Autoškola Duo - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Duo

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Duo < <

Paní instruktorka, super klidný človek s přístupem k žákovi velmi dobrý. Naučí vás. Za mě doporučuji. A děkuji jí za to vše.
vloženo: 13. února 2024
vložil: Alena, emailová adresa nezveřejněna

Prostě pohoda, klid, žádné řvaní, žádný stres. Navíc jsem někde slyšela, že pan učitel vás nepřipraví jen na zkoušky, on vás naučí jezdit. Musím potvrdit, stoprocentně výstižné
vloženo: 12. července 2017
vložil: Erika ,

Autoškola Duo nabízí netradiční přístup, přátelské jednání, při cvičných jízdách je ve vozidle naprosto uvolněná atmosféra, žákovi je vše s klidem a srozumitelně vysvětleno. Já osobně, když jsem se chystal na zkoušky pro řidičské oprávnění, jsem na tyto byl prvotřídně připraven, jak na teoretickou část zkoušky, tak na praktickou zkušební jízdu, ke které jsem přistupoval s naprosto klidnou hlavou. Tuto autoškolu můžu jdnoznačně doporučit, pokud chcete opravdu výborný výcvik a také chcete aby s Vámi bylo slušně a přátelsky jednáno.
vloženo: 12. července 2010
vložil: Pavel Červenka, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Duo osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Duo < <

Autoškola Duo - navigace