Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola CooL - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly CooL

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola CooL < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Včera jsem konečně po 2 měsících dokončila kurz autoškoly v autoškole Cool. Prvně je třeba zmínit, že jsem se k řidičáku odhodlávala 12 let a byl to jeden z mých nějvětších strašáků. Podle recenzí a doporučení přítele jsem nakonec vybrala cool a udělala jsem dobře. Jako jedna z mála autoškol mají také volkswagen polo v automatu a pro stresaře jako jsem já to byla jasná volba. Jako pracující jsem si téměř všechny jízdy dala na 6:30 ráno a i vzhledem k velkému vytížení po karanténě jsem měla jízdy každý týden. Oceňuji přístup všech 3 instruktorů, ale největší díky přece jen patří panu Báčovi a panu Doubkovi. Pan Báča měl velkou trpělivost, byla s ním legrace a nakonec se mnou odjel i závěrečky. Každé autoškole a každému novému žákovi bych přála instruktora jako je on. No a speciální poděkování panu Doubkovi za nejpohodovější jizdy, na které jsem se dokonce těšila a řízení mě bavilo!! A to už je opravdu co říct! :) Jeho přístup "žádný učený z nebe nespadl" byl pro mě nejdůležitější. Budu ráda vzpomínat.
vloženo: 7. srpna 2020
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, v roce 2019 jsem v autoškole Cool udělala "papíry" .Dnes už mám naježděno 20 000km, nutno dodat bez nehody.Nebojím se ani do města ani na dálnici. A za tento přístup vděčím právě této autoškole. Uměli mě i v mých 44 letech připravit skvěle do provozu. Nebýt této autoškoly asi by to moje ježdění nebylo tak úspěšné. notná dávka profesionality a bohatých životních zkušeností.
vloženo: 2. července 2020
vložil: Pavlína, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, před pár týdny jsem absolvoval rozšíření ŘP z B na B+E. Rád bych doporučil Autoškolu Cool v Brně a především bych chtěl poděkovat panu Ing. Železníkovi za jeho přístup. Velmi příjemnou a zapamatovatelnou formou mi vysvětli vše, co jsem potřeboval pro absolvování kurzu. Při praktických jízdách byl trpělivý a ochotný. Tomu kdo se chce něco naučit a zároveň chápe, že pro to také musí něco udělat, mohu jen doporučit. Ještě jednou děkuji.

Martin Gala
vloženo: 21. října 2019
vložil: Martin Gala, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší Autoškola všech dob.. Která je nově dostupná i v Rumburku.. Nejlepší instruktor Jaromír Čech který vše skvěle vysvětlí a je po celou dobu naprosto v klidu a dokonce se s ním člověk i pobaví :) kdyby v hodnocení bylo 100 hvězd já bych je určitě dal :)
vloženo: 22. srpna 2019
vložil: Jakub,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool jsem zvolila na základě výborných recenzí na internetu - a bylo to nejlepší rozhodnutí. Absolvovala jsem zde výcvik skupiny B (automatická převodovka) Podle mého na fungování autoškoly nelze najít ani jednu negativní věc.Opravdu jen chválit a chválit. Po celou dobu výcviku vládne pohodová atmosféra a přednášky nejsou zásluhou pana Železníka jen nudnou teorií.

Nikdy nebyl problém s domlouváním termínů jízd - všichni učitelé mi v timto vycházeli maximálně vstříc. Počáteční jízdy jsem absolvovala s panem Železníkem, který mi trpělivě vysvětloval zákonitosti silniční dopravy. Ze začátku to pro mě rozhodně nebylo jednoduché. Přece jenom mě jako začátečníci poněkud znepokojovala představa, že se budu pohybovat v husté dopravě přímo v centru Brna. Ale postupem času tyto obavy naštěstí zmizely.

Další jízdy jsem již absolvovala s panem Báčou, kterému bych tímto chtěla poděkovat, za všechno, co mě naučil. Jen těžko si lze představit lepšího učitele autoškoly. Na jízdy s ním jsem se opravdu těšila. Před každou jízdou se mě ptal, jestli je něco na co se chci zaměřit ( např. parkování, jízda v tunelu, atd) I když jsem udělala nějakou chybu, tak mě na to sice upozornil, ale nikdy jsem nezažila, že by na mě křičel nebo něco podobného. Vždy jsme to všechno vyřešili v naprostém klidu a při jízdách jsme se i dost nasmáli.

A pak nastal den zkoušek. Musím popravdě říct, že jsem se jízd hodně obávala. Ale díky panu Železníkovi, který Vám u zkoušek opravdu hodně pomůže, jsem přestala být nervózní a zkušební jízdu jsem absolvovala napoprvé úspěšně. Byl to krásný vánoční dárek jelikož jsem zkoušku dělala 21.12 :)

Ještě jednou bych tímto ráda všem v autoškole za všechno poděkovala. A všem, co zvažují, jakou autoskolu v Brně zvolit, bych ráda řekla, že autoskola CooL je ta nejlepší volba :)

vloženo: 15. ledna 2019
vložil: Petra Mašková , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Instruktoři z autoškoly Cool Vás připraví nejen na závěrečnou zkoušku, ale i na náročnou jízdu Brnem. Vybrala jsem si tuto autoškolu na základě skvělých recenzí a nelituji. Chtěla bych tímto poděkovat za trpělivost a individuální přístup pánům Báčovi a Železníkovi.
Jana Š.
vloženo: 14. května 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S výběrem autoškoly jsem maximálně spokojená. Instruktoři se chovali velmi lidsky, vysvětlovali při jízdě vše potřebné a dokázali mě velmi dobře připravit na závěrečné zkoušky, které v ten den zvládli složit všichni z této autoškoly, co se přihlásili (což nebývá v Brně pravidlem). Je zde opravdu velmi dobrá úroveň praktické i teoretické výuky a všichni s vámi jednají narovinu.
vloženo: 30. března 2018
vložil: Hanka S., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mám super zkušenost s autoškolou Cool v Brně na Křenové. Jednou týdně v pondělí jsme měli teoretické hodiny, které si myslím, že jsou k dobru a každá autoškola je nenabízí... jízdy jsem si mohla plánovat podle sebe, ačkoliv víc jak dvě jízdy týdně jsem nedostala (malé minus), každopádně přístup vyučujících byl velice vstřícný a všichni byli hodní, ikdyž mě to ne vždy šlo... (a to i při zkouškách) vůbec bych se toho nebála. Co se týká učebních pomůcek, dostali jsme knížku ze které jsme se mohli učit na zkoušky (záloha 200 Kč - takže zadarmo). Vozovýmu parku myslím taky nebylo co vytknout. Autoškola vlastní 3 auta značky Škoda ve skvělém stavu (motorky atd nevím) ale určitě doporučuju.
vloženo: 25. listopadu 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool můžu jen doporučit. Je to autoškola na vysoké úrovni, a to hned v několika ohledech. Vozový park super a všichni instruktoři jsou příjemní a snaží se vás opravdu naučit jak správně řídit a jak se správně chovat v silničním provozu.
vloženo: 25. května 2017
vložil: Ondřej, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lidský přístup, bezproblémové plánování jízd, jízdy v různě hustém provozu, i v sobotu, možnost zapůjčení učebnice zdarma, kvalitní příprava k závěrečné zkoušce, to vše za rozumný peníz.
Doporučuji navštěvovat hodiny teoretické výuky pana Železníka, příjemnou formou vysvětlí správné řešení rozličných dopravních situací s patřičným důrazem na bezpečnost Vaši i ostatních. Nepodceňujte ani prohlídku vozu před jízdou, odpovědět správně na otázky komisaře u zkoušky Vás alespoň trochu uklidní. Naopak neumět třeba otevřít přední kapotu nejspíš na komisaře zapůsobí hodně blbě.
Většinu jízd jsem absolvoval ve fungl novém autě s panem Báčou, kterému děkuji za neskutečnou trpělivost i s takovým nemehlem, jako jsem já. V klidu a ochotně vše opakovaně teoreticky vysvětlí a prakticky natrénuje. Nervózní nebuďte, cvičné jízdy si užívejte, až budete jezdit sami, nikdo za Vás šlapat na brzdu nebude.
vloženo: 20. května 2017
vložil: Filip, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool hodnotím rozhodně kladně. U všech instruktorů bylo vidět, že nás opravdu chtějí co možná nejlépe připravit na závěrečné zkoušky a to jak po stránce teoretické, tak praktické. Palec nahoru! Osobně jsem dost pochybovala o tom, jestli zkoušky udělám, ale pak jsem zjistila, ze jsem se bála zbytečně. Samozřejmě nemůžete nechat všechno na autoškole, průběžné samostudium je také potřeba.
vloženo: 27. dubna 2017
vložil: Tereza Vinklárková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola cool nedokáže dostatečně připravit. Vedoucí autoškoly - pan Železník je hodně náladový a dokáže hodně vynervovat a ponížit. Tak, že má pak člověk dojem, že je úplně neschopný a závěrečnou zkoušku nezvládne, a proto je takovým lidem často zbytečně doporučováno dokoupení dalších a dalších jízd. Autoškolu Cool NEDOPORUČUJI!!!
vloženo: 11. dubna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool můžu doporučit. Opravdu se žákům věnují, je vidět, že je chtějí něco naučit a ne jen z nich tahat peníze, jak tomu v některých autoškolách je.
Jela jsem po dobu kurzu se všemi instruktory a nikdo z nich nebyl nepříjemný.

vloženo: 20. března 2017
vložil: Kristýna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak autoškolu COOL musím doporučit, výborná autoškola. Instruktoři trpělivý a hodní a hlavně se s nima člověk i za směje :D . Je to super kolektiv lidí kteří pomůžou a vše vysvětlí :)
vloženo: 6. března 2017
vložil: David Doležal , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektní a přátelský přístup celého osazenstva autoškoly.
Teorie dobře vysvětlena, žádný spěch, dost prostoru na dotazy a vysvětlení.
Praxe perfektní, srozumitelně vysvětleno, možnost si v klidu i opakovaně vyzkoušet vše, co je třeba (rozjezdy, ovládání auta, ...). Neuvěřitelná trpělivost učitelů, vždy skvělý přístup i přes stres a nervozitu žáka.
Rozhodně nelituju, že jsem si vybral Cool a všem doporučuji.
Závěr: Testy 100%, řidičské dovednosti PROSPĚL.
Autoškole Cool děkuji
Jirka Z.
vloženo: 17. února 2017
vložil: Jirka Zeman, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
právě jsem ukončila kurz v této autoškole a i když věřím, že každý žák je rád, když zdolá zkoušku, tak v této autoškole je Vám líto, že to najednou končí.
Bylo to super, strašně fajn učitelé, přátelští a jejich trpělivost je úžasná. Věřím, že každý zvládne zkoušky, právě díky takovému přístupu, který se v dnešní době už bohužel nevidí,jsem hrozně ráda, že jsem narazila právě na Autoškolu Cool. Nemohu si je vynachválit a všem vřele doporučuji. Moc děkuji za všechno !!!
A přeji Vám jen spokojené žáky tak jako jsem byla já.
S pozdravem
Janka Nagyová.
vloženo: 29. prosince 2016
vložil: Janka Nagyová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemohu jinak, než se připojit k velkému množství kladných ohlasů. Je mi 28 let, jsem muž a rozhodl jsem se udělat řidičák. :-D pro někoho možná pozdě... Nebyl jsem nijak zvýhodňován ani po celou dobu v autoškole, ani u závěrečných zkoušek. Neměl jsem zde ani žádného známého a i přes to, jsem autoškolu udělal na první pokus. Myslím si, že autoškola cool byla nejlepší volba, kterou jsem mohl učinit. Dnes již jezdím a vše, co jsem se naučil každý den zúročuji na cestách.
vloženo: 21. prosince 2016
vložil: Martin Horký,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool mohu jen doporučit. Dnes jsem dodělala úspěšně kurz a mohu říct, že v celém průběhu jízd na mě byli instruktoři hodní. A hlavně ochotní. Kdykoliv jsem si musela zrušit jízdu, nebyl problém. I přístup pana Železníka... skvělý a hodný chlap. S ničím jsem neměla sebemenší problém. Opravdu skvělá a férová autoškola. Mohu opravdu jen doporučit komukoliv, kdo si hledá autoškolu v Brně :)
vloženo: 29. listopadu 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool můžu všem opravdu doporučit. Pan Železník na hodinách teorie vysvěluje vše s osobitým humorem, ale zároveň nezapomíná na důležitost probíraných témat, páni učitelé v praktických jízdách měli úžasnou trpělivost i přes všechny možné chyby, kterých se člověk během jízd dopouští. Všichni byli v pohodě, ochotní vyhovět a vyjít vstříc. Oceňuji i to, že jsem absolovoval jízdy v různých autech.
Díky za vše a přeji hodně spokojených klientů.

