Autoškola Dufek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Dufek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Dufek < <

Velká spokojenost s p. DUFKEM.

Vše vysvětlí, když si nevíte rady, pomůže. Na všem se domluvíte, p. Dufek Vám i ve všem vyhoví, přizpůsobí atd.

Opravdu DOPORUČUJI, naprostá spokojenost :)

vloženo: 19. července 2014
vložil: Sabina Bětuňáková, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu mi doporučil jeden z mých přátel a jsem rád že jsem ho poslechl a rozhodl jsem se pro pana Dufka.

Do autoškoly sem se bál nastoupit ale jakmile jsem měl za sebou 1. jízdu, hned bylo vše jinak. Na každou hodinu jsem se vyloženě těšil, a to z důvodů profesionálnosti a troufám si říct i bezkonkurenčnosti p. Dufka :)

Jízdy probíhaly tak, jak sem si ani nepředstavoval. Pokud cokoliv nevíte tak se nebojte zeptat a vše vám bude srozumitelně vysvětleno. V autě vždy vládne příjemná a uvolněná atmosféra jelikož se s panem Dufkem nemusíte bát. Vše perfektně kontroluje a dokáže přesně popsat co dělat při situacích, kdy vy si nevíte rady.

Co se týče ceny, tak ta je bezkonkurenční.
A jízdy ? Ty si můžete naplánovat tak, jak se vám to hodí a ne jak v jiných autoškolách, kde vám instruktor řekne, kdy máte přijít.

Co se týče mně, tak já bych doporučil autoškolu každému, u koho zjistím, že hledá autoškolu.

vloženo: 26. června 2014
vložil: Petr Boháč,

Co se týče ceny, tak ta je bezkonkurenční.

vloženo: 26. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Stačí odjezdit jízdy. Teorie probíhá s instruktorem, když máte nějaké dotazy.
vloženo: 3. září 2009

Autoskola NEUVADI presne poplatky za dobu zde strávenou (často jsou navýšené o cca 1000,-). Často na poslední chvíli ruší předem domluvené jízdy. Odmítá vydávat stvrzenky za zaplacení. Vřele nedoporučuji!
vloženo: 23. května 2009

Pokud máte s autoškolou Dufek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Dufek < <

Autoškola Dufek - navigace