Autoškola Ctirad Čech - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Monika (mo****k97@em****cz) Paráda
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Ctirad Čech, Čáslav- Nové Město

Nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Pan Čech je velmi příjemný, při jízdách s ním se nenudíte, ani vás zbytečně nestresuje. Všechno v klidu vysvětlí, poradí. Co se závěrečných zkoušek týče, neměla jsem s nimi problém. Jízdy i testy jsem dala na poprvé. Můžu jedině doporučit.

Vloženo 7. října 2015 (14:25) uživatelem Monika (mo****k97@em****cz) z IP adresy 37.221.XXX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

• Od: Alenka ( ) horor

pokud chcete platit a platit,tak vřele doporučuji tuto autoškolu..nejsou schopni ani odpovědět na otázku,proč závěrečné jízdy opět pan inspektor nedal.Horší zkušenost zatím s ničím a snikým nemám.

Vloženo 26. listopadu 2011 (12:42) uživatelem Alenka ( ) z IP adresy 93.99.XXX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Ctirad Čech prosím klikněte zde.

Autoškola Ctirad Čech - navigace