vloženo: 26. října 2016
vložil: Michal D., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Železník je velmi milý a trpělivý člověk. Dokázal mě vždy psychicky podpořit a dodat motivaci do dalších jízd. Všechno trpělivě vysvětloval a svým lidským přístupem mi pomohl odbourat strach, který mě po nepříjemné události provázel. Vsrpnu jsem autoškolu úspěšně ukončila a příjemně na ní vzpomínám :-) .
vloženo: 9. září 2016
vložil: Verča, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola v které jsem mohla být, výborná rychlá domluva a trpělivý přístup i k naprostým nemehlům a nervákům jako jsem já :)
vloženo: 4. srpna 2016
vložil: soňa karásková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ačkoli jsem musela od úspěšného složení zkoušek pro sk. A2 čekat skoro rok, než jsem usedla na vlastní motorku, díky dobrým radám a nekonečné trpělivosti pana Kočky to bylo, jako bych právě odešla z cvičné jízdy. Jako holka bez jakýchkoli zkušeností s jízdou na motorce jsem se nejdřív bála, že se na mě budou instruktoři v autoškolách koukat skrz prsty. V autoškole Cool jsem se ale setkala s profesionálním a velmi milým přístupem. Mohu jedině doporučit. Také děkuji panu Železníkovi za nesmírnou ochotu při zkouškách, kdy byl velmi vstřícný a pomáhal, jak se dalo. Přeji autoškole Cool mnoho zdaru a co nejvíc spokojených klientů :)
Veronika L.
vloženo: 28. července 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool můžu jen doporučit. Zkoušky jsem zvládla na poprvé díky kvalitní teoretické přípravě přednášek, klidnému a trpělivému přístupu všech instruktorů během jízd, kdy je nevyváděly z míry i často opakované chyby. Pan Železník se snaží svým žákům maximálně vyjít vstříc. Oceňuji také možnost širokého výběru jízd, kdy si lze vyzkoušet ranní i odpolední provoz. Díky za vše.
Mária
vloženo: 20. července 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Asi před osmi lety jsem přestala jezdit autem. Nyní musím začít jezdit. Kondiční jízdy, které jsem si zakoupila u autoškoly CooL byly naprosto úžasné. Klid, pohoda,cítila jsem se dobře. Vysvětlení, opakování složitějších situací, naprosto lidský přístup. Myslím, že jsem se dostala díky autoškole do stavu, kdy mám pocit, že můžu návrat k ježdění zvládnout, a zvládnu. Ještě jednou děkuji a autoškolu CooL doporučuji určitě všem !! Eva P.
vloženo: 12. července 2016
vložil: Eva Pořízková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola! Děkuji celému týmu Autoškoly Cool za vstřícný, přátelský a trpělivý přístup, díky kterému jsem byla připravena do měsíce a půl úspěšně zvládnout zkoušky!
Velké díky patří p. Železníkovi za hodiny teorie, které vedl zábavnou a zajímavou formou, byl velmi ochotný při plánování jízd a při zkouškách nám všem byl velkou podporou.
Nejvíce jsem vděčná p. Báčovi, se kterým jsem absolvovala většinu jízd a který byl vždy velmi milý, trpělivý a v dobré náladě, což pro mě jako začínající řidičku bylo k nezaplacení :)
Budu moc ráda vzpomínat a Autoškolu CooL vřele doporučuji dál :-)
vloženo: 27. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji autoskolu cool. Domluva vzdy bez problemu, mily ucitele, kvalitni vyuka. Moc dekuji panu Bacovi za trpelivost a kvalitni vyuku. Rozhodne pohodova autoskola bez stresu v prijemnem kolektivu i prostredi. Dekuju Misa :)
vloženo: 19. května 2016
vložil: Michaela,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   100% spokojenost. Pan Železník je férový chlap a dá se s ním domluvit na čemkoliv. Taky oceňuji přístup instruktorů - přátelský a profesionální. Zkoušky jsem dala napoprvé a mohu pouze doporučit!
vloženo: 16. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly Cool jsem se přihlásila na základě kladného hodnocení od kamarádky. A mohu s ní jen souhlasit! Jízdy byly pohodové, páni instruktoři jsou milí, klidní a profesionální. Někdy jsem si říkala, že musí mít fakt nervy ze železa :) Nejvíc oceňuji vstřícný a přátelský přístup všech pánů. Pokud jsem něčemu nerozuměla nebo nevěděla, vždy mi odpověděli. Taky není problém, pokud vám něco nejde (třeba parkování), si říct a budete to víc procvičovat. Plánovaní jízd probíhá většinou hned u instruktora v autě nebo po telefonu a shrnula bych to heslem: Na všem se dá domluvit. Teoretická příprava je užitečná, i když není povinná. Hodně jsem si z ní pamatovala a to také proto, že pan Železník často doplňoval výklad o své zkušenosti a historky z výcviku. Člověku se to přece jen lépe poslouchá než nějaké právnické poučky.
Takže vřele všem doporučuju, byla jsem opravdu spokojená.

vloženo: 6. ledna 2016
vložil: Martina Hortvíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly Cool jsem se přihlásila na základě kladného hodnocení od kamarádky. A mohu s ní jen souhlasit! Jízdy byly pohodové, páni instruktoři jsou milí, klidní a profesionální. Někdy jsem si říkala, že musí mít fakt nervy ze železa :) Nejvíc oceňuji vstřícný a přátelský přístup všech pánů. Pokud jsem něčemu nerozuměla nebo nevěděla, vždy mi odpověděli. Taky není problém, pokud vám něco nejde (třeba parkování), si říct a budete to víc procvičovat. Plánovaní jízd probíhá většinou hned u instruktora v autě nebo po telefonu a shrnula bych to heslem: Na všem se dá domluvit. Teoretická příprava je užitečná, i když není povinná. Hodně jsem si z ní pamatovala a to také proto, že pan Železník často doplňoval výklad o své zkušenosti a historky z výcviku. Člověku se to přece jen lépe poslouchá než nějaké právnické poučky.
Takže vřele všem doporučuju, byla jsem opravdu spokojená.
Martina Hortvíková
vloženo: 6. ledna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi vstřícný, chápavý a hlavně profesionální přístup k žákům všech věkových kategorií. Cena odpovídající. Příprava probíhá v přátelské atmosféře, instruktoři jsou trpěliví, ale zároveň přiměřeně nároční. Řidičskou zkoušku jsem absolvovala napoprvé a to díky trpělivosti instruktorů. Doporučuji!
vloženo: 11. listopadu 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu Cool muzu jen doporucit! Skveli instruktori a lektori, kteri mi pomohli udelat ridicak na poprve! Dekuji moc a preji panu Zeleznikovi & co. mnoho novych spokojenych zaku!:)
vloženo: 11. října 2015
vložil: Inna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Cool jsem absolvoval vycvik skupiny A2, vše proběhlo bez problému a na všem se dalo s panem instruktorem Kočkou domluvit. Na motorce jsem seděl poprvé v životě a mohu přístup instruktora jen doporučit. Závěrečnou zkoušku jsem absolvoval na první pokus a byl jsem dobře připraven i na nahodné otázky týkající se techniky. Co se týče administrativní stránky neměl jsem s panem Železníkem žádný porblém a mohu autoškolu Cool jen doporučit.
vloženo: 10. října 2015
vložil: Adam Pavelka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool jsem zvolila na základě kladných recenzí na internetu. A nemůžu jinak než souhlasit s ostatními účastníky. Teorie s panem Železníkem probíhá zábavnou formou a člověk z jeho hodin neodchází znuděný domů. K praktickému výcviku musím vyzdvihnout pana Báču, který se chová naprosto lidsky a dokáže hodně naučit. Celkový kurz proběhl naprosto v pořádku a i přes počáteční obavy, jsem za měsíc a půl zakončila autoškolu úspěšně na první pokus. Nezbývá než ještě jednou poděkovat. Iva T.
vloženo: 3. září 2015
vložil: Iva Tenorová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool jsem si vybrala díky skvělým ohlasům a na doporučení svých známých, kteří byli stejně jako já maximálně spokojeni!
S ničím nebyl problém, ze stran instruktorů veliká trpělivost, přátelský přístup a profesionalita, maximální příprava k závěrečným zkouškám. Jde vidět, že tato autoškola je v dobrých rukách :)
vloženo: 1. září 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak dnešním dnem jsem konečně udělal zkoušky na auto, tímto bych chtěl hrozně moc poděkovat všem instruktorům, hlavně panu Kočkovi a panu Bačovi za velkou trpělivost a za to že to učení brali s hůmorem. A veliký dik panu Železníkovi za jeho vyučovací hodiny u kterých se nedalo spát protože byli zajímavé a zábavné. PS: Pane Kočka slibuji že budu fandit kometě když bude hrát. Až mě mrzí že už je po všem. :-) MOC VŠEM DĚKUJI BYLO TO VÁŽNĚ ŠKOLA HROU, JAK ŘÍKAL MAJOR MAJSNEJ :D. D. Lev
vloženo: 8. srpna 2015
vložil: Darius Lev, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu bych vřele doporučila všem. Z učení se řídit jsem měla velký respekt, ale díky trpělivému a ochotnému přístupu všech instruktorů se mi povedlo zkoušku složit napoprvé. Moc děkuji celému kolektivu autoškoly.
vloženo: 22. července 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly jsme i s přítelkyní začali chodit na doporučení kamaráda. Již na začátku nám pan Železník vyhověl, když nás vzal do již rozjetého kurzu a dal nám možnost první hodinu si doplnit. Spokojeni jsme byli s teoretickými hodinami, ale také praktickými jízdami, na které jsme mohli chodit spolu a učit se tak jeden od druhého. Oba dva jsme udělali závěrečnou zkoušku na poprvé a jsme velice rádi že jsme si vybrali tuto autoškolu. Ještě jednou všem instruktorům děkujeme. T.N.
vloženo: 21. července 2015
vložil: Tomáš Nešpor, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool jsem si vybrala podle recenzí na internetu. Ničeho nelituji. Instruktoři mají naprosto profesionální, ale hlavně přátelský přístup a trpělivost. Když mi něco nebylo jasné, dokázali mi to velmi dobře vysvětlit. Vždy jsem se těšila na další jízdy, protože jsou velice milí a ochotní lidé. Za mě osobně autoškolu hodnotím na výbornou! Zvládli mě naučit tak dobře, že jsem závěrečné zkoušky úspěšně složila na poprvé. Všem, kteří se rozhodují, do jaké autoškoly půjdou, vřele doporučuji! Simona H.
vloženo: 29. června 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Narazil jsem na dobre recenze autoskoly na internetu a protoze jsem si chtel rozsirit ridicak o skupinu A, dostala Autoskola Cool mou duveru, kterou nezklamala - naopak jsem byl nadsen ze skveleho pristupu majitele p. Zeleznika a take skolitele p. Kocky. Nebyl problem se na cemkoli domluvit a navic mne skvele pripravili na zaverecnou zkousku, kterou jsem slozil napoprve. Vsem urcite doporucuji!
vloženo: 4. června 2015
vložil: M Cerny, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu COOL jsem vybírala podle referencí na internetu a samozřejmě jsem srovnávala poměr "cena/výkon". Navíc jsem vybírala rovněž podle vybavenosti motoparku - chtěla jsem si udělat řidičské oprávnění na sk. A. Nezklamala jsem se - přestože jsem byla úplný začátečník a na motorce jsem seděla vlastně poprvé, tak i za těch několik málo jízd jsem se díky trpělivému přístupu školitele naučila motorku spolehlivě ovládat. A hlavně mě to moc bavilo :) Jezdila jsem na stroji Yamaha Fazer a úplně mi vyhovoval. Zkoušky, jak testové tak praktické, jsem pak udělala hned napoprvé, byla jsem tedy dobře připravená. Děkuji autoškole COOL za svoji nově nabytou dovednost, zejména pak svému školiteli panu Kočkovi. Šárka Faltová
vloženo: 4. června 2015
vložil: Šárka Faltová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice doporučuji:-)Řízení auta pro mě byl velký boj,ale nevzdali to se mnou. Chtěli, aby ze mě něco bylo:řidič.
Ráda vyzdvihnu individuální přístup, přátelské prostředí i kvalitní teorii (kterou některé autoškoly dost odbývají, jak jsem se dozvěděla od známých)
Chtěla bych hlavně poděkovat panu Báčovi, který z největší části tu těžkou cestu prošel se mnou:-)myslím, že má velký podíl na tom, že jsem konečně úspěšně složila celé zkoušky.
A taky chci poděkovat panu Ing. Železníkovi za jeho výborné zázemí u teorie a také u závěreček.

Opravdu mohu jen doporučit:-)

Jana M.
vloženo: 21. května 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za mě mohu jedině chválit!!! A to od začátku až do konce.&amp;#128522; Hodiny teorie nebyly takovéto klasické nudné předčítání zákonů a předpisů, ale byl to poutavý výklad, do nějž byli zapojeni všichni a také obohacen o zážitky z praxe. Jízdy byly fajn, občas jsem se divila, že mě páni instruktoři rovnou nevyhodili, nenanadali mi ATP. Vše brali snad i s humorem (i když já měla smrt v očích) a opravdu naučili jezdit. Takže zaverecky napoprvé a uz vesele jezdím i ores špičku, naučili mě hlavně se nebát!!! Moc děkuji celému týmu autoškoly Cool, lépe jsem si vybrat nemohla &#128522;
vloženo: 18. května 2015
vložil: Pavla, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu som vyberala fakt dlho a nakoniec na doporučenie kamaráta som sa rozhodla pre túto. Nadmierna spokojnosť.

