Autoškola Daněk - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Daněk

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Daněk < <

Mám hroznou povahu všeho se bojím a proto jsem si myslela,že to na poprvé neudělám,ale naštěstí udělala.
vloženo: 9. února 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Velmi dobrá volba, musim doporučit! Super přístup učitelů a super cena. Hlavně je super, že v Přelouči je hodně míst k procvičení a opravdu Vás to naučí řídit a orientovat se. Zdravím pana učitele K. učil mě řídit (B) úplně od prvního rozjetí se, takže super! Nic bych neměnil!v.v.
vloženo: 21. října 2014

Velmi dobrá volba, musim doporučit! Super přístup učitelů a super cena. Hlavně je super, že v Přelouči je hodně míst k procvičení a opravdu Vás to naučí řídit a orientovat se. Zdravím pana učitele K. učil mě řídit úplně od prvního rozjetí se, takže super! Nic bych neměnil!v.v.
vloženo: 21. října 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

nejlepsi autoskola doporocuju
vloženo: 16. června 2011

Maximální spokojenost!:
Instruktor p.Mazač, profík každým coulem, přesně odhadne jak lidi, tak situaci, výborné chování, hlavně naučí!
Zázemí autoškoly: absolvovala jsem jen pár hodin (zbytek samouka), maximálně mi to vyhovovalo.
Zbytek personálu: nutná lepší komunikace s žáky, jinak oki:-)
Byla jsem spokojena, maximum času jsem strávila jízdou a to mi nejvíc dalo! Naučila jsem se vše potřebné, díky výbornému přístupu. CHCETE-LI UDĚLAT V PCÍCH AUTOŠKOLU A CHCETE JI ZA KRÁTKOU DOBU ÚSPĚŠNĚ DOKONČIT - DOPORUČUJI!!!:-)
vloženo: 29. listopadu 2010
vložil: Zuzka, emailová adresa nezveřejněna