Autoškola DATO - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly DATO

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola DATO < <

Nízká cena odpovídá velmi nízké kvalitě. Pan Drahota nikdy nevysvětluje jízdy, nedá se s ním domluvit na jízdách a na poslední chvíli je ruší. Opakovaně zvyšuje hlas a má nelidský přístup. Žádnou přátelskou atmosféru a respekt nezažijete. Tuto autoškolu nikomu nedoporučuji!!!
vloženo: 1. srpna 2022

Jsem absolventem, ŘP získán 03/2021. Díky panu Drahotovi se nebojím řídit, což se o autoškole, ze které jsem přešla, nedá říci ani omylem. Oceňuji klidný přístup a celkově vlídné jednání.
vloženo: 30. listopadu 2021

Pan Drahota jízdu buď nekomentuje, nebo při tom zvyšuje hlas. Jeho jednání s žáky nejde z mé zkušenosti popsat jako profesionální. Nízká cena bouhžel odpovídá kvalitě výuky.
vloženo: 9. února 2021

Po přechodu do této autoškoly jsem získala potřebnou podporu zkušeného lektora a i přes své původní přesvědčení jsem zjistila, že i "autoblbec" se pod dohledem kvalitního učitele může naučit řídit bez stresu.
vloženo: 18. prosince 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Drahota neměří každému stejným metrem. Možná je k někomu vstřícný, ale rozhodně ne ke každému. Na stránkách láká na individuální přístup a klidnou a přátelskou atmosféru při výuce. Opak je však pravdou. Opakovaně zvedá hlas a svého klienta dovádí ke stresu. Navíc odmítá vysvětlit co, jak a proč se má udělat. Toto jednání je absolutně neomluvitelné!!! Rozhodně nedoporučuji.
vloženo: 30. dubna 2016

autoškolu drahota bych doporučil schopným lidem s pevnými nervy, pan drahota umí být pěně ostrý, na druhou stranu je levný a svou práci odvádí dobře
vloženo: 28. července 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna