Autoškola Dlouhý - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Dlouhý

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Dlouhý < <

Musím říct, že jsem si autoškolu vybrala správně. I do školy člověk může chodit rád, jak na teorii, tak i na jízdy. Jsem ráda, že jsem byla v rukou pánů Dlouhých, protože jsem se toho díky nim spoustu naučila a zároveň jsem si to s nimi užila.
Pro Trutnov a okolí tuto autoškolu doporučuju, a pokud se tam jednou vydáte, určitě nebudete litovat! :-) Jinak já mám po dnešku zkoušky úspěšně za sebou. :-)
vloženo: 28. května 2018
vložil: Sheila Rose Sedláčková,

Výborný přístup ke studentům,milí učitelé a ohleduplní ke studentům... Vřele doporučuji!
vloženo: 9. srpna 2015
vložil: Lenka Štěpánková,

Jsem rád, že jsem dal na doporučení známých. Kurz zatím probíhá, ale tou nejlepší formou, jakou jsem si mohl představit. Perfektní osobní přístup, škola hrou, prostě super. Doufám, že vše dotáhnu do zdárného konce. :-)
vloženo: 25. září 2011