Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Duo - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Duo

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Duo < <


   Paní instruktorka, super klidný človek s přístupem k žákovi velmi dobrý. Naučí vás. Za mě doporučuji. A děkuji jí za to vše.
vloženo: 13. února 2024
vložil: Alena, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Děkuji mnohokrát za natolik pozitivní hodnocení i přes všechny ty počáteční potíže a nezdary.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prostě pohoda, klid, žádné řvaní, žádný stres. Navíc jsem někde slyšela, že pan učitel vás nepřipraví jen na zkoušky, on vás naučí jezdit. Musím potvrdit, stoprocentně výstižné
vloženo: 12. července 2017
vložil: Erika ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Duo nabízí netradiční přístup, přátelské jednání, při cvičných jízdách je ve vozidle naprosto uvolněná atmosféra, žákovi je vše s klidem a srozumitelně vysvětleno. Já osobně, když jsem se chystal na zkoušky pro řidičské oprávnění, jsem na tyto byl prvotřídně připraven, jak na teoretickou část zkoušky, tak na praktickou zkušební jízdu, ke které jsem přistupoval s naprosto klidnou hlavou. Tuto autoškolu můžu jdnoznačně doporučit, pokud chcete opravdu výborný výcvik a také chcete aby s Vámi bylo slušně a přátelsky jednáno.
vloženo: 12. července 2010
vložil: Pavel Červenka, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Duo osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Duo < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Duo - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje