Co jsem slyšel o jízdách, především závěrečné zkoužce a přístupu pana Paska, tak mám obrázek o výuce velmi ucelený.
Peníze, dokupování jízd a pořád dokola...Kdo nepozná na vlastní kůži, neuvěří.
Pánové vzpamatujte se - budíček...jste tady pro začínající řidiče, ne pro svá ega!
vloženo: 6. února 2019

S autoškolou Club jsem byla velice spokojená. Teorie záživné a učitel příjemný a trpělivý :) o jízdách i teorii jsem byla vždy včas informována a kdykoliv mi to nevyšlo dojít na jízdy,našel se náhradní termín. Ochota na 110%. Cena nejlevnější poblíž. Vřele doporučuji !! :)
vloženo: 15. února 2017
vložil: jméno nezveřejněno,

S autoškolou jsem byla velmi spokojená. Pan Poštulka byl velmi přátelský, vždy se vším vyšel vstříc. Taktéž s připraveností na závěrečné zkoušky jsem byla více než spokojená. Této autoškole nemám co vytknout.
vloženo: 23. července 2016
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší ceny v okolí, za to nesrovnatelný přístup. Pan učitel vstřícný, ochotný, profesionální. Jsem velmi spokojena s kurzem a také s přípravou na závěrečné zkoušky, které jsem zvládla na poprvé. Autoškola Club mohu jen doporučit.
vloženo: 13. května 2015
vložil: Zuzana, emailová adresa nezveřejněna

V této autoškole jsem absolvovala jen zkoušky, protože mi nevyhovovala má autoškola v Ostravě. Jízdy jsem zde udělala na poprvé i když jsme měli jen 3 hodiny na to, abychom na kondičních jízdách projeli trasu, kde se přibližně jezdí na zkouškách. Přístup pana učitele byl výborný a tuto autoškolu určitě doporučuji!
vloženo: 11. listopadu 2014

S Autoškolou Club jsem velmi spokojen. Teoretické hodiny byly velmi záživné a odnesl jsem si z nich mnoho informací. Žádný z učitelů nebyl nepříjemný. Všichni byli přátelští a přívětiví. O jízdách i teoretických hodinách jsem byl předem včas informován. Nevidím jediný důvod, proč bych tuto autoškolu nemohl doporučit dále. Cena je nejlepší v okolí.
vloženo: 24. června 2014

S Autoškolou Club jsem byl velmi spokojen. Teoretické hodiny byly zajímavé, během jízd na mě nikdo z instruktorů nikdy nebyl nepříjemný. Dělali maximum pro to, abych se naučil co nejvíce a vděčím jim za to, že z řízení nemám strach a že se za volantem cítím jistě. Ke zkouškám mě připravili dobře, můžu jedině doporučit :)
vloženo: 29. června 2013
vložil: Richard, emailová adresa nezveřejněna