Teoretická príprava bola super, pán Železník nás aktívne zapájal, takže to neboli nudné prednášky.

Jazdy spočiatku náročné, ale skvelý a hlavne ľudský a trpezlivý prístup pána Kočku a pána Báču ma doviedol až do zdárneho konca.

Určite doporučujem túto autoškolu a držím jej palce.

vloženo: 17. dubna 2015
vložil: Pavlína Slušná,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu som vyberala fakt dlho a nakoniec na doporučenie kamaráta som sa rozhodla pre túto. Nadmierna spokojnosť.

Teoretická príprava bola super, pán Železník nás aktívne zapájal, takže to neboli nudné prednášky.

Jazdy spočiatku náročné, ale skvelý a hlavne ľudský a trpezivý prístup pána Kočku a pána Báču ma doviedol až do zdárneho konca.

Určite doporučujem túto autoškolu a držím jej palce.
vloženo: 24. března 2015
vložil: Pavlína Slušná,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem, kteří váhají jakou autoškolu si vybrat, vřele doporučuji Autoškolu Cool. Příjemný, přátelský a hlavně profesionální přístup. Autoškola se nachází v centru Brna, takže dostupnost je výborná. Co se týče teoretické výuky, probíhá pod vedením pana Ing. Železníka a rozhodně jí doporučuji navštěvovat. Výklad probíhá vtipnou formou a zdůrazňuje to nejdůležitější, co je potřeba znát.

Praktické jízdy jsem absolboval s panem Báčou a můžu říct, že nic lepšího mě nemohlo potkat. Pan instruktor byl naprosto klidný, nekřičí po vás :), snaží se vše v klidu vysvětlit. Jízdy lze naplánovat na čas, ráno odpoledne i večer a snaží se vám vyjít vstříc.

Až příjde den D., není se čeho bát, protože pan Železník vás uklidní a podpoří a to je pak uplně jiná jízda :).
Závěrem chci všem poděkovat a popřát další úspěšné roky a mnoho spokojených žáků jako já :).

vloženo: 9. března 2015
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po úspěšném absolvování autoškoly COOL se musím přidat do dlouhé řady absolutně spokojených klientů. Přístup všech instruktorů není jen profesionální, ale i překvapivě přátelský. Právě díky nim jsem se těšil na každou další jízdu, a i z těch ne zrovna zdařilých jsem odcházel s pozitivní náladou a pocitem, že jsem se naučil zase spoustu nových věcí.
vloženo: 15. února 2015
vložil: Lukáš Jangl, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, jestli hledáte autoškolu která je jak finančně velice dostupná a chcete se něčemu naučit tak určitě doporučuji Autoškou CooL. Mohu určitě doporučit chození na teoretickou část výuky. Jednak to máte zaplacený:D a hlavně v podání p. Ing.Železníka si opravdu z každé hodiny něco odnesete.Jelikož to není o tom že si přečtete učebnici a pak si ji tam ještě jednou přečtete ve skupině, ale dostanete příklady z reálných situací a hlavně ze života a to vám pak hodně pomůže. Plánování jízd je opravdu individuální, prostě jak se domluvíte tak to platí, a pokud by byla nějaká změna tak to dostanete vedět dostatečně dopředu. Samozřejmě musím pochválit výbornej vozopark a hlavně zkušenosti a trpělivost instruktorů.Opravdu z jejich radama je to jednodužší. Jestli budu chtít si rozšiřovat ŘP tak určitě jen v této autoškole. Osobně ještě jednou za vše mockrát děkuji p. Ing.Železníkovi a kolektivu autoškoly.

O.Friák
vloženo: 8. prosince 2014
vložil: O.Friák, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem absolutně spokojen a mohu tuto autoškolu jedině doporučit. Instruktoři jsou velmi příjemní, pohodoví a snaží se vám maximálně pomoci. Všechno co vám není jasné vám vysvětlí. Pokud máte z jízd obavy, tak tady je mít nemusíte. Chtěl bych poděkovat všem instruktorům za jejich obětavost a námahu, kterou vynaložili k tomu abych úspěšně složil závěrečné zkoušky. A hlavně panu Ing. Železníkovi, který mě vždy vyšel vstříc. Marek
vloženo: 3. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, ráda bych zde poděkovala Autoškole Cool, hlavně p. Bačovi, se kterým jsem absolvovala kondiční jízdy. Mohu jen doporučit a také dále doporučuji :-), jelikož se velmi vážím vlídného a trpělivého přístupu. Zvláště v mé situaci, kdy po delší době "neřízení" převládaly obavy a strach z provozu. Jakékoli dotazy mi byly vždy ochotně a srozumitelně vysvětleny, komentářů a informací sdělených během jízd si velmi cením. Velmi přínosné, pokud se chystáte např. na defensive drive apod. Ještě jednou velké díky!
Sylvie
vloženo: 3. prosince 2014
vložil: Sylvie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool mi doporučil můj dobrý kamarád, dala jsem na něj a udělala jsem dobře. Teoretická výuka, individuální domluva jízd, vstřícnost a okamžitá odezva instruktorů po každé jízdě, vše na jedničku. Zkoušky jsem splnila na poprvé, tudíž spokojenost největší :) Autoškolu Cool mohu jen doporučit a také to dělám :)
P.S. Autoškolu jsem bez problémů zvládla i při studiu na stavárně (VUT).
Kateřina L.
vloženo: 21. listopadu 2014
vložil: Kateřina Lyčková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybíral podle referencí na internetu a musím říci, že se mi potvrdilo to, co jsem se dočetl. Všichni instruktoři, se kterými jsem jízdy absolvoval, byli trpěliví, klidní a vždy se snažili vše vysvětlit a naučit. Domluva jízd probíhala jednoduše a přitom účelně. Pokud byl nějaký náhlý volný termín, neměl p. Železník problém zavolat a nabídnout jej. Celkově individuální přístup byl na velmi dobré úrovni. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 19. listopadu 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu určitě můžu všem doporučit, protože jsem s ni byla po všech stránkách velmi spokojená. Líbil se mi hlavně přístup instruktorů, kde bylo vidět, že z člověka nechtějí jen tahat peníze, jak u jiných autoškol, ale jde jim opravdu o to, aby vás něco naučili. Dalším pozitivem bylo I auto a průběh výuky, kterou doporučuji pravidelně navštěvovat, protože vše, co bylo ve výuce řečeno se v praxi opravdu hodilo.
Takže určitě pokud zatím nevíte kam do autoškoly, tak autoškola cool je dobrou volbou :).
vloženo: 15. listopadu 2014
vložil: Martina,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když nastalo období, kdy mí spolužáci slavili co chvíli osmnáctiny, začali téměř všichni dělat autoškolu. Většinou navštěvovali autoškolu, která spolupracuje s naší školou, ale občas jsem slyšela nějaké stížnosti, takže jsem se rozhodla, že si vyberu autoškolu tak, aby mi co nejvíce vyhovovala – záleželo mi na tom, komu se svěřím do rukou – autoškola má určitou zodpovědnost za schopnosti a přístup svých žáků a já bych chtěla být bezpečný a schopný řidič… Přiznávám, že jsem výběru obětovala možná trochu abnormální množství času :-P, na druhou stranu, teď jsem za to ráda a vůbec toho nelituji. U jednotlivých autoškol jsem zvažovala různé parametry (cena, kvalita výuky, místo jízd, místo zkoušek, plánování jízd, dodržování termínů, časové možnosti, chování k žákům, spolehlivost, vozový park, úspěšnost u zkoušek, vzdálenost od hlavního nádraží a dostupnost, spokojenost s instruktory, komunikace s žáky, kvalita www stránek a sebeprezentace atd.) a podle nich jsem porovnávala brněnské autoškoly. Pak už stačilo jen hledat na internetu, pročítat diskuze… Seznam se postupně zkracoval a po pár týdnech rozhodování jsem měla jediný výsledek - Autoškola CooL. Bylo mi trochu podezřelé, že jsem na internetu nenarazila ani na jednu stížnost (to přece není normální… :-)), ale vzhledem k tomu, že ostatní autoškoly byly vyloučeny, nezbyla mi jiná možnost :-D. Teď – po měsíci a půl navštěvování autoškoly a po zkouškách – musím říct, že Autoškola CooL bezvýhradně splňuje snad veškeré nároky, které jen člověk může mít, a ani já nemám co vytknout.

Výuka teorie probíhá formou přednášek, které vede pan Ing. Železník. K dispozici jsou kvalitně zpracované učebnice, které jsou doplněné CD-ROMem, který je určitě výhodné použít, neboť obsahuje více ukázek, fotografií a animací. Výuka není nudné odříkávání pravidel, ale celkem záživně zdůrazňuje to, co je potřeba, vysvětluje nejsložitější a nejpodstatnější věci a rozhodně stojí za to ji navštěvovat.

Jízdy je možné naplánovat na čas, kdy se vám to hodí – dopoledne i odpoledne, takže si určitě každý vybere. Instruktoři jsou trpěliví, klidní, přátelští a moc dobře ví, co dělají. Při čtení diskuzí jsem se hodně soustředila na chování k žákům – nechtěla jsem, aby na mě někdo křičel, nadával mi, nebo mě ponižoval – rozhodně by mě to nepovzbudilo k lepším výkonům, spíš naopak… To se v této autoškole nestane (a podle přečtených diskuzí snad ani nestalo), takže se není čeho bát. Ze začátku jsem měla strach (nejsem si jistá ani na dvou nohách, natož na čtyřech kolech &amp;amp;#61514;), ale když jsem zjistila, že instruktorům můžu věřit, že mě nenechají do ničeho narazit a nikoho přejet, nervozita mě opustila a s každou další jízdou jsem si začala budovat o trochu větší sebedůvěru a odcházela jsem s pocitem, že „dnes to bylo zase o trošku lepší než minule“. Výcvik zahrnuje 14 jízd, ale pokud si člověk není jistý, není na škodu si připlatit další jízdy, spíš bych řekla, že je to dobrá investice vzhledem k tomu, kolik by stála případná oprava vlastního auta…

Zkouška probíhá v centru Brna, což není zrovna lehké, ale pokud chcete jezdit v Brně a ne jen mezi dvěma sousedními vesnicemi, ani to, že zkoušku uděláte, ještě nemusí znamenat, že je člověk schopný zvládnout provoz ve městě. Ale až přijde den D, nebudete v autě sami, pan Železník umí člověka povzbudit a uklidnit a pak se jezdí mnohem mnohem líp ;-).

Pokud se tedy rozhodnete dělat autoškolu, tuto určitě zvažte, nebudete litovat. Buď můžete dělat autoškolu, na kterou budete po zbytek života nadávat, nebo autoškolu, na kterou budete vzpomínat jen v dobrém a ještě s vědomím, že vás něco naučili (Autoškola CooL je jednoznačně ten druhý případ). Nebylo to jednoduché, ale výcvik byl kvalitní. Každý máme jiné nároky a potřeby, ale mě osobně tato autoškola a její přístup naprosto vyhovovaly a byla jsem moc spokojená. Chtěla jsem se naučit řídit, protože v dnešní době je to nezbytnost, ale netušila jsem, že mě to dokonce začne bavit a že se budu těšit na každou jízdu. Nemůžu říct, že bych uměla řídit (i když kdo to vlastně o sobě říct může?), přece jen jsem obvykle lepší na teorii než na praxi a reflexy si buduji hodně pomalu (hlavně co se týče tramvají…), proto jsem si i po složených zkouškách přidala pár jízd, ale s každou jízdou jsem si jistější a dělám méně chyb a snad se blíží čas, kdy nebudu mít strach a sednu si s čistým svědomím za volant, kde mě nebude mít kdo jistit vlastními pedály.

Závěrem mockrát děkuji panu Ing. Železníkovi a všem instruktorům za skvěle odvedenou práci, kdybych někdy potřebovala pomoct nebo procvičit řízení, nebudu váhat se sem vrátit. Přeji mnoho dalších úspěšných let a mnoho spokojených a šikovných nových řidičů ;-).

