Autoškola Duchoň - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Duchoň

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Duchoň < <

Učitel je na vás opravdu milý, s klidem vám vše vysvětlí. I když se zeptáte na něco 100x, tak vám 100x odpoví a je rád že se zeptáte než aby jste pak nevěděli. Dala jsem řidičák hned na první pokus a to jen díky skvělému učitely :) vřele doporučuji
vloženo: 26. ledna 2017
vložil: Kateřina, emailová adresa nezveřejněna

Celkově Autoškola Duchoň vás úspěšně připraví na zkoušky a naučí především velmi dobře jezdit a orientovat se v silničním provozu. Vše vysvětlí co nechápete a teorii vyučuje srozumitelně a dobře. Učitel je ochotný a hlavně naučí. Cena autoškoly není tak vysoká oproti ostatním. Určitě bych tuto autoškolu doporučila.
vloženo: 12. listopadu 2015
vložil: Hanka,

Pan Duchoň má přátelský přístup k žákům a trpělivost nikdy na mě nezvýšil hlas určitě doporučuji za tu cenu mnemá konkurenci.
vloženo: 20. prosince 2009
vložil: Jan Podskalsky,

Pokud máte s autoškolou Duchoň osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Duchoň < <

Autoškola Duchoň - navigace