Autoškola Drumel - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Drumel

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Drumel < <

Osobně autoškolu Drumel můžu jen a jen doporučit. Teorie se na hodinách probírala velmi podrobně, především pak i předvýjezdová kontrola. Kolektiv byl super, vždy se na všem dalo rozumně dohodnout. Při jízdě instruktoři radili, upozorňovali na nedostatky, ale taky dokázali vždy naladit příjemnou atmosféru, takže jsem se nikdy nemusela bát, jednání bylo úrovni, takže za mě spokojenost.
vloženo: 20. října 2023
vložil: jméno nezveřejněno,

NEDOPORUČUJU, raději zvolte jinou, zde vas nic nenauči pokuď budete řidit poprve nečekejte rady protože instruktor sváma nekomunikuje víc prohulí než namluví taková cigaretová pauzička
vloženo: 12. července 2022
vložil: Pato,

Super kolektiv instruktorů a lektorů. Všichni se snažili připravit studenty nejlépe na zkoušky.
vloženo: 2. srpna 2016
vložil: Tomáš Urban,

dobrá cena ,přístup,
vloženo: 12. prosince 2015

S Autoškolou Drumel jsem byla velmi spokojená, ochotní a milí instruktoři, bezva auto, přístup i cena. Doporučuji!!!
vloženo: 31. května 2012
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna

S kursem jsem byla velmi spokojená.
Vřele všem doporučuji!:)
vloženo: 6. listopadu 2010

Určitě doporučuju ostatním :))
vloženo: 23. února 2010