Anna Hartmannová

vloženo: 13. října 2014
vložil: Anna Hartmannová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kdybych si měla znovu vybrat autoškolu, neváhala bych a určitě by to zase byla Cool. Nejenom kvůli tomu božímu autu co tam mají, ale taky kvůli přístupu, který byl více než skvělý. Instruktoři vysvětlí vše, na co se zeptáte (a že ty moje dotazy stály za to většinou :-) ), a přistupují k Vám mile a přátelsky. Ke konci srpna jsem tam šla s tím, že neumím auto ani rozjet a teď po měsíci a pár dnech mám řidičák v kapse. Jízdy trvali celou hodinu a půl a většinou se při nich člověk nasmál. Teorie byli sice dlouhé, ale byli dány takovou formou, že Vás to nenudí a ještě se toho dozvíte tolik užitečného že ani knížka se tomu nevyrovná. Takže bych chtěla poděkovat panu Železníkovi za ty užitečné rady z výuk, panu Chramostovi, který mě naučil ovládat auto a vydržel se mnou ze začátku ty ne moc úspěšné rozjezdy do kopce a navíc mi splnil moje přání, projet si ten dlouhý tunel v Brně :-) a taky pan Báča, který mě naučil, že není kam spěchat a parkoval se mnou tolikrát, že se toho nemusím bát. DĚKUJU :-)
vloženo: 12. října 2014
vložil: Tereza Kalvodová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jako řidič s 25 letou praxí mohu konstatovat, že výuka je i pro mne hodnocena jako vynikající. Profesionální přístup a výuka s upozorněním i na ty skutečnosti, které se v knihách nedočtete a které jsou pro bezpečnost nejdůležitější. Po absolvování autoškoly s rozšířením na přípojné vozidlo jsem opravdu začal jezdi jinak a lépe, a to díky právě přístupu kolektivu autoškoly. Vřele doporučuji každému, kdo chce být opravdu dobrý řidič.


vloženo: 12. září 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jako řidič s 25 letou praxí mohu konstatovat, že výuka je i pro mne hodnocena jako vynikající. Profesionální přístup a výuka s upozorněním i na ty skutečnosti, které se v knihách nedočtete a které jsou pro bezpečnost nejdůležitější. Po absolvování autoškoly s rozšířením na přípojné vozidlo jsem opravdu začal jezdi jinak a lépe, a to díky právě přístupu kolektivu autoškoly. Vřele doporučuji každému, kdo chce být opravdu dobrý řidič.

ing. arch. Robert Ševčík, Karel Buchtel, za společnost: www.pamarch.cz
vloženo: 12. září 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem zvolil z důvodu výhodné poloze (kousek od práce), ale i tak jsem byl nadmíru spokojen a rád bych se vracel.
Nová auta, příjemný instruktor, vše v pohodě.
DOPORUČUJI!
vloženo: 2. září 2014
vložil: Tomáš Humaj, SportObchod.cz, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu CooL všem vřele doporučuji. Byla jsem velmi spokojená s dobrým přístupem a trpělivostí instruktorů s nimiž se dalo na čemkoliv domluvit. Teoretické hodiny mi velmi pomohly k úspěšnému absolvování zkoušky. K.
vloženo: 29. srpna 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   jednoduše super, všem doporučuju ;)
vloženo: 15. srpna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   COOL autoškolu jsem si vybral na doporučení mého kamaráda a musím říct, že lépe jsem udělat nemohl. Většinu svých jízd jsem absolvoval s panem Báčou, který by svým profesionálním přístupem, klidem a trpělivostí naučil řídit snad každého. Tudíž za mě veliké díky panu Báčovi a všem instruktorům, se kterýma jsem taky párkrát jel a také panu Železníkovi, který semnou jel závěrečky. Takže kdo uvažuje o autoškole a chce se naučit řídit, tak nepřemýšlejte nad jinou. Jedině COOL autoškola.
vloženo: 23. července 2014
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool jsem si vybral na základě toho že mi ji doporučil jeden z instruktorů, a že to vůbec nebyla špatná volba se ukázalo hned na první teoretické hodině které vyučuje pan Železník. Látku dokáže podat velice poutavě a hlavně srozumitelně, není problém se zeptat na cokoliv co vám není jasné apod. Praktické hodiny se nesly v obdobném duchu kdy se vám instruktoři snaží vše vysvětlit případně vám pomoci s něčím co vám úplně stoprocentně nejde. Praktickou část výcviku jsem absolvoval s panem Kočkou a panem Báčou čímž je tímto chválím a zdravím. Na zkoušky se mnou šel pan Železník a jízda opět proběhla v klidu (za což mu patří velké díky) jelikož mé nervy jistě na plynulosti jízdy také trochu zapracovaly. Každopádně s autoškolou Cool jsem byl nadmíru spokojen, zároveň chci pochválit všechny instruktory za jejich trpělivost a "lidský" přístup.

Doležal Filip
vloženo: 14. července 2014
vložil: Filip Doležal,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jestli se rozhodujete, kam do autoškoly a čtete reference na Autoškolu Cool, mělo by být vaše rozhodnutí konečné. Já jsem strašně dlouho odkládala možnost se stát řidičem a to jen ze strachu a teď vím, že můj strach byl uplně zbytečný a vděčím za to panu Železníkovi a panu Báčovi, kteří mi ukázali, že bát se je uplně zbytečné ba co víc nadělá to více škody než užitku
Je pravda, že teoretickým hodinám jsme moc nedala, ale i to málo mi stačilo k úspěšnému složení testů na plný počet bodů. Jízdy v mém případě byly trošku kalamita, ale díky skvělému vedení, trpělivosti a pevných nervů pana Báče i pana Železníka je ze mě řidič.
A kdybych se měla znovu rozhodnout, kam do autoškoly, Cool je jasnou volbou.
Děkuji za všechno
Andrea Chudáčkoá
vloženo: 13. července 2014
vložil: Andrea Cudáčková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Opravdu doporučuju Autoškolu COOL, protože instruktoři vždy vyjdou ve všem vstříc a naučí vás přesně to, co je potřeba k osvojení řízení.
Já osobně jsem jezdila s panem Báčou a vždy jsem se na jízdy těšila. Všechno mi dokázal vysvětlit a nikdy nezvedl hlas a všechno řešil s největším klidem, i když jsem zrovna jela jak, s prominutím, pošuk.
Co se týká teorií tak opravdu DOPORUČUJU chodit!! Já na nich byla jen 2x a taky se mi to v prvním testu vymstilo...
Pan Železník přednáší opravdu zajímavě a i když jsem byla jen na těch dvou hodinách tak si z nich pamatuji úplně všechno.
Když už je řeč o ceně tak musím říct, že kvalita vysoce převyšuje cenu!
Takže jak se píše na stránkách - autoškola je COOL a jestli chcete hned v 18ti jezdit jako frajeři v tátově sporťáku tak se nehlaste nikam jinam!!!! ;)
vloženo: 24. května 2014
vložil: Vicanová Tereza,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu COOL jsem si vybrala na doporučeni kamarádky,a byla to nejlepší volba jakou jsem mohla udělat.
Velmi děkuji p.Železníkovi a p.Bačovi za skvělou přípravu, výborný přístup a profesionalitu během absolvování kurzu, byli jste moc hodní, příjemní a dost trpělivi.
Ještě jednou díky moc a přeji hodně úspěšných a spokojenych studentů do budoucna.
S pozdravem Saša.

vloženo: 7. května 2014
vložil: Ošlejšková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Cool je fakt cool! Vybral jsem ji z několika málo variant na internetu a udělal jsem dobře! Profesionální a přitom citlivý přístup, serióznost, spolehlivost, dochvilnost, pružnost ... prostě kvalita! Opravdu jsem byl a stále jsem spokojený. Za ani ne 14 dní jsem měl hotovo a po celou dobu jsem neměl ani smítko pochybnosti, že jsem autoškolu vybral dobře. Určitě tam pošlu i děti :-)
vloženo: 15. dubna 2014
vložil: Milan Brabec, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkově se mi v autoškole líbilo. Domluva bez problému, ochota a trpělivost instruktorů. Teoretické hodiny v dobrém podání. Nemám co bych vytknul.
vloženo: 28. března 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak jako hodně lidí i já,jsem si vybral tuhle autoškolu podle referencí na internetu.A musím říct že to byla opravdu dobrá volba.Přístup ze strany pana Železníka byl opravdu výborný.A přednášky stáli za to.I když jsem je vzhledem ke své práci nemohl absolvovat všechny.Vše dokázal vysvětlit tak dokonale, že by to musel pochopit i naprostý blb.
Hlavně za velice dobrou přípravu na provoz na silnici a za příjemné jízdy, děkuji panu Báčovi.Ten opravdu naučí člověka jezdit.Dokáže všechno v klidu vysvětlit a je hlavně trpělivý.Stálo to za to.Díky dobré přípravě jsem zvládl závěrečné testy napoprvé.
Takže mě nezbývá nic jiného než tuhle autoškolu doporučit.Byly to opravdu dobře investované peníze.
S velkým pozdravem Lukáš P.
vloženo: 20. března 2014
vložil: Lukáš Paul, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybral jsem si ji na základě hodnocení jiných absolventů a můžu opravdu jen potvrdit jejich dojmy. Super profesionální přístup. Sice jsem dělal jen rozšíření na B+E, ale všem vřele doporučuji. Myslím si, že nenajdete profesionálnější a vstřícnější přístup. Inu jak se říká: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti". Kdo se chce něco naučit a uspět na poprvé, ten má jasnou volbu.
vloženo: 20. února 2014
vložil: Ing. Petr PACAS, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool jsem si vybral podle hodnocení na internetu a hodně tomu pomohla i tato stránka s referencemi. Výuka teorie probíhá v moderní učebně s příjemnou atmosférou doplněnou skvělým výkladem pana Železníka. Jirka Báča skvělý instruktor, na vše odpověděl a dokázal vše vysvětlit. S tímto instruktorem byla radost jezdit, pohoda a hlavně dodá klid. Autoškolu určitě budu dále doporučovat a hlavně ať se daří i dál.
vloženo: 10. února 2014
vložil: Honza B., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skola je skvela. Doporucuju jizdy s panem Jirim Bacou.
vloženo: 5. února 2014
vložil: Magda, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool mě doporučila sestřenice že je užasna že byla velice spokojená. Tak sem si řekla že ji vyzkouším také a mohu jen dál a dál doporučovat. Děkuji Panu Železníkovi a panovi Bačovi že mě dovedli až k záverečné zkoušce kterou jsem dala napoprvé i když s hodně velkýma nervama.Moc vám za všechno děkuji :)Jste proste COOL!!
Spozdravem Kačka :)
PS: někdy donesu nějaký dobrý zákusek ;)
vloženo: 4. února 2014
vložil: Kateřina,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   všem zájemcům doporučuji Autoškolu Cool za trpělivost a dobrý přístup k žákům ... ještě jednou děkuji... Aleš Jílek
vloženo: 28. ledna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Teoretické hodiny i jízdy hodnotím kladně. Pan Železník vše vysvětloval jasně a srozumitelně. Cvičné jízdy jsem absolvovala se všemi instruktory, všichni byli trpěliví a procvičovali se mnou přesně to, co mně dělalo problémy. Na závěrečné zkoušky jsem tedy byla dobře připravena.
Autoškolu CooL mohu jen doporučit, nemám co vytknout.
Renata
vloženo: 15. ledna 2014
vložil: Renata Dohnalová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud po letech vyměníte sedadlo spolujezdce za sedadlo řidiče, a z donucení se podvolíte násilí svého muže a chopíte se volantu, aniž máte sebemenší zkušenost s ovládáním záležitosti zvané automobil, doporučuji Vám autoškolu CooL.
Především zásluhou úžasného instruktora Jirky Báči, který si k Vám přisedne s naprosto osobitým přístupem. Nesčetná má varovná o absolutní neschopnosti a nulovým řidičským zkušenostem, trpělivého a nadšeného Jirku nezaskočí a můžu dosvědčit, že i tyto jedince, jako jsem já dokáže naučit vše, co potřebují k získání řidičského průkazu.
Test a jízda napoprvé byly opravdu nečekané a k*rva, mám ho!
JIRKO, DĚKUJU!!!!!!
vloženo: 14. prosince 2013
vložil: Jana Hrouzková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud po letech vyměníte sedadlo spolujezdce za sedadlo řidiče, a z donucení se podvolíte násilí svého muže a chopíte se volantu, aniž máte sebemenší zkušenost s ovládáním záležitosti zvané automobil, doporučuji Vám autoškolu CooL.
Především zásluhou vzácného instruktora Jirky Báči, který si k Vám přisedne s naprosto osobitým přístupem, aniž by věděl do čeho jde. Nesčetná má varování o absolutní neschopnosti a nulovým řidičským zkušenostem, trpělivého a nadšeného Jirku nerozhází a můžu dosvědčit, že i tyto jedince, jako jsem já dokáže naučit vše, co potřebují k získání řidičského průkazu.
Test a jízda napoprvé byly opravdu nečekané a mám to!
JIRKO, DĚKUJU!!!!!!!!!

