Autoškola J&H Derner - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly J&H Derner

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola J&H Derner < <

Příjemné prostředí ,paní vždy příjemná hodná a ochotná. Doporučuji!
vloženo: 20. července 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Super autoškola moc hodní manželé není se čeho obávat mohu jen doporučit. Až syn bude dělat autoškolu tak jedině u Dernerů :-) Moj děkuji Král Jaroslav
vloženo: 11. prosince 2016
vložil: Jaroslav Král,

Autoškola byla strašně fajn, moc mě to tam bavilo. Jízdy jsem měla vždy s paní Dernerovou a vždy byla milá, příjemná.
Manželé mi nikdy neodmítli blíže vysvětlit daný problém, vše probíhalo uvolněně. Zkoušky jsem udělala napoprvé.
vloženo: 29. října 2013

Tuto autoškolu mohu jenom doporučit. Výuka probíhala ve velmi příjemné atmosféře, se zaměřením na individualitu žáka, paní byla velmi milá a neměla jsem obavy se na cokoliv zeptat. Jsem moc šťastná, že jsme to spolu dotáhli k úspěšnému konci a vřele doporočuji pro všechny. Nejlepší autoškola.
vloženo: 20. února 2013
vložil: Sejkorová Petra,

Celkový průběh kurzů hodnotím velmi kladně. Moje první myšlenka po absolvování první vyučovací hodiny byla, že ve půjde lehce, díky výborným lektorům. Také záleží jenom na Vás, jak dlouho kurz autoškoly chcete dělat.. Mě osobně trvalo absolvování autoškoly měsíc a kousek, což je velice dobré. Vřele doporučuji tuto autoškolu všem lidem, kteří se bojí prvního usednutí za volant apodobně. Opravdu se není čeho bát s paní Dernerovou ani s panem Dernerem! :)
vloženo: 27. května 2012