Autoškola DL - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly DL

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola DL < <

Nejlepší a nejlevnější autoškola v Praze! Velmi doporučuju!!!
vloženo: 20. března 2012

Přístup k žákům je kamarádský, ale přesto přísný. Snaží se je naučit za volantem myslet, ne jenom řídit.Cena kurzu je více než férová.Učebna není nijak luxusní, o to více vynikne skvělá vyuka při jízdách. Mohu jen doporučit.
vloženo: 18. října 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

super autoškola, přátelský přístup,bezva cena, výuka bez zbytečných hodin teorie.... mohu jen doporučit všem,aby z Vás byl řidič do nepohody :)
vloženo: 26. srpna 2011

Dělal jsem v této autoškole ŘO na velkou motorku. Super přístup ze strany instruktorů. Ochota na prvním místě. Jezdil sem celkem se čtyřmi instruktory, ale doporučuji pouze tři. Nejlepší přístup ze všech měl podle mne pan Weissner. Koho nedoporučuji je určitě pan Novák. Možná my jen nesedl osobností, pán je trošku nervák, a to by instruktor neměl být. Ale naštěstí je jen na Vás koho si vyberete na jízdy.
Celkový dojem je na dobré úrovni. A hlavně ty ceny, nejlevnější kurzovné snad z celé Prahy :)
vloženo: 25. srpna 2011

Tuto školu ze srdce doporučím všem,kteří chtějí kvalitu a pohodový a profesionální přístup,hlavní instruktor Roman Vlach je úžasný pohodář,který naučí nejen dobře řídit,ale i být v autě co nejvíc v klidu a nemít strach z jakýchkoliv nástrah silničního provozu:)Důkazem jsem já,totální stresař
který udělal všechny tři závěrečné zkoušky bez větších potíží a napoprvé..Takže celému týmu přeji jen samé úspěchy a Vám autoškolu jako je DL.Dančová Dominika
vloženo: 28. června 2011
vložil: Dominika Dančová,

bezvadná autoškola, doporučuju
vloženo: 14. března 2011

Super autoškola, kterou mohu jen doporučit! Velmi cenově přijatelná, bez hodin teorie, které jsou stejně zbytečné. Pokud budete dělat auto, chtějte jako instruktora pana Pavlíčka! Větší pohodář snad ani není......
vloženo: 13. ledna 2011

Domnívám se,že výraznou předností této autoškoly je důkaz,že z debila dokáže udělat řidiče.

vloženo: 9. ledna 2011

Super vše proběhlo jak má dělal sem tam motorky a bylo to bezvadné na všechno sem byl připraven a zkoušky udělal bez problému na poprvé !!! Doporučiji
vloženo: 7. července 2010
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna

I přes to že jsem dělal závěrečky 3x díky své blbosti tak nemůžu hodnotit jinak než víborně.
Cena za kurzy je nekompromsní vůči ostatním, kolektiv učitelů je pohodový a auta nepatří k nejhorším. (já zrovna lítal s pasatem).
tuto autoškolu dopuručuji včetně Romana Vlacha který Vás naučí řízení auta a i v autě se nebát.
vloženo: 9. května 2010
vložil: radši ne, emailová adresa nezveřejněna

Dělal jsem si šestou skupinu ŘP v šesté autoškole a bezdebatně DL je to nejhorší co může být. Povíšenost učitelů, co se povídá falešnost majitele Davida Losmana. Pokud mohu všem lidem doporučit, vyhněte se této autoškole velkým obloukem. Jakákoli autoškola na světě je lepší než DL.
vloženo: 1. března 2010

Měla jsem veliký strach ale hned po první dvouhodině ze mě spad.Ted vim jak odpovim kdykoli se me někdo zeptá jestli neznám nějakou dobrou
autoškolu.Určitě vím že řeknu ne dobrou ale super
a v pohodě
vloženo: 25. ledna 2010
vložil: Kodišová Markéta,

tak dlouho mne natahovali až sem se přehlásil jinam,kde jsem všechno udělalal napoprvé a hned.
vloženo: 4. ledna 2010

Snad nejlevnější autoškola v Praze a s tou ochotou učitelů souhlasím!!!
vloženo: 10. března 2009

Příjemní a ochotní učitelé, velmi slušná cena.
vloženo: 19. září 2008

Pokud máte s autoškolou DL osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola DL < <

Autoškola DL - navigace