vloženo: 14.12.2013
vložila: Jana Hrouzková, jhrouzi@seznam.cz
vloženo: 14. prosince 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool jsem vybral náhodně na internetu. Dělal jsem skupinu A na velkou motorku. Chtěl jsem autoškolu absolvovat rychle a bez zbytečných průtahů. Ve všem mi bylo vyhověno. Chválím a děkuji za velmi ochotný a pohodový přístup pana Železníka a pana Kočky. Za necelý měsíc od začátku kurzu jsem měl úspěšně po závěrečných zkouškách. Doporučuji Vladimír G.
vloženo: 9. listopadu 2013
vložil: Vladimir Grmela,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vynikajici, lidsky pristup k zakum, vsichni instruktori prijemni, trpelivy ale i zasadovi, coz je dost dulezite. Vetsinu jizd jsem odjezdila s Jirkou B., kvuli pracovni vytizenosti jsem mela rok pauzu a i presto mi 7 jizd stacilo k tomu, abych bezproblemu zvladla vse na poprve. Diky moc celemu tymu, diky Jirkovi, za to,ze me poradne vydribloval a neodpustil mi jedinou chybicku. vsem vrele doporucuju!
Preju hodne uspechu do budoucna, jak zakum, tak i celemu tymu autoskoly!
Veronika
vloženo: 5. listopadu 2013
vložil: Veronika,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu můžu jedině doporučit. Cenově je velmi přijatelná a přístup úplně perfektní. V této autoškole mě bavili nejen jízdy, ale i teoretické hodiny s panem Železníkem, který tyto hodiny doplňoval různými zážitky i radami a tím se to stalo velmi zábavní. Hlavně mohu děkovat Michalovi, který se mnou jezdil po celou dobu. Plno toho naučí, ale člověk se i zasměje. I pan Báča který mě doprovázel při zkouškách byl velmi nápomocný a hodný. Všichni v této autoškole se snaží co nejvíce pomoci a vyjít vstříc. Ještě jednou děkuji.
vloženo: 30. října 2013
vložil: Simča, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěl bych převelice poděkovat celému kolektivu AUTOŠKOLY COOOOOOL.Přišel jsem na doporučení a nezbývá mi nic jiného než abych i já doporučoval kudy půjdu.
Výuka teorie p.Železníkem mi připadne podobná škole hrou a i když vlastním ř.p. 17 let,dozvěděl jsem se spoustu nových a zapomenutých informací.Proto jsem také v testech uspěl hned na poprvé ač na 46 bodíků,ale to je už můj problém.
Co se týče jízd a instruktorů,tak nemám co bych vytkl.Naopak bych vyzdvihl pana Kočku,Michala a v neposlední řadě p. Báču.Každou jízdu mi postupně,klidně i vtipně předávali cenné zkušenosti.Tito zkušení príma profíci mě toho naučili nespočet o čem svědčí úspěšné zakončení závěrečných jízd s dodatkem od komisaře " klidná a vyrovnaná jízda " Na motorkáře dobrý ne?
Chystám se rozšiřovat dál a díky této škole se toho vůbec nebojím.Naopak se těším a vím,že to bude malina.
Takže ještě jednou mockrát děkuji a přeji mnoho úspěchů.Hlavně co nejlepší skóre proti komisařům!!!

vloženo: 6. října 2013
vložil: Švrčina Roman,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych poděkovat všem z autoškoly Cool p.Železníkovi za velkou ochotu.A hlavně Michalovi,který měl semnou trpělivost:)jízdy probíhaly skvěle se spoustou srandy:)takže vřele doporučuji a budu na Vás rada vzpomínat.Děkuji Zuzana Lišková
vloženo: 4. října 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Atoškolu COOL mně doporučil spolužák. Na jeho doporučení jsem dal a jsem za to velmi rád. Autoškola COOL je ve všech směrech dokonalá.
Nabízí spojení profesionálních a sympatických instruktorů, kvalitní přípravy, dobrých aut, nízké ceny a vstřícnosti k žákům. S autoškolou jsem byl maximálně spokojen.
vloženo: 30. září 2013
vložil: Martin Buchta,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Atoškolu COOL mně doporučil spolužák. Na jeho doporučení jsem za to velmi rád. Autoškola COOL je ve všech směrech dokonalá.
Nabízí spojení profesionálních a sympatických instruktorů, kvalitní přípravy, dobrých aut, nízké ceny a vstřícnosti k žákům. S autoškolou jsem byl maximálně spokojen.
vloženo: 30. září 2013
vložil: Martin Buchta,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Atoškolu COOL mě doporučil spolužák. Na jeho doporučení jsem dal a můžu doporučovat dál. Autoškola COOL je ve všech směrech dokonalá.
Nabízí spojení profesionáoních a sympatických instruktorů, kvalitní přípravy, dobrých aut, nízké ceny a vstřícnost k žákům. S autoškolou jsem byl maximálně spokojen.
vloženo: 30. září 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rad bych timto podekoval zejmena panu Zeleznikovi a panu Kockovi za perfektni pripravu a pristup k prakticke vyuce. Kez by bylo vic takovych profesionalu napric vice obory.

Jednoznacne doporucuji!

O. Zich
vloženo: 26. září 2013
vložil: Otakar Zich, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rad bych timto podekoval zejmena panu Zeleznikovi a panu Kockovi za perfektni pripravu a pristup k prakticke vyuce. Kez by bylo vic takovych profesionalu napric vice obory.

Jednoznacne doporucuji!

O. Zich
vloženo: 26. září 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Intruktoři jsou trpěliví a jsou ochotí vám vysvětlit cokoliv co se týče aut, jsou přátelští, takže během jízdy jsem se nenudil a zároveň se cítil jako řidič. Cena je přijatelná, ale pokud mám hodnotit takovou cenu za takovou kvalitu, tak je velmi levná! Zázemí autoškoly leží poblíž centra což je další plus. Na závěr nemohu jinak než doporučovat všem tuhle autoškolu.
vloženo: 26. září 2013
vložil: Ky Anh Nguyen, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškoly jsem se velice bála, už kvůli obrovské zodpovědnosti. Ale vůbec nebylo čeho se bát. Všichni instruktoři jsou moc milí, laskaví a ochotní. Nebojte se jich na cokoli zeptat. Se vším vám rádi pomohou a všechno srozumitelně vysvětlí. Tuto autoškolu mohu jedině doporučit. Zkoušky jsem udělala na poprvé. Hlavní je do toho jít s klidnou hlavou. Děkuji moc všem! Nikam jinam bych už nešla! Miška
vloženo: 26. září 2013
vložil: Michaela Prášilová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala díky dobrým recenzím a rozhodně toho nelituji. Měla jsem špatnou zkušenost z jiné autoškoly, ale s touto se to nedá srovnat. Instruktoři mají svoji práci rádi a je to na nich vidět. Jízdy mě bavily a závěrečné zkoušky jsem zvládla na první pokus. Pokud hledáte v Brně kvalitní autoškolu, co Vás něco naučí, tak je autoškola Cool jasnou volbou.
vloženo: 13. září 2013
vložil: Simona M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala díky dobrým recenzím a rozhodně toho nelituji. Měla jsem špatnou zkušenost z jiné autoškoly, ale s touto se to nedá srovnat. Instruktoři mají svoji práci rádi a je to na nich vidět. Jízdy mě bavily a závěrečné zkoušky jsem zvládla na první pokus. Pokud hledáte v Brně kvalitní autoškolu, co Vás něco naučí, tak je autoškola Cool jasnou volbou.

Simona M.
vloženo: 13. září 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Cool je naprosto skvělá. Jízdy s "beaťákem" panem Báčou a s Michalem byly vždy pro mě zážitkem, bez stresu a s přátelským přístupem. Pan Ing. Železník a jeho ochota pro žáky autoškoly zařídit, pomoct, vyřídit je neuvěřitelná.
S "žabičkama" je tak krásně jezdí, fakt ideál pro učení. Bude se mi po nich stýskat.
Jestli bych se měla rozhodovat znovu, neváhám a jdu do téhle autoškoly. Tahle autoškola je fakt cool.
vloženo: 4. září 2013
vložil: Helena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po dnešní úspěšně absolvované závěrečné zkoušce, Vám, kteří stále váhají jakou autoškolu si vybrat, můžu vřele doporučit právě tuto autoškolu, AUTOŠKOLU COOL. :) Čekají zde na Vás velmi příjemní,vstřícní a trpěliví instruktoři, skvěle podané přednášky, které Vás perfektně připraví na závěrečné zkoušky, zelené žabičky, v kterých je radost řídit a příjemná a vstřícná domluva jak s panem Železníkem,tak s ostatními instruktory:) Nevolila bych jinak,děkuji:)Alice
vloženo: 22. srpna 2013
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vzhledem k tomu že dlouhodobě žiji v zahraničí a můj čas v ČR je omezený, využila jsem "nadstandartní kurz pro skupinu B". Díky zkušeným lektorům a osobnímu přístupu jsem zkoušky složila na první pokus a v co nejkratším možném termínu. Od té doby mám najeto 27.000km za necelé 2 roky bez jediné nehody. Mnohokrát děkuji za výjmečný přístup a všechny šťastně ujeté kilometry.
Vřele doporučuji každému!
Anna
vloženo: 21. srpna 2013
vložil: Anna Riebelova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu COOL jsem si vybrala díky kamarádce, která tam také zrovna začínala. Mohu říct, že to byla nejlepší volba jakou jsem mohla udělat. Všichni instruktoři včetně p. Železníka jsou velmi komunikativní, milí a mají skvělý přístup. Autoškolu jsem absolvovala bez problémů, vše napoprvé. Vřele doporučuji!
vloženo: 13. srpna 2013
vložil: Soňa V. , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurz v autoškole CooL bych vřele doporučil všem zájemcům o získání řidičského průkazu! Přístup pana inženýra Železníka i instruktorů Jirky a Michala byl profesionální, bezchybný a "nestresující". Zkoušku jsem složil na poprvé díky velmi dobré přípravě, která mi byla poskytnuta. Všem doporučuji!!! Martin P.
vloženo: 11. srpna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool bych všem doporučila, byla jsem zde velice spokojena. Profesionální přístup p. Železníka a jeho teoretické přípravy, která se vyplatila. Chtěla bych poděkovat všem instruktorům (především Michalovi J.) za jejich obětavost a námahu, kterou vynaložili k tomu abych úspěšně složila závěrečné zkoušky. Přeji, aby se vám i nadále dařilo. S pozdravem. Andrea B.
vloženo: 8. srpna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu jen doporučit - měla jsem z toho strašný strach,ale zvládla jsem to ! Jsou tam velmi profesionální,přátelští a příjemní lidé !!! Vážně doporučuji !!! Romana Buchtová
vloženo: 5. srpna 2013
vložil: Buchtová Romana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole jsem absolvoval výcvik na moto kategorie A, proto budu komentovat tento kurz. Motorky v autoškole v super stavu, vše novější kousky - radost se na nich svézt. Instruktor pan Kočka v každé situaci naprostý pohodář, který za celou dobu neztratil úsměv z tváře - co víc si přát. Chválím také individuální, profesionální a přesto přátelský přístup pana Železníka k žákům. Autoškolu Cool bez váhání doporučuji...
vloženo: 23. července 2013
vložil: R. Dobeš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,ráda bych poděkovala touto cestou všem, kteří se podílejí na výuce v autoškole Cool. Nikdy bych si nemyslela, že si v pozdním věku splním svůj sen a budu mít řidičský průkaz, ale v této skvělé škole a kamarádským přístupem ze strany instruktorů jsem si ho splnila. Děkuji především p. Jandovi, který mě provázel všemi jízdami a měl svatou trpělivost, tak i p. Železníkovi, který svoje ovečky dovede ke zdárnému konci bez padnutí. Moje moto, věřte sobě a instruktorům a vše dobře dopadne.
Děkuji Jolana F. dne: 16.7.2013
vloženo: 19. července 2013
vložil: Jolana F.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem celkově velmi spokojená s profesionálním a přátelským přístupem a s vysokou úrovní vozového parku. Tuto zkušenost čerpám po přestupu z jiné autoškoly, kde mé poznatky byly přesně opačné.
Ještě jednou děkuji
I.Langová
vloženo: 18. července 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velmi spokojená. S přístupem všech instruktorů (zejména pak pana Báči a pana Chramosty)jsem byla též velmi spokojená. Pan Železník vás při zkoušce podrží a i díky jeho podpoře jsem zkoušku v květnu úspěšně splnila.
Jízdy nebyl problém naplánovat podle mých požadavků. Hodiny teorie nebyli sice povinné, ale účelné.Tím bych chtěla celému kolektivu autoškoli poděkovat
vloženo: 16. července 2013
vložil: Jindřiška, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool mohu každému jen vřele doporučit. Jako začátečník s velkým respektem k řízení až strachem se mi dostalo citlivého vedení a jízdy v autoškole pro mě byly příjemně stráveným časem. Přednášky pana Železníka jsou velice poutavé a bonbonky k dispozici na stole jsou návykové :) Se všemi instruktory jsem byla velice spokojena, kdykoliv jsem měla nějaké přání, co bych ještě potřebovala procvičit nebo chtěla vyzkoušet, tak mi instruktoři vyšli vstříc. Pokud chcete profesionální autoškolu, tak na „Cool“ instruktory se můžete spolehnout. Markéta H.
vloženo: 4. července 2013
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěl bych touto cestou poděkovat kolektivu autoškoly Cool za celý kurz, zakončený nakonec i úspěšnou zkouškou. Od začátku do konce nenajdu nic, co bych škole vytkl. Popasovala se s tím, že v autě sedím poprvé, nevím o řízení skoro nic a ještě navíc takřka po celou dobu kurzu sněží, prší, případně oboje najednou:-)

Jako obrovskou výhodu vidím i soubor instruktorů. Je úplně jedno, s kým jezdíte. Většinu jízd jsem absolvoval s vynikajícím "beaťákem" panem Báčou, ale i pánové Chramosta a Kočka byli výborní, o panu Železníkovi nemluvě (jeho výuka nenudí a naučí, což nebývá zvykem). Veškeré nešvary autoškol (zkrácené jízdy, soukromé záležitosti, odfláknutá výuka atd) jsou tady eliminovány.

