Autoškola DIBLÍK - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly DIBLÍK

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola DIBLÍK < <

S Autoškolou Diblík jsem byla velice spokojená. Vycházela mi časově vstříc jak s praktickou, tak s teoretickou výukou. Doba odpovídání byla rychlá.

Instruktor Vlastimil Diblík byl pozorný, trpělivý, ochotný, vstřícný a vedl přátelskou atmosféru. Naučil mě spoustu vychytávek při komplikovaných situací v dopravě. Mimo to zohledňuje strach a nervozitu z řízení, kterou s Vámi postupně odbourá a zodpoví Vám/vysvětlí Vám veškeré Vaše dotazy během kurzu.

Po absolvování každé jízdy jsem měla příjemný pocit, že jsem se naučila něco nového. Závěrečnou zkoušku jsem složila na první pokus a teď už jenom počkat na ŘP.

Autoškolu Všem doporučuji. Ještě jednou děkuji byla to jízda! :-)
vloženo: 12. dubna 2024

Pokud máte s autoškolou DIBLÍK osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola DIBLÍK < <

Autoškola DIBLÍK - navigace