Autoškola Doubek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Doubek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Doubek < <

Pan Doubek je pečlivý,přesný,dodržuje přesný termín i délku jízd,je znalý svého řemesla, umí dobře vyložit výuku (teorii i praxi), během níž si člověk vyzkouší vše potřebné (couvání, parkování, jízda po dálnici a v různých městech,...). Od žáků vyžaduje pravidelnou přípravu, což je ve výsledku pro žáka autoškoly před závěrečnými testy velké plus. Jeho služby mohu vřele doporučit. K. Hrbková
vloženo: 3. dubna 2012
vložil: Kateřina Hrbková,

Parádní autoškola kde Vás naučí vše co potřebujete k jízdě bez křiku a velkých nervů. Doporučuji.
vloženo: 18. září 2011
vložil: Mirek, emailová adresa nezveřejněna

Pan Doubek je profesionál, snaží se toho předat dál co nejvíc:). I když jsem byla někdy na zabití, tak si na mě nikdy nevylejval zlost a znovu a znovu mi to samý vysvětloval. Můžu vřele doporučit..
vloženo: 3. září 2010