Sečteno a podtrženo - mohu jen doporučit, neváhejte!


vloženo: 30. května 2013
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu COOL jsem si vybrala dle zde přečtených doporučení a teď už vím, že to bylo skvělé rozhodnutí. Byla jsem moc spokojená s celkovým přístupem, mají veselá zelená autíčka a hlavně výborné instruktory. Díky tomu všemu jsem udělala zkoušky napoprvé. Hlavní poděkování patří p. Železníkovi, který mi byl velkou oporou a že to se mnou nebylo nejjednodušší:) Opravdu doporučuji všem;) A autoškole přeji mnoho dalších nových žáků.
Veronika
vloženo: 25. května 2013
vložil: Veronika,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Cool jsem si vybrala jak na základě referencí ostatních žáků, tak i dle srovnání cen a dalších služeb (časové rozmezí praktických jízd, přizpůsobení žáku apod.). S odstupem času můžu říci, že jsem si nemohla vybrat lépe. Přístup instruktorů byl výborný! Vzhledem k moji pracovní vytíženosti jsem si nemyslela, že budu mít výcvik tak rychle a navíc úspěšně za sebou:) Navrhli, jak efektivně skloubit jízdy autem i na motorce s teorií, a jejich vstřícný přístup byl prostě k nezaplacení. Takže za sebe můžu jedině doporučit; není, co bych vytkla;)A autoškole přeji spoustu úspěšných studentů do budoucna a ještě jednou moc děkuji=)Katka
vloženo: 29. dubna 2013
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dnešním dnem jsem úspěšně 100% a na poprvé,složila závěrečné zkoušky. Tímto chci poděkovat celému kolektivu autoškoly Cool za perfektní přístup,profesionální nestresující jednání,dokonalou přípravu, nemluvě o úžasné trpělivosti a nadhledu.Tuto autoškolu nelze jinak, než pouze doporučit a podle dnešních slov zkušebního komisaře je autoškola Cool,pana Železníka na špici ve svém oboru.
Zvláštní díky patří panu Železníkovi a panu Báčovi. Děkuji.
vloženo: 18. dubna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu COOL jsem si vybrala, protože jsem ji často potkávala jezdit po Brně a líbíla se mi jejich krásně popsaná auta. Našla jsem si ji na internetu a pročetla si reference a měla je dobrý, takže jsem neváhala a hned jsem si podala přihlášku! Tato autoškola je fakt super. Instruktoři jsou hodní, milí a zábavní. Jízdy tedy byly dost v pohodě. A závěrečky? U těch je pan Železník milionovej!!! Vřele doporučuji tuto autoškolu. S pozdravem Šárka P.
vloženo: 15. dubna 2013
vložil: Šárka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po dnešních úspěšných závěrečných jízdách mohu říci, že jsem si autoškolu vybrala velice dobře, reference na internetu i od přátel byly pravdivé, vše probíhalo v pořádku, cením si profesionálního přístupu a hlavně kvalitní výuky při jízdách.
Děkuji p.Báčovi za trpělivost u jízd a p.Železníkovi za velikou podporu při zkoušce.
Autoškolu CooL rozhodně doporučuji.
Šárka B.
vloženo: 27. března 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu všem doporučit.
Autoškolu CooL jsem si našla na internetu,podle referencích. Po první hodině mi bylo jasné, že jsem udělala dobře. Instruktoři na mě byli hodní a podporovali mě. S domlouváním jízd nebyl žádný problém, krásně jsem si mohla jízdy propojit se školou. Díky celému týmu autoškoly CooL se mi jízdy povedly na poprvé. Ráda vzpomínám :-) Ivana Veverková
vloženo: 27. března 2013
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ja si myslim že celkový kurz proběhl velice skvěle, jak teorie tak praxe.
Byl sem připravaven a ještě mě to poslední jízdů všechno vtloukali do hlavy co musím udělat a podobně.
Ja si myslim že zlepšovat tam neni co a co sem mě líbilo byl dobrý přistup instruktorům.
Určitě bych tuto autoškolu doporučil.

Byly Ste všichni super, děkuju Vám.
vloženo: 25. března 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Cool mě vytáhla z maléru. Po té co jsem absolvovala nekvalitní kurz u autoškoly Slon, kde jsem se naučila tak akorát točit volantem a dvakrát neuspěla u zavěrečných jízdach, jsem se rozhodla přejít ke Coolu. Páni instruktoři se mě snažili vštípit do hlavy během pár doplňujících jízd alespoň to nejdůležitější. Oceňují jejích vstřícný a profesinální přístup. Díky nim jsem se přestala tolik bát, když jsem sedla za volant. Nebýt pana Železníka a jeho úžasných instruktorů, věřím tomu, že bych jízdy ani na potřetí nezvládla. Mooooc vám děkuji. Mohu jen doporučit a i když si myslíte že je pozdě, tak věřte tomu že tahle autoškola vás vyvede z omylu a ukáže vám že pozdě nikdy není ;)
vloženo: 21. března 2013
vložil: Nikola Volfová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem bych chtěla vřele doporučit tuto autoškolu. Z řízení jsem měla obavu, ale instruktoři autoškoly cool jsou opravdoví profesionálové s vynikajícím přístupem. Jsem ráda, že jsem si tuto autoškolu vybrala. Všem děkuji a přeji jen samé úspěšné studenty:-)! Terka
vloženo: 11. března 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Touto cestou chci ještě jednou poděkovat celému "teamu" autoškoly COOL! Absolvoval jsem skupiny A,B a byl jsem nadmíru spokojen. Profesionální i lidský přístup, jak od pana Železníka, tak všech instruktorů(zejména pana Báči a Kočky, se kterými jsem odjezdil 90%). Doporučuji všem, co vybírají autoškolu! Chlapi, ať se daří! Martin Krejčí
vloženo: 9. března 2013
vložil: Martin , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Taky spokojenost s autoškolou. Když porovnám s jakým pocitem jsem do toho šla a jak mě to později začalo bavit..Skvělé :) Děkuji jak za hodiny teorie - tedy panu Železníkovi, tak za jízdy - především panu Báčovi. Určitě všem doporučuji :))
vloženo: 21. února 2013
vložil: Zuzka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   AŠ Cool jsem si vybrala náhodně na netu, měla jsem již zkušenosti s jinou AŠ a ty nebyly vůbec příjemné!Tím pádem jsem měla opravdu velký strach!Což bylo s touto AŠ absolutně neopdstatněné!Vše bylo naprosto perfetkní- teorie a hlavně jízdy:p.Báča a posléze p. Železník byli velmi trpěliví, vstřícní a naprosto profesionální! Za což jim ještě jednou velice děkuji!!! Vše co na svých stárnkách AŠ uvádí je naprostá pravda.Zkoušky jsem díky p. Železníkovi udělala napoprvé a nyní již patřím mezi řidiče, kteří mají respekt, ale nemají strach!Ještě jednou velké díky!!! Věra Havlišová
vloženo: 7. ledna 2013
vložil: Věra Havlišová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím Pana Železníka a všechny ostatní Instruktory autoškoly Cool. Tuto autoškolu mohu všem jen a jen doporučit, byl jsem nadmíru spokojen. Doufám a hlavně přeji Panu Železníkovi, že takových žáků bude mít více a více :) A všem váhavým začátečníkům mohu říci jen: směle a bez obav do toho,nebudete litovat. Je to prostě COOL :)

S pozdravem Pidra Jaroslav
vloženo: 25. prosince 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Perfektně mě připravily ke zkouškám, které dopadly úspěšně.
vloženo: 22. prosince 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím pana Železníka, pana Báču a zbytek autoškoly Cool. Touto cestou velmi děkuji za skvělou přípravu, výborný přístup a profesionalitu během absolvování kurzu. Všem váhavým tuto autoškolu doporučuji, rozhodně nebudete litovat. Klidně bych si kurz zopakovala ještě jednou :-)

Přeji hodně spokojených žáků a spoustu dalších úspěšných let.

Krásné Vánoce....Nela :-)
vloženo: 19. prosince 2012
vložil: Nela, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola! Vybírala jsem na základě doporučení z těchto stránek a rozhodně svého výběru nelituji. Instruktoři jsou trpěliví, hodní a na všem se s nimi dá domluvit. Tímto bych chtěla poděkovat zejména panu Báčovi, který se mnou odjezdil většinu jízd. Díky jeho přístupu a ochotě mi vše vysvětlit se už nebojím řídit.
Takže neváhejte a vyberte si autoškolu Cool, určitě budete spokojení :)

Martina
vloženo: 8. prosince 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Touto formou bych ráda dodatečně poděkovala autoškole Cool a doporučila všem dalším zájemcům! Hlavní poděkování je směřováno skvělému instruktorovi panu Báčovi, se kterým jsem se potkávala nejčastěji a dále panu Ing. Železníkovi, který mě podpořil při závěrečné zkoušce:)Přístup autoškoly byl velmi profesionální a zodpovědný a taktéž mu nechyběl lidský přístup.
Děkuji a přeji mnoho dalších pohodových kilometrů, Míša Ř.
vloženo: 5. prosince 2012
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost!


1. Autoškola skutečně plní, co slibuje! (Profesionální a vstřícné jednání, 1,5 h jízdy bylo skutečně 1,5 h jízdy, kdy se mi instruktor věnoval, teoretické h jsou kvalitní přípravou, díky dostatečné kapacitě jízdních hodin není problém mít za 2 měsíce odježděno.)

2. Pan Železník, se kterým jsme měli i teoretické hodiny, byl usměvavý pohodář, kterého podle mého názoru jeho práce baví - a to je strašně důležité, protože když vedle sebe máte na zkoušce někoho, kdo vám skutečně drží palce a podporuje vás, ty nervy jsou hned o něco menší.

3. Plánování jízd k mé naprosté spokojenosti - jezdila jsem 2x týdně v pohodových časech.

4. Samotné jízdy byly přizpůsobeny mým potřebám a to včetně stylu výuku - na všem se dalo domluvit - když jsem si řekla o vysazení doma - nebyl problém. Cca. 15 min před oficiálním koncem h - aby instruktor měl čas dojet zpět do autoškoly. Pan Báča - můj hl. instruktor byl výbornej, a to i v situacích, kdy by asi jinýmu praskly nervy - a že je se mnou zaručeně měl. Stejně tak pan Chramosta. :-)Celé autoškole Cool - panu Železníkovi, panu Báčovi, panu Chramostovi ještě jednou jedno velké vřelé díky za všechno! Barča P. :-)
vloženo: 1. prosince 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool budu také doporučovat:)!

Instruktoři byli moc hodní, příjemní a dost trpěliví (Tímto zdravím pana Báču a pana Kočku:-)). Z řízení jsem měla velký respekt a ještě větší strach. Instruktoři byli skoro jako moji psychoterapeuti:D, nervozita je mor. Ale i tak jsem se při hodinách někdy dost nasmála - často i sobě. Popravdě mě ani ve snu nenapadlo, že bych mohla zkoušku někdy udělat na poprvé. A proto také poděkování panu Železníkovi:).

Jsem Terry Fox:D
----------------
Řízení pro mě bylo jako, když by někdo řekl beznohému, aby uběhl dlouhý závod. No ale i Terry Fox běžel. Takže nic není nemožné! Pokud se někdo z Vás bojí tak, jako já, vzpomeňte si na Terryho! Třeba to pomůže! A hodně štěstí! Rozhodně to nevzdávejte!
vloženo: 26. října 2012
vložil: Zuzka O., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool budu také doporučovat:)!

Instruktoři byli moc hodní, příjemní a dost trpěliví (Tímto zdravím pana Báču a pana Kočku:-)). Z řízení jsem měla velký respekt a ještě větší strach. Instruktoři byli skoro jako moji psychoterapeuti:D, nervozita je mor. Ale i tak jsem se při hodinách někdy dost nasmála - často i sobě. Popravdě mě ani ve snu nenapadlo, že bych mohla zkoušku někdy udělat na poprvé. A proto také poděkování panu Železníkovi:).

Jsem Terry Fox:D
----------------
Řízení pro mě bylo jako, když by někdo řekl beznohému, aby uběhl dlouhý závod. No ale i Terry Fox běžel. Takže nic není nemožné! Pokud se někdo z Vás bojí tak, jako já, vzpomeňte si na Terryho! Třeba to pomůže! A hodně štěstí! Rozhodně to nevzdávejte!

