Autoškola Drastich - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Drastich

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Drastich < <

Myslím že tenhle člověk má trochu svoje problémy

má propadlou živnost a je na něj uvalena exekuce proto už nevyučuje v prodejne kol v mariánkách jak kdysi ale ve svém domě který jak uvidíte je naprosto prázdný.

vloženo: 3. ledna 2012
vložil: Jakub,

Dost drsnák na jeho stránkách jsem našel Cenu 7000 za řidičský pruůkaz skupiny B tak jsem za ním zašel vyplnil si příhlášku a pak mi řekl že chce 7500 potom co jsem u nej odchodil 3 mesice teorie chtel další 1400 a když jsem uneudělal zkoušku zeptal jsme se ho jestli mu mám platit něco dál a řekl mi že stačí když si dám další dvě jízdy a že za zkoušku nic platit nebudu .. zaplatil jsem mu další 1000 a den před zkouškoum mi řekl at mu zaplatím další 400 za zkoušku .... tenhle člověk lže do očí a peníze chce na ruku, protože mu neják zahadně nefunguje učet. autoškola mě přišla skoro na 12000 celkem ale nejhorší je na tom že tenhle člověk lže přímo do očí aby na vás co nejvic trhl a pu pulroce chození do autoškoly už se vám nebude chtit přecházet jinam a začínat znova a tenhle človek toho využívá. Hrozná zkušenost
vloženo: 3. ledna 2012
vložil: Jakub,

Na cenu kurzu si dávejte pozor.. poslední týden před zkouškama vám řekne ,že musíte doplatit 1500Kč ještě aby jste mohli dělat zkoušky i když na začátku slibuje,že je to v ceně. A tak je to s celým kurzem. Mění časy jízdy skoro pokaždé a to hodinu ,maximálně dvě před tím než jste byly domluveni a ještě je to vaše vina,když se nemůžete přizpůsobit jak si to pan Drastich usmyslí.Naprosto nic nenaučí + komlikovana organizace a neschopnost se na čemkoliv domluvit.Rozhodně nejhorší volba, vybrat si tuhle autoškolu. Jakmile mu zaplatíte první část naprosto změní chování a přístup k jeho žákům je naprosto příšerný.
vloženo: 10. října 2011
vložil: Jiří Štych,

Moc všem doporučuji!Pan Drastich mě naučil jezdit a neměla jsem s ním žadný problém s žakama to umí a taky Vás umí pobavit je to usměvavý a rozumný chlap.Tak že jen a jen DOPORUČUJI!!!
vloženo: 1. ledna 2010
vložil: Seidlerová Lucie,

Pokud máte s autoškolou Drastich osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Drastich < <

Autoškola Drastich - navigace