Zuzka O.
vloženo: 26. října 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybrala díky příznivým cenám ve srovnání s autoškolami v okolí. Absolvovala jsem skupinu B a později i A. Oboje jsem udělala na poprvé, a jsem přesvědčená že za to můžu poděkovat především panu instruktorovi, terý po celou dobu výcviku byl velice trpělivý a schovívavý k nepříliš šíkovné začátečnici :) Děkuji a všem mohu jen doporučit!!!
vloženo: 18. října 2012
vložil: Simona D.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Cool ma veľmi milo prekvapila! Počas celého kurz som sa do autoškoly tešila, jazdy boli bez stresu a pohodové, hlavne by som chcela poďakovať pánovi Bačovi, s ktorým som jazdila najviac! Na skúšky som bola pripravená a na prvýkrát som prospela! Autoškolu Cool by som každému vrelo odporučila!! Lenka
vloženo: 15. října 2012
vložil: Lenka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děkuji za vysoce profesionální přístup panu Ing. Železníkovi za teoretickou přípravu, která byla vždy jasně a srozumitelně podána.
Zvláštní ocenění pak patří instruktorům panu Chramostovi a panu Báčovi za jejich mimořádnou trpělivost a pevné nervy. Pod jejich vedením i já, které do 70-ti let moc nechybí, jsem byla perfektně připravena ke zkouškám. Z rodinných důvodů jsem nakonec zkoušky skládala mimo Brno. Zde jsem udělala testy na nejvyšší počet bodů (50), technickou část a jízdy bez problémů a hned na poprvé. Tato mimobrněnská autoškola
se velmi uznale vyjádřila k úrovni autoškoly Ing. Železníka. Z toho vyplývá, že autoškola Cool Brno naučí opravdu jezdit každého. Proto ji všem doporučuji. Ještě jednou díky celému týmu autoškoly. Zdraví Vás a hodně úspěchů přeje Jana M.
vloženo: 4. října 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu cool mohu jedině doporučit.Skvělý přístup pana Železníka.Na hodinách vše jasně a srozumitelně vysvětleno.I já jako blondýna jsem pochopila jak funguje spojka :-)Plánování jízd bez problému.Vždy se můžete domluvit.
Velké poděkování panu Železníkovi a také panu Báčovi za neuvěřitelnou trpělivost a ochotu,které si velmi vážím. Ještě jednou děkuji-Pane Báčo díky Vám mě jezdit baví.
Pokuď chcete to nej ,tak je to autoškola Cool.
S pozdravem Mičulková Eva


vloženo: 19. září 2012
vložil: Eva Mičulková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto skvělou autoškolu bych chtěla doporučit všem, kdo se chtějí naučit řídit nebo jen chtějí oprášit své řidičské schopnosti.
Tato autoškola vás nejen připraví k závěrečným zkouškám, ale připraví vás i do běžného provozu. Mají zde velice přijemné a trpělivé instruktory, což při jízdách vytváří dobrou atmosféru, ve které se hned lépe učí.
Jízdy se domlouvají buď na hodině teorie nebo přímo s instruktorem, se kterým jezdíte. Také je zde možnost domluvit si jízdy po telefonu (a co je velkou výhodou, pana Železníka prozvoníte a on vám zavolá zpátky, takže si neutrácíte kredit:).
Chtěla bych tímto poděkovat především panu Železníkovi. Za jeho osobní přístup a podporu během jízd. Také děkuji za úžasné hodiny teorie, které mě perfektně připravily na teoretickou část zkoušky (získala jsem plných 50 bodů a zkouška z technické byla také v pohodě).A myslím, že zápisky z těchto hodin se mi budou hodit i v budoucnu. Hlavně Vám děkuji za Váš pozitivní proslov k panu komisaři, bez něj bych asi zkoušku musela znovu opakovat. Opravdu děkuji. Přestože jsem zkoušku z jízd udělala až na třetí pokus, nevidím chybu v autoškole, ale v mém stresu. A kdybych si měla vybrat znovu, opět bych si vybrala tuto autoškolu :) Nakonec jsem ráda, že jsem se zde mohla učit řídit delší dobu, protože pro mě každá další jízda znamenala pokrok v řízení a naučení se něčeho nového. Všem doporučuji a panu Železníkovi ještě jednou moc děkuji :D
S pozdravem Monika P.
vloženo: 16. září 2012
vložil: Monika P.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu mohlu dopuručit uplne VŠE...uz nazev COOL hovoří za své je fakt cool. Bomba instruktori, auta v dobre stavu, hodiny teorie plne zabavy. a co me uplne nadchlo byla rychlost kurzu...cena...a moznost zvolit si cas a datum jizd...proste dekuju vsem intruktoru a obzlast panu Železníkovi.
vloženo: 12. září 2012
vložil: Honza,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   s autoškolou cool sem plně spokojen všem vřele doporučuji a zrovna i děkuji za trpělivost naučit mě řídit :)
vloženo: 11. září 2012
vložil: Daniel Konečný, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool mohu všem doporučit. Já osobně jsem byla velmi spokojená. Výuka je dobře vysvětlená, jízdy si je možné plánovat podle sebe a instruktoři jsou velmi trpěliví a hodní. Zkoušky jsem zvládla na poprvé. Moc děkuji instruktorům a p.Železníkovi za přípravu a ochotu. S pozdravem Vlaďka K.
vloženo: 10. září 2012
vložil: Vlaďka K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jazdiť s autoškolou cool bola naozaj radosť.
Oceňujem najmä trpezlivosť inštruktorov(v mojom prípade p.Železník a predovšetkým p.Kočka), kvalitu teoretickej výuky a ochotu pri plánovaní a menení jázd. Výborné je aj to, že výukové materiály sa dajú požičať.
Autoškolu Cool nestranne a nezmanipulovane:-) všetkým vrele doporučujem

vloženo: 3. září 2012
vložil: Ľudmila Adamčíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jazdiť s autoškolou cool bola naozaj radosť.
Oceňujem najmä trpezlivosť inštruktorov(v mojom prípade p.Železník a predovšetkým p.Kočka), kvalitu teoretickej výuky a ochotu pri plánovaní a menení jázd. Výborné je aj to, že výukové materiály sa dajú požičať.
Autoškolu Cool nestranne a nezmanipulovane:-) všetkým vrele doporučujem
Ľudmila Adamčíková
vloženo: 3. září 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool jsem si vybrala na základě právě těchto internetových stránek, a mohu říci, že toho v žádném případě nelituji. Čeho si i zpětně na autoškole nejvíce cením, je především velká trpělivost instruktorů během jízd. V mém případě byla zcela jistě za potřebí :). Co se týče jednotlivých instruktorů, řekla bych, že každý z nich má trochu jinou metodu výuky a trochu jiný přístup k žákům. Osobně to beru jako velké plus, jelikož si může každý najít „toho svého“ případně jejich kombinaci :). Teoretické hodiny s panem Železníkem mě nejen bavily, ale hlavně mi daly pevné základy k přípravě na závěrečnou zkoušku. Doporučuji hodiny navštěvovat pravidelně a pokud zrovna vynecháte, zcela jistě si budete moci hodinu nahradit o týden později s jiným kurzem. Na autoškolu Cool moc ráda vzpomínám, přinesla mi zajímavou životní zkušenost a hlavně mě pečlivě připravila k závěrečným zkouškám, které jsem udělala na poprvé!!! A to mohu říci, že jsem nebyla zrovna lehký oříšek :D. Tímto bych tedy chtěla zároveň poděkovat panu Železníkovi, Chramostovi, Báčovi a Lukšovi za velkou trpělivost a přátelský a vstřícný přístup. Vzpomínám na Vás. S pozdravem a přáním pěkných dnů bez nehod Denisa Terzijská.
vloženo: 15. srpna 2012
vložil: Denisa Terzijská, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu CooL mohu vřele doporučit. Obdivuji trpělivost instruktorů za to, že to se mnou vydrželi. Výuka i jízdy byly naplánovány tak, aby nás co nejlépe připravily na zkoušky. Autoškola CooL je jednička.

vloženo: 26. července 2012
vložil: Petra Fialová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Cool jsem byla maximálně spokojena. Příprava pro řidičské oprávnění na motocykl proběhla naprosto bez potíží, v dobré atmosféře. Tímto bych ráda poděkovala panu Kočkovi za jeho přístup a vždy dobrou náladu.
Proto nemůžu jinak než doporučit autoškolu Cool i jiným zájemcům o řidičské oprávnění.
Alena P.
vloženo: 24. července 2012
vložil: Alena Prášilová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool mohu jen doporučit.Skvělá cena, výborní instruktoři.Vždy se snaží vyjít vám vstříc.Moc děkuji panu Železníkovi za pomoc a podporu u zkoušek a jsem ráda, že přežil moje jízdy smrti.:) Další poděkování je pro pana Báču, který se mnou absolvoval většinu jízd.Petra B.
vloženo: 22. června 2012
vložil: Petra B., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu CooL vřele doporučuji! :) Skvělý přístup instruktorů, velmi dobře podané hodiny teorie (někdy trochu delší, ale doporučuji na ně chodit, vyplatí se to), krásné nové Fabie, příznivá cena a hlavně vás zde naučí řídit! Velmi děkuji všem instruktorům a panu Železníkovi a přeji mnoho úspěchů do budoucna. Alice
vloženo: 19. června 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   super
vloženo: 19. června 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu COOL jsem si vybrala jednak díky doporučení kamaráda, tak i díky příznivé ceně. Teorie byly dobře připraveny, vše důkladně vysvětleno. Jízdy si můžete domluvit přesně tak, aby Vám seděly, jezdí se brzo ráno/ večer/ i o víkendu! Není problém se na čemkoli domluvit, všichni jsou moc vstřícní. Všem doporučuji a moc děkuji! Eva S.
vloženo: 10. června 2012
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ani nevím proč jsem si vybral zrovna AŠ COOL :D, asi kvůli přijatelné ceně kurzu :). Rozhodně to ale nebyla špatná volba. Všichni v autoškole jsou skvělí. Jízdy si můžete naplánovat jak chcete, nemyslím si že by vám žádný z nabízených termínů jízd nevyhovoval. Všichni instruktoři jsou trpěliví, rádi všechno vysvětlí. Nikdy se nestalo, že by jízda začala se zpožděním, pokud vám něco nejde, není problém se s instruktory domluvit, oni už vás to naučí :). Slova chvály mám i pro hodiny teorie, na kterých by všechno pochopila i hlávka zelí :D. AŠ COOL - jasná volba
vloženo: 7. června 2012
vložil: Rekordman :D, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Při výběru autoškoly jsem se dlouho nerozmýšlela, dostala jsem doporučení od kamarádky, a rozhodla jsem se tedy pro AŠ CooL. Během výcviku ani během teorií jsem svého rozhodnutí nelitovala, právě naopak. Instruktoři byli trpěliví, ochotní a nápomocní. Plánování jízd bylo možno přizpůsobit osobním potřebám. Teorie byly sice delší, ale zato přínosné, stejně tak i kvalitní technická příprava. Zkoušky jsem i přes počáteční problémy s jízdou složila napoprvé a za to bych chtěla p. Železníkovi i dalším instruktorům (p. Báča) moc poděkovat. Určitě můžu všem zájemcům doporučit :) Ivana
vloženo: 30. května 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu CooL mohu vřele doporučit, výborná dostupnost v centru města, dobrá cena, kvalitní výuka teorie i jízd, skvělý přístup pana majitele i všech instruktorů, na všem se lze snadno domluvit. 100% spokojenost. Za vše díky, Jitka M.
vloženo: 21. května 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   DOPORUČUJI-hodiny teorie jsou podány opravdu dobře, jaký koliv dotaz zodpovězen tak že jsem vše chápala. Na jízdy jsem byla opravdu slabší, pro všechny učitele jsem byla těžký případ, před zkouškami mi bylo doporučeno dokoupit dvě jízdy,tak jsem to udělala.Mohla jsem si vybrat s kým chci jezdit.Pak přišly závěrečné zkoušky-na testy jsem se učila celou dobu autoškoly tak jak p.Železník doporučoval,takže jsem udělala na 100%.Technickou část-doporučuji se opravdu naučit, nikdo vám nic neodpustí-taky udělala.Jízdy-za velké podpory pana Železníka jsem je taky udělala :-) moc děkuji.Doporučuji nenašla jsem nic co by se dalo vytknout, skvělí lidi, bezva auta, dobrá cena,pěkné jednání s lidmi i když jsou trošku natvrdlí:-)Děkuji
vloženo: 18. dubna 2012
vložil: Romana Komárová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Uplne vpoho, za 3 tydny bez problemu hotovo. Super domluva na cemkoliv. Zajdu si dodelat motorku.
vloženo: 10. dubna 2012
vložil: Tomas Hodbod,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Cool mi byla doporučena kamarádkou,za což jsem jí teď moc vděčný,přístup pana Železníka i ostatních instruktorů v autoškole byl až neuvěřitelný.. to,jak z opravdového začátečníka mohou vypiplat člověka schopného na poprvé udělat komplet závěrečnou zkoušku,je až k neuvěření:)I když jsem nestíhal teorie,tak při každé jízdě mi byli předány vědomosti a maximální možné směrování v tom,jak řídit auto:) Díky této péči a starosti jsem rád, že jsem závěrečnou zkoušku absolvoval napoprvé a nevděčím za to nikomu jinému, než panu Železníkovi a spol:) Autoškolu Cool každému vřele doporučuji,protože tak dobré zacházení,plánování jízd a domluva se jen tak nevidí:) Zároveň přeji panu Železníkovi mnoho úspěchů v další činnosti v autoškole i osobním životě:)
S Pozdravem Radek H.
vloženo: 4. dubna 2012
vložil: Radek H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jednoduše super autoškola. Všichni instruktoři vpohodě, rádi poradí a vše vysvětlí. Vybavení taky v pořádku.
vloženo: 4. dubna 2012
vložil: Patrik Suchomel,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za příjemnou zkušenost, kterou jsem získala ve vaší
autoškole. Byl to pro mě přínos nejen nových informací, ale také zážitků.
Začátky sice byly těžké a jen díky Vašim skvělým instruktorům, kteří byly
schopni vysvětlit nějakou nejasnost i do nejmenších detailů jsem to zvládla.
Velkým přínosem pro mě byla jízda městem kde jsem se naučila rozjezdům a
reagovat na nečekané situace. Proto Vám ještě jednou děkuji a určitě Vaši
autoškolu doporučím i jiným zájemcům.
vloženo: 1. dubna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly Cool jsem se zapsala na konci listopadu a už na začátku ledna jsem napoprvé úspěšně složila závěrečné zkoušky, a to především díky skvělým instruktorům v Cool. Potvrzuji to, co přede mnou psali ostatní žáci. V autoškole Cool najdete hodné, trpělivé a maximálně profesionální instruktory, kteří Vás dokonale připraví na samostatné řízení, kteří Vám vše vysvětlí a kterým opravdu záleží na tom, abyste uměli při odchodu z autoškoly řídit a ne jen abyste dostali řidičský průkaz. Od vydání řidičáku samostatně řídím, nebojím se a zatím jsem se setkala s pochvalami od zkušených řidičů, a za to vděčím autoškole Cool, zejména panu Lukšovi a Železníkovi. Autoškolu Cool mohu všem vřele doporučit.
vloženo: 31. března 2012
vložil: Eva Charvátová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si zvolila především proto, že byla lehce dostupná z mého zaměstnání (i tak jsem přišla několikrát pozdě :-)). Každopádně teď bych si ji zvolila, i kdyby byla přes celé město! Děkuji především panu Chramostovi za to, že byl vstřícný a trpělivý. A i přes to, že závěrečné zkoušky jsem měla v den svých narozenin, tak díky panu Železníkovi jsem to zvládla. Ještě jednou díky moc a vřele doporučuji i ostatním... :-)
vloženo: 28. března 2012
vložil: Jana Voborná,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly mě dostala moje nejlepší kamarádka, která o ní slyšela od jiné kamarádky atd. :) A musím říct, že vůbec nelituji! Hned na první hodině teorie jsem se naučila vyřešit skoro všechny křižovatky (a to jsem před tím pomalu ani nevěděla o přednosti zprava :) ). Hodiny teorie většinou trvaly 2 hodˇky, ale rozhodně jsem se nenudila! Výuka byla zajímá a někdy i vtipná (s hodinami ve škole se to nedá srovnávat).
Jízdy si můžete naplánovat podle potřeby a každý si vybere čas, který mu nejvíc vyhovuje.
Postupem času jsem se na jízdy těšila víc a víc (hlavně když jsem jezdila s panem Kočkou) a panu Železníkovi musím poděkovat za úspěšné zvládnutí závěrečné zkoušky (a to na poprvé). Kdo ví, jestli bych to bez něj zvládla!
Takže jestli si nejste jistí, neváhejte a hned se přihlašte do autoškoly Cool a můžu vám slíbit, že rozhodně nebudete litovat!!!
Jinak Vám všem přeji hodně štěstí a úspěšné zvládnutí zkoušek (pokud se na ně budete učit průběžně, dáte je levou zadní, ale jestli to necháte na poslední chvíli jako já a nebudete mít hodného komisaře, tak to nejspíš na první pokus nezvládnete - kamarád se vykašlal na technickou a musel ji opakovat, což ho stálo nejen další nervy, ale i peníze!!!)
vloženo: 14. března 2012
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool mohu vřele doporučit. Oceňuji trpělivost a dobrý přístup instruktorů, možnost plánování jízd dle vlastních preferencí a třeba i kvalitní výukové materiály. Na hodiny teorie se určitě vyplatí chodit, i když nejsou povinné. A při jízdách se nebojte říct, co byste si rádi vyzkoušeli, instruktoři se mohou střídat a nemusí vědět, co už máte natrénováno a co ne. K panu Železníkovi pošlu na kondiční jízdy i svoji přítelkyni.
vloženo: 11. března 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím všechny co se rozhodují o výběru autoškoly a zároveň i všechny z Autoškoly CooL.

Pro ty, co váhají a neví jak by se rozhodli, určitě jděte sem! Dlouho jsem neviděla nikde, tak milý, osobní i kvalifikovaný přístup dohromady. Všechno co jsem potřebovala, bylo s ochotou, s usměvem a přáním hezkého dne.

Netušila jsem, že se dá těšit se na teorii i jízdy a zároveň nemít z toho celého strach. Jistě, ze závěrečné jsem panikařila, ale za to nemohla autoškola a nikdo z ní. Spíše mě podpořili a snažili se mě co nejlépe připravit. A taky se jim to povedlo! Předevčírem jsem to celé udělala na poprvé a jsem Vám všem z Autoškoly CooL vděčná a MOC Vám všem děkuju.

Mohu jen doporučit, vychválit a mluvit o Vás dál v dobrém :)) A taky to dělám. Až škoda, že to netrvá déle...

Děkuji Viktorie
vloženo: 8. března 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola CooL zajišťovala školení řidičů referentských vozidel přímo na našem pracovišti. Oceňuji především profesionílní přístup a velmi dobrou organizaci školení. Školitel byl schopen zodpovědět i praktické dotazy a zaměstnanci hodnotili školení celkově jako skutečně přínosné.
vloženo: 7. března 2012
vložil: Hana Kubešová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu CooL mohu všem jen doporučit! Profesionální přístup, kvalitní teoretická i praktická výuka, trpěliví a ochotní instruktoři, nová a dobře ovladatelná auta, časová flexibilita při plánování jízd, příznivá cena,... Zkrátka nemám co vytknout. Ještě jednou děkuji a všem doporučuji ;)
vloženo: 5. března 2012
vložil: Tonda, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoskolu Gool jsem si vybrala uplne nagodne.vzdycky jsem se rizeni vozidla bala ani jsem ne mela predstavu o auteš...ale diki p.Zeleznikovi a p.Chramostovi jsem pochopila vche o silnicnim provozu,o znakach,a prestala jsem se bat samotnego rizeni vozidla...tuto autoskolu mogo doporucit vsem ,kdo hleda dobry pristup,terpelivost a vstricnost planovani jizd...dekuji vsem..p.Popyanosh
vloženo: 5. března 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu doporučit každému, kdo hledá lidský přístup instruktorů, kteří neztrácejí nadhled,humor ani trpělivost a přesto dokážou naučit jak pravidlům silničního provozu, tak i samotnému řízení vozidla. A že to občas opravdu není lehké...
vloženo: 26. února 2012
vložil: Eva Šišoláková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu CooL mohu všem opravdu doporučit. Já sama jsem nejvíce ocenila osobní a velice vstřícný přístup založený na individuální domluvě, např. ohledně plánování jízd, či nahrazování teoretických hodin. Byla jsem také moc ráda za podporu a povzbuzení před samotnou zkouškou. Zároveň této autoškole nechybí také profesionalita. Ze všech instruktorů se kterými jsem jezdila jsem měla pocit, že je jejich práce baví, což se pak odráželo na mojí jízdě a společné dobré náladě. Mockrát děkuji za všechny užitečné rady! Janča
vloženo: 8. února 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola cool byla výborná. Vždycky jsem se řízení bála, ale s autoškolou cool sem si ježdění oblíbila. Musím pochválit skvělý přístup všech instruktorů, vstřícné plánování jízd a podrobná teorie. U zkoušek jsem díky profesionální výuce uspěla na poprvé. Všem doporučuji, budete spokojeni. Kateřina
vloženo: 30. ledna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Cool jsem si vybrala po tom, co jsem si přečetla recenze, kde jsem nenašla žádný negativní recenze na tuhle autoškolu. Přidávám se k lidem, co byli s autoškolou Cool spokojeni :). Nenapadá mě nic, co bych mohla vytknout. Pan Ing.Železník byl příjemný, ochotný a teoretickou část vysvětloval na výbornou. Patří mu ode mě velký Děkuji. Dále bych chtěla poděkovat dalším dvoum instruktorům a to panu Chramostovy a Martinovi, že mě naučili jezdit tak, že jsem zkoušky udělala hned na poprvé. Takže za sebe už mohu jen říct, že autoškolu Cool doporučuji a autoškole Cool ještě jednou moc děkuji a přeju jim čím dál víc kladných recenzí :). Sandra Steinhauserová
vloženo: 28. ledna 2012
vložil: Sandra Steinhauserová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po školení ve autoškole Cool Ing. Petr Železník jsem včera úspěšně absolvovala zkoušky pro získání řidičského oprávnění (na první pokus). S ohledem na skutečnost, že jsem se učila řídit v padesátém roce života, přistoupila jsem k tomu s velikým odporem a strachem z jízdy. Pro mě to bylo velmi stresující. Byla jsem si jistá, že to nezvládnu, ale mýlila jsem se. Díky trpělivosti, profesionálnímu a lidskému přístupu pana Železníka a pana Chramosty se mi podařilo zbavit se strachu a začala jsem řídit. Kvůli tomu z celého srdce děkuji. Dragana Kasum

vloženo: 19. ledna 2012
vložil: Dragana Kasum,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola s profesionálním přístupem a skvělými instruktory.Autoškolu Cool doporučuji všem budoucím řidičům, kteří ocení především ochotu, vstřícnost a trpělivost.
Ještě jednou díky za všechno!
vloženo: 16. ledna 2012
vložil: Ivona, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu CooL jsem vybrala náhodně bez doporučení od známých, už první návštěva mi ale napověděla, že jsem zvolila správně. Vstříctnost při plánování jízd, trpělivý přístup, podrobná teoretická příprava.. celkově příjemná komunikace nejen s panem Železníkem, ale i s ostatními instruktory. Spokojenost.

vloženo: 10. ledna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou "COOL" jsem byla moc spokojená. Jízdy byly profesionálně řízené, všichni instruktoři byli skvělí, teorie mi dala mnoho jak k jízdám, tak ke zkouškám. Chtěla bych tímto ještě jednou poděkovat za vedení až k úspěšně ukončeným zkouškám. Mnoho úspěchů do budoucna přeje spokojená Petra P.

vloženo: 8. ledna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vynikající instruktoři, maximální vstřícnost při plánování jízd, pečlivě provedená výuka. Moc děkuji, zejm.p.Chramostovi. Opravdu vřele doporučuji všem zájemcům.
vloženo: 6. ledna 2012
vložil: Tereza Smolíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mezi velkou konkurencí jsem si vybrala tuto autoškolu a rozhodně ničeho nelituji, vždy ji velice ráda doporučím! Dobré zázemí pro výuku, plánování jízd=maximální vstřícnost, co instruktor, to klidný, vyrovnaný člověk s profesionálním přístupem v čele s majitelem autoškoly, Ing. Petrem Železníkem. Za 5 týdnů hotovo, za dobrou cenu, na poprvé-ke zkouškám jsem byla výborně připravena! VŘELE DOPORUČUJI
vloženo: 22. listopadu 2011
vložil: Romana Tašnerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem absolutně spokojen a mohu tuto autoškolu jedině doporučit. Instruktoři jsou velmi příjemní, pohodoví a snaží se vám maximálně pomoci. Všechno co vám není jasné vám vysvětlí. Pokud máte z jízd obavy, tak tady je mít nemusíte. Chtěl bych poděkovat všem instruktorům za jejich obětavost a námahu, kterou vynaložili k tomu abych úspěšně složil závěrečné zkoušky. A hlavně panu Ing. Železníkovi, který mě vždy vyšel vstříc.
vloženo: 8. listopadu 2011
vložil: Ondřej Kučera,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodně doporučuji tuto autoškolu. Vynikající instruktoři, kteří perfektně připraví na zkoušku, u které pak člověk nemá žádný problém. Mohu pouze doporučit.
vloženo: 8. srpna 2011
vložil: Krus,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola se mi velice líbila. Naučila jsem se při ní mnoho užitečných věcí. Například mluvení za jízdy, prohlížení si deichmana za jízdy a samozdřejmě i celkem obstojně řídit. Autoškolu jsem udělala napoprvé a jsem s ní velice spokojená.
vloženo: 14. července 2011
vložil: Martinka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jelikož jsem díky výborným schopnostem pana instruktora dostala řidičák, ani netuším proč, tak myslim, že tato autoškola je vhodná i pro blondýny :D
vloženo: 14. července 2011
vložil: Denisa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všechno bylo super, přístup i celkový dojem. Autoškola hotová se vším všudy za 3 týdny. paráda. Doporučuji.
vloženo: 5. července 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučila bych tuhle autoškolu všem....naprosto všem, moc často se mi to nestává, ale nemám absolutně co vytknout ;-) jak cena, tak auto, tak učebna, tak instruktor....všechno ok ;-)
vloženo: 22. října 2010
vložil: Baf!!!,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou CooL osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola CooL < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola CooL - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje